Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:10   

koksdeco napisa³/a:

Jak ci zacytuje to nie uwierzysz(bo przecierz mogłem coś pozmieniać).


To zacytuj i napisz, gdzie to znajdę dokładnie. To ew. mogę uwierzyć - czekam.
Dalej pisać nie będę, bo jak nie argumentów to się opiera tylko na religii...
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:10   

koksdeco napisa³/a:

Jak ci zacytuje to nie uwierzysz(bo przecierz mogłem coś pozmieniać).


wystarczy link, spokojnie. ;]

koksdeco napisa³/a:

o tak i od tego momentu jest to już człowiek


zygota/zarodek = człowiek?
hahahaha. ciekawe. co Ty robiłeś na lekcjach biologi?
_________________
ona umrze martwa.
 

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:10   

Naukowe hipotezy są, zostają, upadają, a nauka Kościoła jest jedna i nikt jej nigdy nie obali.
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:11   

koksdeco napisa³/a:

a nauka Kościoła jest jedna i nikt jej nigdy nie obali.


bo słowo "Bóg jest dobry i wszystko o robi robi dla nas" (również a pro po aborcji) powala na kolana.
(ze śmiechu.) aż sięnie chce dalej kłócić. każdy wie swoje.
_________________
ona umrze martwa.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:12   

koksdeco napisa³/a:

a nauka Kościoła jest jedna i nikt jej nigdy nie obali.


Idiotyczna, zaślepiona. Bo nikomu się tego nie chce ruszać. Bo nagle cały świat chrześcijański się oburzy na czele z papieżem.
I tam nie ma co obalać.

Na tym skończymy dyskusje, bo ona do niczego nie prowadzi.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Ostatnio zmieniony przez Mizantrop 2009-12-19, 01:13, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:12   

A ty najpierw jaja sobie robiłeś, a teraz gadasz ciągle to samo. Ten dział nazywa się "Na poważnie", a nie "Humor"
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:14   

koksdeco napisa³/a:

A ty najpierw jaja sobie robiłeś, a teraz gadasz ciągle to samo. Ten dział nazywa się "Na poważnie", a nie "Humor"



A co mam innego robić? skoro takie bzdury piszesz?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:19   

Dla mnie ty piszesz bzdury.
Chyba nigdy do siebie nie przemówimy wiesz.
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:24   

koksdeco napisa³/a:

Chyba nigdy do siebie nie przemówimy wiesz.


bo Ty nie chcesz przyjąć aktów medycznych a pro po aborcji.
zresztą Kościół zawsze sprzeciwiał się nauce.
_________________
ona umrze martwa.
 

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 01:28   

Ja patrzę na życie ze strony moralnej. Bo moralność to jedna z tych rzeczy, które odróżniają nas od zwierząt.

[ Dodano: 2009-12-19, 01:37 ]
Kościół niezawsze sprzeciwia się nauce.
A tak na podsumowanie: każdy mówi "Kościół jest przeciw temu, tamtemu, nie wiem czemu, ja mówię, że nie ma racji". To Bóg tak mówi, jeśli uważasz, że jesteś mądrzejszy od Boga, to brak mi słów.
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-19, 16:51   

koksdeco napisa³/a:

Ja patrzę na życie ze strony moralnej. Bo moralność to jedna z tych rzeczy, które odróżniają nas od zwierząt.


Owszem.
Od zwierząt odróżnia nas także różnorodność.Patrzysz na życia ze strony SWOICH wartości moralnych.A normy kościoła nie dotyczą ogółu ludzkości i społeczeństwa,chyba,że dana jednostka ,grupa zgodzi się je przyjąć.
Dlatego zostało stworzone prawo.
_________________
Drugs&hugs.
 

MaryWhite  

User

Manso(n)chistka



ImiÄ™: Monika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-12-19, 17:50   

Nauka kościoła - ludzie! "Czy mogę mieć pewność, że za 2000 lat jakiś idiota nie znajdzie koszulki Marilyn Manson i nie zacznie się do niej modlić?"
Nauka kościoła - to tylko moje zdanie - to sprytna manipulacja samym sobą i tyle. Pomaga zachować tzw. "moralność", która dla mnie się nie liczy. Szczerze mówiąc, uważam, że 'religia' jest potrzebna, bo zachowuje czlowieka czlowiekiem, ale bez tych bogów i innych głupot typu roraty o 6 rano. (mogliby też pominąc te obozy katolickie, które znoszę w każde wakacje, dyżury w kuchni o 5 rano, czytanie Biblii i wkładanie dzieciom do głowy głupot, przez co stają się odludkami, jak niegdyś ja)

Czy moja matka mogłaby mnie zabić? Mogłaby. To byłby jej wybór. Szczerze mówiąc, raczej by mi na tym nie zależało, bo przecież bym nie żyła. Skoro umrę, to mnie to gówno obchodzi, no nie? Nie poczuję się pokrzywdzona.
Zarodek a człowiek, to różnica. Kim jest ta zygota? Ma równowartość człowieka? To chyba jakaś paranoja.
Jeśli kobieta zabije zarodek, który nazywają 'dzieckiem' zeby wymusic na niej wyrzuty sumienia, to jest źle, ale jak zabija się codziennie tysiące ludzi, a dzieci w Afryce umierają, to jest ok.
Tak, życie jest okropne i niesprawiedliwe, i jak któraś postanowi zabić swoj 'bład' z powodu przeludnienia na ziemi to jej decyzja i tyle, tak na prawde kazdy przypadek jest inny, i trzeba by to rozpatrywac indywidualnie, oczywista jest roznica 'ofiara gwałtu", "bogata dzi*ka zapominająca się zabezpieczyć". W niektórych przypadkach, to oczywiste, że trzeba przerwać ciążę.
Szczerze mówiąc jedną z największych wad ale i zalet człowieka są jego uczucia.
Macie zamiar zbawić świat od zabijanych dzieci?
Ostatnio widziałam w centrum Warszawy kobietę z transparentem przeciw aborcji. Miała też zdjęcia usuniętych płodów. Myślała, że to coś zdziała podchodząc do mnie. Interesujące, ale kiedy zobaczyłam już wiele okropieństw jakoś nie zrobiło to na mnie wrażenia. Czy to ma poruszyć ludzi, czy wywołać wymioty? Może niech sobie wejdą w google i poszukają takich zdjęć, a potem powieszą na lodówce, żeby pamiętać, że trzeba chronić świat przed tak okrutnymi kobietami.
To kompletny idiotyzm - aborcja tak samo jak inne rzeczy, są niezmienne od wielu lat istnienia człowieka, a to, że teraz jest to bardziej rozdmuchane to nic nienormalnego, tak samo, jak to, że za chwilę miliony ludzi nie będą chciały wychodzić z domu, bo ogłoszą nową grypę, do póki nie zabraknie im imion dla zwierząt.

btw przeczytałam jakiś post wyżej...
"Bóg jest dobry i robi wszystko dla nas"
no tak, to logiczne...jest tak dobry, że sam się zabił (w końcu jest 3 osobami w jednej), żeby nas wybawić od grzechów, na które nas skazał tworząc nas jako ludzi. Bo on w końcu jest wszechwiedzący, a w Biblii jest napisane, że podstawową cechą człowieka jest omylność i ciągota do nieznanego, do zła. Chrześcijaństwo jest bardzo logiczne, naprawdę!
_________________
"Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra."
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-08, 15:11   

Kiedyś oglądaliśmy taki film na religii o aborcji jak najpierw pchali tam coś do środka i wyciągi szczypcami a z tych części ułożyło się małe dziecko coś strasznego :-o
_________________
Kiss my ass:*
 

Chelsea  

Stały User



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 13 Sty 2011

Sk±d: Bory Tucholskie

   

Wys³any: 2011-01-17, 14:54   

Chyba nikt jeszcze nie wrzucił:
http://facet.wp.pl/kat,10...,wiadomosc.html Tutaj jest film w którym ona to opowiada, niesamowity. Bardo ją podziwiam.
_________________
Ludzi należy kochać, a rzeczy używać. Nigdy odwrotnie!
 

grucha  

User

kuba


ImiÄ™: Jakub

Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Lut 2011

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2011-02-10, 20:59   Moje zdanie

Czesc... chcialem tylko zamiescic moje zdanie na temat aborcji, a wiec sie z nia nie zgadzam, jest to durnym wymyslem ateistów i kobiet po aborcji- takie usprawiedliwienie. Zycie zaczyna sie od zaplodnienia jajeczka a to ze nie mozemy zobaczyc jeszcze dziecka na skanie nie znaczy ze go tam nie ma. Rownie dobrze mozna by powiedziec ze Ziemia jest plaska no bo przeciez nie moze zobaczyc jej kulistosci. Aborcja- jak zostalo to ochrzczone jest niczym innym niz zabojstwem.
Aha jeszcze jedna rzecz, ktos przedtem wypowiadal sie ze Kosciol nigdy nie rozumial sie z nauka, jest to blad poniewaz np. Kosciol zgadza sie z teoria ewolucji Darwina caly czas mowiac tez ze to pan Bóg dal poczatek Wielkiemu Wybuchowi i jego konsekwencja. Moze jestem jeszcze mlody ale troche juz umiem samodzielnie myslec i to powiem Kosciol wcale nie jest zacofanym reliktem sredniowiecza, jest to poprostu religia z odwiecznymi zasadami ktore zmieniaja sie naprawde bardzo rzadko a to przeciez nie jest zle.
_________________
Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.

Albert Einstein
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com