Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

sedor  

User



Doczy: 25 Kwi 2012

   

Wysany: 2012-05-01, 18:32   

Rayshami napisa/a:

sedor, nie, nie odpowiedziałeś - jedyna informacja dotyczy tego, że planujesz się z PPD/PPA wycofać.
Fakt, na blogach można jeszcze zarabiać na... hm... sponsorach? Tak. Oni chcą za to reklamy - czyli znów, zarobek na reklamie. Banerach od zakupów premki na serwisach hostingowych - szeroko rozumiany uploading. Na programie partnerskim google? Znów, reklama.

Przychodzisz na forum z informacją, że zarabiasz - cywilizowani ludzie na forum od zarabiania wstawiają dowody zarobków. Polecam bardziej się wczytywać w tematy na lockerz i DW. I co tam jeszcze czytasz.



1. nie odpowiedziałem? hm, moze być, że nie odpowiedziałem, jak tam wolisz xD
2. ok, ok :)
3. założyłem temat aby dowiedzieć się jakie ludzie mają pomysły na zarobek i co robią w tym kierunku - ty jednak czytając pierwszy post nie zauważyłeś znaku zapytania na końcu tylko moją autogloryfikacje :mrgreen: to wszystko już robi się nudne :spi: i smutne :zalamany:

a poza tym to nie mam pojęcia dlaczego tak ciągniesz ten temat. co więcej - nie mam zielonego pojęcia dlaczego w ogóle się tutaj wypowiadasz skoro masz mnie za idiotę - gdy ja widzę idiotę, który nic złego mi nie robi to uśmiecham się pod nosem i zwyczajnie olewam. ty - łapiesz za klawiaturę. kwestia dowartościowywania się?
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Doczy: 18 Pa 2011

Skd: masz truskawkê?

   

Wysany: 2012-05-01, 18:32   

Chętnie przejrzę bloga - mogę prosić o link? A, wyświetleń czy odwiedzin? Bo kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń to można jednym programem nabić. Zakładając, że chodziłoby ci o odwiedziny (UU) to byłby zaraz po najpopularniejszym polskim blogerze.
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



Imię: Kinga

Wiek: 28

Doczya: 28 Kwi 2012

Skd: Kielce

   

Wysany: 2012-05-01, 18:34   

chodzi mi o photobloga
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Doczy: 18 Pa 2011

Skd: masz truskawkê?

   

Wysany: 2012-05-01, 18:38   

Whatevs - na photoblogu też możesz zarobić. Gdyby dziennie miał kilkadziesiąt tysięcy UU albo nawet wyświetleń firmy pchałyby się, żeby reklamował ich produkty. Więc dziwię się, że o nim nie słyszałem.
 

schlank  

Stały User

hello, my darling.



Imię: Kinga

Wiek: 28

Doczya: 28 Kwi 2012

Skd: Kielce

   

Wysany: 2012-05-01, 18:41   

wydaje mi się, że reprezentujesz sobą wyższy poziom niż czytanie bezsensownych wypocin kolejnego prymitywnego typa, którego teksty są na poziomie podstawówki, stąd pewnie o nim nie słyszałeś. przynajmniej I hope so:)
_________________
"Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć.
To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.
Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?"
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



Imię: Kacper

Doczy: 24 Gru 2010

Skd: Radzi±dz

   

Wysany: 2012-07-16, 08:48   

Nie widziałem tego tematu ale mogę potwierdzić to co pisze sedor. Aczkolwiek 2-3 lata temu zarabianie w necie na uploadingu było zdecydowanie łatwiejsze, (tak mi się bynajmniej wydaje).
Próba zarabiania samemu na siebie w tym wieku dobrze kimś świadczy. Nie lubię żerować na rodzicach i staram się zawsze coś samemu zarobić :). Nie są to jakieś zawrotne kwoty ale jakieś 200-300 zł na miesiąc to dobry wynik na 16 latka.
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doczy: 28 Lut 2012

   

Wysany: 2012-07-16, 10:04   

Nigdy się nie dało zarobić na wrzucaniu legalnych plików, na nielegalnych kopiach oczywiście, że się dało i że się nadal da, tylko można mieć potem ogromne problemy z prawem.

Nagrywaj filmiki z Minecrafta albo vlogi na YT, gimbusy się teraz czymś takim jarają.
 

dzilu96  

Pogromca postów



Imię: Piter

Wiek: 28

Doczy: 03 Pa 2010

Skd: Stara stolica

   

Wysany: 2012-07-16, 12:30   

Zarabianie na blogu... fajnie okej, masz popularność, ale skoro DOMENA nie jest twoja, to jak możesz z niej zarobić? Zarobi ten, kto ci udostępnia domenę, kto ma prawo wstawiać reklamy. Więc siłą rzeczy musisz zrobić swoją stronę, wydać na to pieniądze, zdobyć popularność, wypozycjonować w googlach, mieć ciekawy pomysł i tematykę, a potem trzepiesz hajs z reklam. Proste.
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



Imię: Kacper

Doczy: 24 Gru 2010

Skd: Radzi±dz

   

Wysany: 2012-07-16, 12:31   

mat1313, pisze się własne programy...
Dzisiaj napisałem generator do pewnej gry MMO i puściłem w net. Teraz wystarczy trochę poczekać i niedługo kasa sama będzie wpadać.
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2012-07-16, 16:30   

Ja stworzyłem pewien FanPage i teraz zarabiam na nim nawet kilkadziesiąt zł. tygodniowo umieszczając tam reklamy firm :)

Korzystam z giełdy takich ofert dostępnej tutaj: http://likemore.pl/gielda jakby ktoś chciał spróbować :) - polecam, bo to sprawdzone przeze mnie i działa!
 

ciekawy

Wymiatacz


Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2012-07-18, 18:04   

Lvcas napisa/a:

Ja stworzyłem pewien FanPage i teraz zarabiam na nim nawet kilkadziesiąt zł. tygodniowo umieszczając tam reklamy firm :)

Korzystam z giełdy takich ofert dostępnej tutaj: http://likemore.pl/gielda jakby ktoś chciał spróbować :) - polecam, bo to sprawdzone przeze mnie i działa!



Pochwal się tym fanpagem :)
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com