Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2012-04-28, 09:21   

Rayshami, no czyli wynika, że mamy kolejnego szczęśliwego Polaka :)
 

sedor  

User



Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-30, 15:40   

viphouse napisa³/a:

Przedstaw nam, na czym polega Twoja praca ;]



uploading i od niedawna inwestycje w platformach internetowych

upload- PPA/PPD, ale powoli rezygnuję z tego ponieważ miesięcznie wyciągnąłem na tym max 200 zł.

inwestycje- bardzo ciekawa opcja, nawet dla ludzi, którzy nie mają ani grosza kapitału, ponieważ istnieje system, który pożycza ci pieniądze, lecz gdy je odrobisz, musisz je oddać, tyle że z tej pożyczki robisz 150%.

Rayshami napisa³/a:

Nie przedstawi. Jego praca jest bardzo dochodowa i supertajna bo inaczej ktoś mógłby zrobić mu konkurencję. Albo zajmuje się czymś nielegalnym. Ileż to takich przypadków było.

@Ad topic
Nie pracuję. Miało się przez pokolenia pola naftowe na całym świecie to pracować nie trzeba... Ah, szkoda, że są jeszcze ludzie, którzy muszą zajmować się pracą - nawet w internecie, bo poza nim są nieletni i nie mogą robić pieniędzy.



kolego, nic o mnie nie wiesz, więc proszę zamknij buzię i nie ośmieszaj się więcej w tym temacie. zawiść, zazdrość.. rzygać mi się chce.

Masaki napisa³/a:

Widać ,że to co napisałeś sedor to Fake Zarobki przez neta? Ile wiec zarabiasz? dużo? naprawdę zajeżdża tu czymś .



tak? ciekawe. możesz mi powiedzieć po czym to widać? bo nie bardzo rozumiem. ahh.. zapomniałem, że masz 13 lat. przykro mi. ale nie załamuj się, za kilka lat być może nie będziesz tak ograniczony jak w tej chwili. ograniczony wiekiem oczywiście ;)

stubarwny napisa³/a:

sedor, US wie o Twoich dochodach?


nie ma zielonego pojęcia^^

lexie napisa³/a:

Po co w ogóle jest ten temat? Użytkownik sedor wygląda mi na takiego, który albo chce się pochwalić (choć nie ma za bardzo czym) albo chce nas zaspamować jakimiś super sposobami na zarobienie pieniędzy w internecie...


cieszę si, że podzieliłaś się z nami swoją opinią :-) jeśli temat jest zbędny to po co w ogóle się wypowiadasz? jeśli Ty napisałabyś bezsensowny temat to mi osobiście nie chciałoby się tracić na Ciebie czasu, skarbie.

masaki napisa³/a:

Dokładnie ... Gdyby była taka opcja " zarobek w necie" zarabiam swoje "$$$" w 100% bezpiecznie i jestem pewny ,ze to nie żadne FAKE! To wszyscy by tak pracowali , a nie godzinami dziennie harówka...


za kilka lat pojmiesz, że świat dzieli się na mniej i bardziej inteligentnych.


@topic
większość z osób wypowiadających się w tym temacie jak widać wie o mnie więcej niż ja sam :) jesteście takimi zaprogramowanymi przez społeczeństwo ludzikami, którzy boją się myśleć samodzielnie i działać na własną rękę. 'jeśli ja czegoś nie potrafię, to osoba która to potrafi jest zła, gorsza, niedobra'.

A jeśli chodzi o mnie to zarabiam, żyję własnym życiem i jest mi z tym dobrze. pozdrawiam :oczami:
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-05-01, 00:40   

£a! Użytkownik forum lockerz i stały czytelnik poradników na DW - to się dopiero nazywa samodzielne myślenie i szczyt możliwości. Btw, oprócz US czy o twoich działaniach wiedzą także odpowiednie organy śledcze? Bo na PPA i PPD zarobienie 200 zł w sposób legalny jest niemożliwe. Było wielokrotnie wałkowane i nie naciągniesz tylu frajerów na pobranie fake plików.

200 zł... No, jestem pod wrażeniem. To są pieniądze!

Jakieś dowody? Screeny z PP? Czy tak po prostu wpadłeś się pochwalić, zaszpanować najpopularniejszymi ostatnio sposobami "prostego zarobku" i... i tyle?
 

sedor  

User



Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 09:49   

Rayshami, synku, prosze cie, przeczytaj jeszcze raz moj poprzedni post, bo jest adresowany do ciebie.. nie rozumiem tego, dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią przyznać się do błędu.. co więcej, konsekwentnie ośmieszają się, aby mimo wszystko udowodnić, że debilami nie są.

Cytat:

Jakieś dowody? Screeny z PP? Czy tak po prostu wpadłeś się pochwalić, zaszpanować najpopularniejszymi ostatnio sposobami "prostego zarobku" i... i tyle?

ja w przeciwienstwie do ciebie nic nikomu udowadniać nie muszę :*


W 1 poście nawinąłem bodajże jedno zdanie nt tego, że zarabiam w nece, nie chcąc tematu nawet rozwijać. A tu znienacka wpadły dzieciaczki i zaczęły się spinać :wstyd:
_________________
www.robie-hajs.blogspot.com
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2012-05-01, 17:09   

zarabiać można też poprzez blogi.
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

sedor  

User



Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 17:14   

schlank napisa³/a:

zarabiać można też poprzez blogi.


dokładnie! i nie jest to wcale zły sposób. sam myślę o stworzeniu 2 blogów. najważniejsze to znaleźć dobrą niszę.
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2012-05-01, 17:20   

albo pisać bzdury, robić zdjęcia swoich "setów" i zakupów, przyciągając w ten sposób swoje "słit fanki":>
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:02   

schlank, na reklamach czy znów łącząc to z PPD/PPA? Bo na reklamach zarabiać mogą blogerzy, którzy mają kilkanaście tysięcy czytelników. Przy kilkuset wyciągniesz swoje 200 zł, ale nic ponad to.

sedor, synku to zapewne ja mógłbym mówić do ciebie gdybym odpowiednio młodo został ojcem. Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie - szczególnie interesuje mnie kwestia prawna twoich zarobków na uploadzie a tego, co wiedzą o tym odpowiednie służby. I dobra rada dla ciebie - skoro nie musisz nic nikomu udowadniać ale bardzo chcesz pisać, że zarabiasz, że to, że tamto to proponuję wypieprzać z tego forum i szpanować przed kumplami w podstawówce. Twoje argumenty i sposób pisania wskazują na wiek, w którym jeszcze nie ukończyłeś szkoły podstawowej.

Dasz screeny z wypłat na PP - uwierzę, przeproszę. Póki co - gówno zarabiasz.
Przy okazji uważaj - duże fora z reguły monitorują służby - jeszcze się mamusia albo tatuś zdziwią jak policja zapuka i zarekwiruje komputer bo synuś bawił się w upload gier, żeby mieć na piwko i fajeczki.
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:05   

chodzi mi o reklamy, ew. przysyłanie kosmetyków w zamian za recenzje.
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:12   

schlank, ahh, no to blogi od mody (a la fashionelka?). Fakt. Tzn, na każdym blogu, który ma dużą oglądalność zarobisz - dostaniesz kosmetyki, propozycję współpracy, etc, zależnie co robisz. Ale na blogu "po prostu" nie zarobisz. Musisz włożyć w niego czas, energię i to nadal nie będzie takie hop siup, żeby się przebić. Ilu znasz dużych polskich blogerów?

W Stanach jest Å‚atwiej, ale tam panujÄ… nieco inne zasady.
 

sedor  

User



Do³±czy³: 25 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:12   

Rayshami napisa³/a:

schlank, na reklamach czy znów łącząc to z PPD/PPA? Bo na reklamach zarabiać mogą blogerzy, którzy mają kilkanaście tysięcy czytelników. Przy kilkuset wyciągniesz swoje 200 zł, ale nic ponad to.


jeśli wg ciebie kolego zarabianie na blogu ogranicza się do reklam lub uploadu to widze, że jesteś w temacie i nie ma się co dziwić, że się wypowiadasz xD

Rayshami napisa³/a:

sedor, synku to zapewne ja mógłbym mówić do ciebie gdybym odpowiednio młodo został ojcem. Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie - szczególnie interesuje mnie kwestia prawna twoich zarobków na uploadzie a tego, co wiedzą o tym odpowiednie służby. I dobra rada dla ciebie - skoro nie musisz nic nikomu udowadniać ale bardzo chcesz pisać, że zarabiasz, że to, że tamto to proponuję wypieprzać z tego forum i szpanować przed kumplami w podstawówce. Twoje argumenty i sposób pisania wskazują na wiek, w którym jeszcze nie ukończyłeś szkoły podstawowej.

Dasz screeny z wypłat na PP - uwierzę, przeproszę. Póki co - gówno zarabiasz.
Przy okazji uważaj - duże fora z reguły monitorują służby - jeszcze się mamusia albo tatuś zdziwią jak policja zapuka i zarekwiruje komputer bo synuś bawił się w upload gier, żeby mieć na piwko i fajeczki.



jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to wiedziałbyś, że na twoje jakże inteligentne pytania już odpowiedziałem. i gówno mnie obchodzi co o mnie myślisz :* ja w przeciwieństwie do ciebie nie wpie****am się w cudze życie bo moje jest wystarczające interesujące :hyhy:
_________________
www.robie-hajs.blogspot.com
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:21   

sedor, nie, nie odpowiedziałeś - jedyna informacja dotyczy tego, że planujesz się z PPD/PPA wycofać.
Fakt, na blogach można jeszcze zarabiać na... hm... sponsorach? Tak. Oni chcą za to reklamy - czyli znów, zarobek na reklamie. Banerach od zakupów premki na serwisach hostingowych - szeroko rozumiany uploading. Na programie partnerskim google? Znów, reklama.

Przychodzisz na forum z informacją, że zarabiasz - cywilizowani ludzie na forum od zarabiania wstawiają dowody zarobków. Polecam bardziej się wczytywać w tematy na lockerz i DW. I co tam jeszcze czytasz.
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:22   

uwierz, że aby mieć popularnego bloga wystarczy:
a) prowokować
b) robić durne zdjęcia swoich zakupów i setów
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:24   

schlank, nie uwierzę. Bo popularnych blogerów w Polsce jest może kilkunastu - kilkudziesięciu. Bardzo popularnych - kilka. Gdyby to było takie łatwe co drugi polak zarabiałby fortunę na blogu.
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2012-05-01, 18:29   

mój kolega z klasy ma kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń dziennie tylko dlatego, że robi sobie zdjęcia jakich nikt by nie zrobił, prowokuje, robi się na geja, wygląda jak Bieber i przychodzi do szkoły w stroju kota.
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com