Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-11, 11:24   ZazdroÅ›c

Co myślicie o chorobliwej zazdrości? Gdy macie dziewczynę/chłopaka, to jesteście zazdrośni, czy bardziej tolerancyjni i sami staracie się nie dawac pododów do tego (do zazdrości) innej osobie?
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-11, 12:08   

Ja staram się być tolerancyjna.
Naszczęścię mój chłopak bardzo rzadko daje mi jakiekolwiek powody do radości ;-)
Ze mną jest gorzej. Jest zazdrosny o każdego chłopaka, który choćby się na mnie popatrzy... Boi się, że ktoś może mnie mu zabrać. Rozumiem to i staram się robic wszystko, żeby niedawać mu powodów ku zazdrości choć różnie to z tym bywa.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-11-11, 12:23   

Staram się być tolerancyjna, aczkolwiek jakaś zazdrość jest... A mój chłopak jest bardzo zazdrosny... Boi się, że mnie straci. A ja staram się żeby miał jak najmniej powodów do zazdrości.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-11, 13:34   

No jasne, że czasem jestem zazdrosna, ale nie chorobliwie. Zdrowa zazdrość jest w porządku. W życiu nie robiłabym scen mojemu chłopakowi, gdyby umówił się z przyjaciółmi i przyjaciółkami na pizzę albo gdyby powiedział jakiejś dziewczynie "Cześć". To totalna głupota, zazdrość bezpodstawna. Niesamowice wkurzające. Miałam kiedyś takiego chłopaka, zostawiłam go po kilku dniach, bo w każdym moim geście doszukiwał się zdrady. Nie mam szacunku do takich ludzi.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Dociadotka

User

Toiowo



Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 17:47   

Ja jestem zazdrosna jak nie wiem, gdy jestesmy sami przytulamy sie itd. nie mam dosc a juz wogole jak jestesmy na szkolnym korytarzu i jakies laski usmiechaja sie do niego...
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-06, 17:53   

Dociadotka, do cholery popracuj trochÄ™ nad stylistykÄ… swoich wypowiedzi.

Nie mam ochoty siedzieć 10 minut nad postem, i rozszyfrowywać co ona tam chciała napisać.

Raz poprawiłem, więcej nie będę .. sama to zrób.
I zacznij pisać jakoś po ludzku...
 

Dociadotka

User

Toiowo



Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-06, 18:26   

Sorki... Ja piszę i niezbyt patrzę na ekran aby myśli mi nie uciekły... Postaram się to zmienić....
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-06, 18:27   

Dociadotka napisa³/a:

Sorki... Ja piszę i niezbyt patrzę na ekran aby myśli mi nie uciekły... Postaram się to zmienić....


Ale to nie wyścig, ja tez tak pisze, ale potem czytam to raz przed wysłaniem, i jeszcze raz jak wyślę ... bo na prawdę odszyfrowywanie czyiś postów utrudnia życie.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-06, 19:20   

Wypadałoby, żebym ja także wypowiedziała się na ten temat.
Więc jestem strasznie zazdrosna o swojego faceta. (jeżeli z jakimś jestem). Ale teraz wiele się nauczyłam. Wiem, że nie powinno byc w związku chorobliwej zazdrości. To może zepsuc cały związek; Uczucie. Dlatego teraz staram się byc tolerancyjna, natomiast uważam, że troszkę zazdrości nie zaszkodzi.
Sama staram się nie dawac powodów do zazdrości facetowi.
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 02:15   

Hmm ja, ja jestem bardzo zazdrosny ale staram się jakoś tego nie okazywać "specjalnie", jak coś to wole pomyśleć, pogadać, na zasadzie "to mnie boli, możemy to jakoś wspólnie zmienić"... chodz to prawda że nawet jak dziewczyna z która jestem do kogoś na gg napisze co kolwiek to aż mi serce ściska xP "A jeśli ona mi chce uciec do niego:(?"


I w sumie, to jedna mi tak uciekła... a ja na wszystko patrzyłem... i ich ze sobą poznałem...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

KoR_Ne!ja^^  

Stały User

Religijna dziwka



ImiÄ™: Kornelia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 06 Gru 2008

Sk±d: £od¼

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:17   

Kiedyś chodziłam z chłopakiem który był tak zazdrosny że potrafił zrobić mi awanturę o to że moja koleżanka powiedziała że ja i jej znajomu którego ja nie znałam piszemy tak samo na klawiaturze:/:/ Porażka.
Owszem jestem zazdrosna, ale tylko wtedy kiedy widzę że sytuacja miedzy moim chłopakiem a jakąś dziewczyną staje ise poważniejsza... Zazwyczaj staramy się nie dawać sobie powódów do zozazdrości.
_________________
Kocham jak patrzy chociaż nie robi wyznań
To trzyma za ręke jak prawdziwy mężczyzna
Ja jak mała dziewczynka sie poddaje posłusznie
Jak zawoła to przyjdę jak rozkaże to pójdę
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:52   

Mój były chłopak był zazdrosny o to, że powiedziałam mojej przyjaciółce chłopakowi ' cześc ' na ulicy... -.- Gr! To było żałosne :D ;/
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

KoR_Ne!ja^^  

Stały User

Religijna dziwka



ImiÄ™: Kornelia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 06 Gru 2008

Sk±d: £od¼

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:00   

niektórzy powinni się leczyć i nie chodzi mi o samych mężczyzn. Kobiety czasem są gorsze.
_________________
Kocham jak patrzy chociaż nie robi wyznań
To trzyma za ręke jak prawdziwy mężczyzna
Ja jak mała dziewczynka sie poddaje posłusznie
Jak zawoła to przyjdę jak rozkaże to pójdę
 

lejdicaroline  

User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: z daleka. (:

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:05   

no i tu się zgodze ;] kiedys byłam świadkiem takiej sytuacji: dziewczyna idzie za ręke z chłopakiem i jadą jego kumple samochodem i tylko machnął do nich ręką ;) jak to kolegom :) a ona zrobiła mu o to awanture ... -.- ten chłopak to mój dobry przyjaciel wiec potem dowiedziałam się o tym, że już nie są razem bo ona go zostawiła. powód '' woli kolegów od niej '' xD żałosne...
_________________
` W moim świecie jest inna prawda,
tu Ciebie nie ma to tylko wyobraźnia... `
 

KoR_Ne!ja^^  

Stały User

Religijna dziwka



ImiÄ™: Kornelia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 06 Gru 2008

Sk±d: £od¼

   

Wys³any: 2008-12-07, 19:57   

Naprawdę żałosne, znam jeszcze taką sytuacje, Dziewczyna mojego kolegi chciała z nim iść na spacer, on nie miał ochoty nigdzie iść wiec siedzieli u niego, Ale przyjechał jego brat i poprosił go aby zszedł z nim do samochodu po jakąś rzecz dla jego mamy. Dziewczyna zrobiła mu taką awanture, że z bratem wychodzi a z nią nie( chociaż za kilka minut wrócił) jak mi opowiadał to nie wiedziałam czy mam się smiać czy płakać... Drogie panie ogarnijcie się:D:D
_________________
Kocham jak patrzy chociaż nie robi wyznań
To trzyma za ręke jak prawdziwy mężczyzna
Ja jak mała dziewczynka sie poddaje posłusznie
Jak zawoła to przyjdę jak rozkaże to pójdę
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com