Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

omrnia

Stały User


Doł±czył: 10 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-08-28, 23:36   

Ja potrafie być bardzo zazdrosna o zwykłe kontakty.. ale panuje nad tym. mój chłopak tez jest zazdrosny, ale nie przeszkaadza nam to w niczym :). a chorobliwa zazdrośc kojazy mi sie z kłótniami i wypominaniem i wszystkim co złe, tego nie popieram.
 

BlaackMeetal  

Stały User

nimfomana



ImiÄ™: Scholastyka

Wiek: 32

Doł±czyła: 29 Mar 2009

Sk±d: Metalowe Miasto

   

Wysłany: 2009-08-29, 05:50   

Jeśli chce się mieć wszystko dla siebie, być panem i władcą, rodzi się zazdrość. Nie można mieć wszystkiego i nie można wszystkiego kontrolować. A choroby trzeba leczyć. Dla mnie istnieje inna definicja zazdrości: nie ma żadnego usprawiedliwienia na każdy czyn oraz nie ma drugiej szansy. I żyję.
_________________
"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."

"Patrząc w lustro, pytam siebie: czy muszę zabijać z zimną krwią...?"
 

karolcia9303  

User


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Doł±czyła: 14 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2009-10-14, 22:32   

Ja jestem strasznie zazdrosna o swojego chłopaka. I gdy wyjeżdża na studia i widzimy się tylko w weekendy to cały czas myślę co on tam robi itp...
Ale wiem ze mnie kocha a ja jego i ufam mu że nic złego tam nie robi!

Ale jak mi pisze ze jest w barze albo coĹ› to szaleje...:D
_________________
Karolina
 

ana4312

User



Doł±czył: 14 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2009-10-15, 15:04   

Ja często jestem zazdrosna o swoje przyjaciółki gry np: śmieją się z kimś innym albo idą gdzieś beze mnie... Wtedy szaleję ze złości!!! :kwasny: zwykle jest tak że jedną z nich bardziej lubię i wtedy staram się żeby też mnie bardziej polubiła co wskazuje na moją wścibskość ! :-P Ale jak mi się nie udaje to po prostu poddaję się i właśnie wtedy udaje zdobyć mi się jej względy!!! Dziwne co nie ????? :-D :-D Ale wiecie tak to już jest jak się ma bliskie osoby!! ...:P:P:P
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-10-15, 15:05   

Po co być zazdrosnym?
 

karolcia9303  

User


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Doł±czyła: 14 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2009-10-15, 17:08   

Nie wiem po co ale wiem,ĹĽe w moim przypadku to jakoĹ› samo wychodzi:/
I też myślałam już nad tym po co jest ta "głupia" zazdrość i do końca nie wiem....:/ ???
_________________
Karolina
 

cretultix  

Pogromca postĂłw



Wiek: 36

Doł±czył: 05 Lip 2009

   

Wysłany: 2009-10-15, 17:19   

karolcia9303 napisał/a:

Nie wiem po co ale wiem,ĹĽe w moim przypadku to jakoĹ› samo wychodzi:/
I też myślałam już nad tym po co jest ta "głupia" zazdrość i do końca nie wiem....:/ ???




Zazdrość to nic innego jak skutek strachu, strachu ze druga osoba cię zostawi, a po co jest?? po to aby zmusić zazdroszczącego do zrobienia wszystkiego aby utrzymać partnera przy sobie, ot taki zwierzęcy odruch.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com