Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-13, 19:35   

Bywa, że jestem zazdrosna, chociaż w granicach normy i nawet jeśli mnie ten stan dopadnie to nie znaczy, ze On musi o tym wiedzieć;p.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-15, 14:41   

motyl napisa³/a:

to nie znaczy, ze On musi o tym wiedzieć;p.

eh , ja nie umiem tak ` tuszować ` zazdrości . Od razu po mnie widać , że coś jest nie tak. ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-15, 20:01   

Ja jestem zazdrosna, choć staram się tego nie okazywać. :-| Ale myślę, że ja nie daję powodów do zazdrości. ;)
 

Madziaa16  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-15, 22:23   

Ja to czasem jestem az za bardzo zazdrosna chociaz wiem ze nie powinnam ... i z tego powodu wynikaja czasem sprzeczki ..;/
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-15, 22:40   

Jestem przesadnie, bezpodstawnie zazdrosna. Po prostu tak mam. Jednak, aby uniknąć kłopotów nie okazuję tego.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-08-16, 00:07   

Ja jestem zazdrosna o swoich przyjaciół z Internetu. Dziwne, ale zazdroszczę im przyjaciół, tego, ze mają wychodzić gdzieś i po co... Cóż... Każdy zazdrości :P
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-16, 14:46   Re: ZazdroÅ›c

miczka napisa³/a:

Co myślicie o chorobliwej zazdrości? Gdy macie dziewczynę/chłopaka, to jesteście zazdrośni, czy bardziej tolerancyjni i sami staracie się nie dawac pododów do tego (do zazdrości) innej osobie?



Nie wiem czy to dobrze ale ja nie jestem o chłopaka w ogóle zazdrosna. Po prostu widzę jak bardzo mnie kocha i jakoś mam pewność, że nawet przez myśl nie przeszłaby mu inna dziewczyna.
Za to on jest strasznie zazdrosny. I widzę to od początku związku (5 miesięcy) ale jeszcze o tym jakoś konkretniej nie rozmawialiśmy. Nie robi mi jakichś chorych akcji na szczęście ale potrafi się do mnie nie odzywać za to, że się przytuliłam z przyjacielem. Nie chcę się niepotrzebnie kłócić bo wychodzę z założenia, że jak jest zazdrosny to po rozmowie dalej będzie.
 

szczesliw@  

Wymiatacz

Wielka Marzycielka



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

Sk±d: Kraina Marzeñ

   

Wys³any: 2009-08-25, 14:35   

Jestem zazdrosna, nawet bardzo o swego chłopaka, ale do pewnych granic..
_________________
Nowy styl forum!Zapraszam do oceny, adres w profilu! Szukamy moderatora na forum!

[reklama]
 

Marcin64

User


Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 23:41   

Też jestem bardzo zazdrosny ale staram się tego nie okazywać bo potem są kłopoty chociaż po mnie widać że coś jest nie tak , chciałbym tą zazdrość zmienić tyle że jest ciężko ;(
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-08-27, 23:44   

Ile mnie kosztuje opanowanie uczucia zazdrości w kwestii : mój chłopak..............
a reszta mnie jakoÅ› specjalnie nie interes :)
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Marcin64

User


Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 13:29   

I właśnie przez zazdrość nasz związek się popsuł i to bardzo :(( starałem się to zmienić ale nie potrafię i między nami jest zupełnie inaczej niż kiedyś
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-08-28, 13:54   

nie jestem zazdrosna o swojego chłopaka, on teraz również wie, że nie ma powodów, by i on był zazdrosny o mnie.
_________________
meow
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 15:54   

Narazie jakoś specjalnie zazdrosna nie jestem. Bo nie mam powodów. Gdyby ktoś zaczął się koło niego kręcić, to byłoby gorzej.
A po za tym ufam mu na 100 %.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-28, 16:20   

zielona napisa³/a:

A po za tym ufam mu na 100 %.


Takich delkaracji składac nigdy nie zamierzam. Nie można komus ufać bezgranicznie. Hmmm, znaczy można, ale nie każdy na to zasługuje.
Zazdrosna bywam, jednak staram się tego nie okazywać.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 21:12   

motyl napisa³/a:

Nie można komus ufać bezgranicznie

co do tego , może w stosunkach damsko - męskich to nie , zwłaszcza jak się jest nastolatkiem , ale ja bezgranicznie ufam rodzicom , a jak będą mieć męża to tylko takiego któremu będę właśnie tak bezgranicznie ufać.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com