Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-02, 07:58   ZmikajÄ…ce rzeczy codziennego użytku

Temat może wydać się prowokacją, nie jest ją jednak. I chciałbym zadać wam pytanie, czy zdarzyły wam się podobne rzecz, którą ja zaraz opiszę?
To było dwa dni temu, około wpół do drugiej w nocy, pies mój ciągnął na dwór. Ja zawsze sypiam w krótkich spodenkach, a że padał deszcz spodenki zdjąłem spodenki i przywdziałem dżinsy. Krótkie spodnie zostawiłem na środku pokoju po to, że jak wrócę to szybko je ubiorę i wrócę do snu.
Wróciłem po 15 minutach spodnie zniknęły ze środka pokoju, pierwsze pomyślałem, że może kopnąłem je gdzieś przypadkiem w kąt. Nie było, szukałem pod wersalką też nie było. Wziąłem inne gacie. Szukanie wznowiłem wczoraj bo to dziwne mi się wydało. Za meblami patrzyłem a spodenki łatwo dostrzec bo mieszkanie mam jasne tzn. jasne panele ściany i meble, więc łatwo było by dostrzec ciemne gatki. Nie znalazłem. Szukałem jeszcze teraz z rana, miedzy ubraniami w szafie. Zniknęły, zapadły się pod ziemię bądź coś je mogło zabrać? Ja nie wkręcam, ta sytuacja nawet mnie zaczyna przerażać.
Zdarzyło się wam coś takiego?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-06-02, 09:53   

Tak :-D Chodziłem z reklamóweczką małą w której miałem nowy tusz do drukarki. No i tak bazowałem na mieście, że w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że już nie trzymam tej reklamówki w ręku i kompletnie nie miałem pojęcia co ja z nią zrobiłem :hyhy: Nawet do śmietniczek zaglądałem, do których mógłbym ją wyrzucić :niepewny: Po 30 min wkurzania się na siebie okazało się, że zostawiłem ją w samochodzie u kumpla :wstyd:
 

kaszczyca  

Wymiatacz

półmetek.



ImiÄ™: kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2010

Sk±d: M.

   

Wys³any: 2010-06-03, 14:52   

ja wiecznie gubiÄ™ okluary;p


wydaje mi się,że byłeś śpiący i może ci się to wszystko najzwyczajniej w świecie wydawało?

pewnie gdzieś leżą,w szafce,albo w praniu
_________________
Jestem kobietą. Nie muszę być zdecydowana.


,,A z tą miłością jest tak, jak z wizytą u dentysty"-H.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-06-03, 16:33   

w sobote sprzatalam i zaginal mi telefon, przeszkukalam cala szuflade gdzie wydawalo mi sie ze go wkladam - nie bylo - a jak szukalam wczoraj - znalazlam!

a ubran zgubilam bardzo baaardzo duzo. sie nei znalazly do tej pory, a wszystkie na 100% byly w moim domu.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-06-03, 17:13   

Lena napisa³/a:

a ubran zgubilam bardzo baaardzo duzo.


Ja też! ;x

I wisiorek - pamiętka. A jestem pewna, że zostawiłam go tam gdzie zawsze i nikogo tam nie było.
Zdarza się, że moje rzeczy się rozpływają. Szukam ich tysiąc raz, aż w końcu się zdenerwuje, dam sobie spokój. Po kilku/nastu dniach się znajdują i to przez przypadek, zazwyczaj leżące na wierzchu, rzadziej w nietypowym miejscu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Lemur  

User



Imię: czesław thebill

Wiek: 30

Do³±czy³: 03 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-03, 17:23   

Do dzisiaj nie mogę odnaleźć koszulki, którą zostawiłem na krześle w pokoju, a przeszukałem całe mieszkanie kilkanaście razy. Szkoda, gdyż był to był mój t-shirt ; o
 

Execerate  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-03, 19:45   

Wracałem skądś z ojcem - zatrzymaliśmy się, aby kupić kartę do telefonu (Orange 25zł).
Wsiadam, kartę mam w kieszeni, po czym 10 minut później przed wyjściem z samochodu sięgam do kieszeni - karty nie ma. Ojciec sprawdził wszędzie, szukał 2 dni i 2 noce, ale karty nie znalazł. Ja zresztą też, chociaż minęły 2 lata od tego zdarzenia.
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2010-06-04, 22:35   

Ja posiałem bezprzewodową klawiaturę do kompa z pół roku temu. Do dziś jej nie znalazłem chodź chyba wiem gdzie jest XD jutro sprawdzę .
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

Nicesoul  

User

if I die tonight



Do³±czy³a: 22 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-04, 23:50   

ja w sumie miałam takie coś z kasą ,tylko przez noc , mój piątak "przewędrował" do innego pokoju . do dziś nie wiem jak to sie stało , choć minęło dobre 5 lat .
_________________
When the tears come streaming down your face
When you lose something you can't replace
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-06-05, 00:03   

Gubienie rzeczy codziennego użytku - w moim przypadku przynajmniej - zdecydowanie mozna uznac za zjawisko paranormalne.
Raz, zupelnie nie wiem jakim cudem, zgubilam jednego buta. Dodam, ze nie byl to but przypadkowy, ale bardzo mi potrzebny, bo mielismy w nich tanczyc na mistrzostwach, ktore mialy sie odbyc nastepnego dnia. Po szkole szukalam go na calym miescie(nawet w koszach na smieci w poblizu mojej szkoly tanca), w samochodzie kolezanki, w domu - wszedzie. Oczywiscie nie znalazl sie, a ja musialam sobie radzic w inny sposob.
Czesto gubie tez ubrania, skarpetki w niewyjasniony sposob :D
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

RosaNera  

User

leń


ImiÄ™: Weronika

Wiek: 27

Do³±czy³a: 05 Cze 2010

Sk±d: z Pyrlandii

   

Wys³any: 2010-06-05, 20:42   

Ostatnio zginął mi kolczyk-nówka nieśmigana.No cóż,był tani,więc nie szkoda.Gorzej było,gdy zniknął mi mój aparat ortodontyczny.Po całym dniu poszukiwań dowiedziałam się,że babcia znalazła jakieś druty w piecu.Na szczęście były to chyba druty od szampanam,bo aparat leżał pod kocem na moim łóżku.Spałam na nim przez 3 noce i się nie zorientowalam :mrgreen:
_________________
Nie róbcie ze mnie debilki-ja zrobię to najlepiej.
 

Carla!  

Stały User

Poszukiwaczka



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 24 Kwi 2010

Sk±d: Przeworsk

   

Wys³any: 2010-07-11, 22:25   

To się nazywa złośliwość rzeczy martwych^^:P
_________________
"Jestem zmęczony, szefie..."
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2010-07-12, 08:11   

Gubię bardzo dużo rzeczy.
Ostatnio - mój spektakularny wyczyn, zgubiłam portfel ze wszystkimi dokumentami przy zamkniętej torbie.
W kinie.
Portfel się nie znalazł a ja musiałam wyrabiać wszystko od nowa.
Nie zliczę ile mam skarpetek bez pary, ilu bluzek udało mi się w niewyjaśnionych okolicznościach zapodziać.
Moją teorią jest, że zjada je pralka. :-x
 

MisCocaine  

Stały User

narkotyk.



Do³±czy³a: 05 Lut 2010

Sk±d: twoje urojenia

   

Wys³any: 2010-07-16, 15:33   

mi zdarza się to ciągle... położe gdzieś jakąś rzecz a potem nie moge jej znalesc. po jakims czasie znajduje ja gdzies na wierzchu, w miejscu w ktorym szukalam po kilkanaście razy. dziwne :->
_________________
"Robiliśmy na tym zadupiu wszystko co chcieliśmy.. i byliśmy szczęśliwi"

"Nie możemy cofnąć czasu, to dlatego tak ciężko jest wybierać."
 

Paulix  

User

Niepowtarzalna



ImiÄ™: Paula

Do³±czy³a: 29 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-29, 13:27   

Zapytaj sÄ…siadkÄ™ ;P
A tak na poważne ;) Wszystko da się wytłumaczyć ;)
Mi też czasem coś znika ale żeby od razu ufo, magia, czary mary i bum ?? ;p
_________________
Nie musisz być wesoła by innych rozśmieszać ... masz załamkę ? Wykrzesaj pozostałość wesołości ... ja zawsze tak robię ... zawsze się staram ... bo jestem szczerze oddana ... ~Paulix
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com