Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mickey Knox

Stały User

witch house



Do³±czy³: 22 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:17   Apolityczność

Jest ktoś apolityczny ( tak jak ja : > ) ? Jest ktoś kogo naprawdę nie interesuje polityka, ma gdzieś gdzie kogo pochowają, nie wie jakie są partie, nie wie kto jest premierem ani prezydentem? Co ludzie zaangażowani politycznie myślą o apolitycznych ludziach?
_________________
Uhm, I said, the party isn't over
We can still dance
But I don't have no rhythm
so take a chance with me
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:22   

Mickey Knox napisa³/a:

Co ludzie zaangażowani politycznie myślą o apolitycznych ludziach?


Nic ?
Każdy ma prawy być kim chce, jak chce byle zgodnie z prawem, ale jeśli się orientuje to w kodeksie karnym czy konstytucji nie ma takie obowiązku.
Tylko ta osoba, która jest apolityczna, nie idzie do wyborów nie ma prawa marudzić wg. mnie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:22   

Trochę przyfanzolił dzisiaj arcybiskup Rygii, ale ci odpowiem co ja myślę. Uważam, ze takie osoby jak ty to tchórze, które nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swój kraj. Z reguły też osoby takie najwięcej narzekają.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:24   

Nie interesuję się polityką. Kompletnie. Ale potrafię wymienić kilka partii. No i wiem też, kto jest prezydentem, premierem. Chodzę na wybory. Więc chyba mimo wszystko apolityczny nie jestem.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Mickey Knox

Stały User

witch house



Do³±czy³: 22 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:29   

Jimmy FoX napisa³/a:

Nie interesuję się polityką. Kompletnie. Ale potrafię wymienić kilka partii. No i wiem też, kto jest prezydentem, premierem. Chodzę na wybory. Więc chyba mimo wszystko apolityczny nie jestem.



Niestety nie, przykro mi.

Isair napisa³/a:

Trochę przyfanzolił dzisiaj arcybiskup Rygii



Nie znam, ale pozdrawiam arcybiskupa!

Isair napisa³/a:

ale ci odpowiem co ja myślę. Uważam, ze takie osoby jak ty to tchórze, które nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swój kraj.



Czyli mam się wstydzić za postanowienia innych ludzi, których nie znam i mnie nie obchodzą?

Isair napisa³/a:

Z reguły też osoby takie najwięcej narzekają.


Reguły są tylko dobre w pisowni, informatyce, chemii, fizyce oraz matematyce. W życiu nie sprawdzają się.

Mizantrop napisa³/a:

Tylko ta osoba, która jest apolityczna, nie idzie do wyborów nie ma prawa marudzić wg. mnie.


Jasne, że ma prawo.
_________________
Uhm, I said, the party isn't over
We can still dance
But I don't have no rhythm
so take a chance with me
 

Ostatnio zmieniony przez Mickey Knox 2010-08-23, 21:35, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:35   

Mickey Knox napisa³/a:

Jimmy FoX napisa³/a:

Nie interesuję się polityką. Kompletnie. Ale potrafię wymienić kilka partii. No i wiem też, kto jest prezydentem, premierem. Chodzę na wybory. Więc chyba mimo wszystko apolityczny nie jestem.



Niestety nie, przykro mi.


A mi nie.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:37   

Sprawdzają się sprawdzają. Sporo takich ludzi znam i większość z nas zna takich ludzi.
Tak uważam, ze osoby nie biorące udziału w głosowaniach są współodpowiedzialne za ich wynik. Same zgotowały sobie rzeczywistość taką i dlatego tak biadolą. £atwo zwalić winę na tych co głosowali. Umyć ręce niczym Piłąt i powiedzieć, że to nie moja sprawa.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Mickey Knox

Stały User

witch house



Do³±czy³: 22 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:38   

Jimmy FoX napisa³/a:

Mickey Knox napisa³/a:

Jimmy FoX napisa³/a:

Nie interesuję się polityką. Kompletnie. Ale potrafię wymienić kilka partii. No i wiem też, kto jest prezydentem, premierem. Chodzę na wybory. Więc chyba mimo wszystko apolityczny nie jestem.



Niestety nie, przykro mi.


A mi nie.



Nie rozumiem po co ten i wcześniejszy twój wpis, skoro nie masz nic wnoszącego do tematu.

Co do wyborów to z chęcią bym poszedł gdyby była opcja: " Według mnie żaden z kandydatów nie nadaję się na stanowisko prezydenta ".
_________________
Uhm, I said, the party isn't over
We can still dance
But I don't have no rhythm
so take a chance with me
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:38   

Mickey Knox napisa³/a:

Jasne, że ma prawo.


Prawo ma. Ale wtedy wg. mnie jest osłem. Dlaczego ? bo marudzi jak mu w dupie źle, nie dobrze a nic w tym kierunku nie robi - nie udaje się na wybory.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:44   

Staram się być na bieżąco z informacjami dotyczącymi naszego kraju, ale też tego, co dzieje się na świecie. Więc apolityczna nie jestem. To mnie po prostu interesuje, po za tym, uważam, że każdy powinien choć w najmniejszym stopniu interesować się własnym krajem, czy krajem, w którym żyje.
Nie mam jakiegoś mocno wyrobionego zdania o ludziach apolitycznych. Mają prawo nie interesować się polityką, chociaż wydaje mi się to nieodpowiednia postawa.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Mickey Knox

Stały User

witch house



Do³±czy³: 22 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:45   

Mizantrop napisa³/a:

Mickey Knox napisa³/a:

Jasne, że ma prawo.


Prawo ma. Ale wtedy wg. mnie jest osłem. Dlaczego ? bo marudzi jak mu w dupie źle, nie dobrze a nic w tym kierunku nie robi - nie udaje się na wybory.



Więc udanie się na wybory to możliwość odmienienia losu kraju i spłacenia długu państwowego, który nasze i przyszłe pokolenie będzie spłacać? Czy , tak naprawdę , coś istotnego zmieniło się w polskim państwie od kilku kadencji? Nie wierzę w to, że wybór "jedynego słusznego polityka narodu" coś zmieni.
_________________
Uhm, I said, the party isn't over
We can still dance
But I don't have no rhythm
so take a chance with me
 

Ostatnio zmieniony przez Mickey Knox 2010-08-23, 21:48, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:47   

Nic się nie zmienia skoro połowa narodu przychodzi i mówi, że ich kandydat nie wygra i zostają w domach.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:48   

Mickey Knox napisa³/a:

Więc udanie się na wybory to możliwość odmienienia losu kraju i spłacenia długu państwowego, który nasze i przyszłe pokolenie będzie spłacać?


Hejże. Czy na napisałem, że wybory, czy wybór prezydenta spłaci dług ? To trzeba o to pytać tych baranów co pozaciągali miliony ba miliardy pieniędzy.

Mickey Knox napisa³/a:

Czy , tak naprawdę , coś istotnego zmieniło się w polskim państwie od kilku kadencji? Nie wierzę w to, że wybór "jednego słusznego polityka narodu" coś zmieni.


Siedzenie na dupie, narzekanie też nic nie zmieni, nie sądzisz ? Krakowa od razu nie zbudowali.

btw. Marto, fajny avatar :-D
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Mickey Knox

Stały User

witch house



Do³±czy³: 22 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:58   

Brak wyboru to też wybór. Nie moja wina, że nie ma kandydata, który ma identyczne poglądy jak ja. Chociaż... I tak nie wierzę w obietnice i przedwyborcze poglądy każdego z kandydatów i mam to gdzieś ; >
_________________
Uhm, I said, the party isn't over
We can still dance
But I don't have no rhythm
so take a chance with me
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-08-23, 21:59   

To się tak łatwo mówi- po co iść na wybory, to i tak niczego nie zmieni, przez tyle kadencji nic się nie zmieniło... Ja nie wiem, czy Wy moi drodzy myślicie, że to wszystko jest ot tak, od pstryknięcia palcami? Prezydent wypowie życzenie narodu: Budujcie autostrady! i w przeciągu roku będziemy mieli całą wielką sieć? Są sprawy ważne i ważniejsze, trzeba się każdą dokładnie zająć, dlatego czasem brakuje czasu na inne i odstawia się je na bok. Nie, nie bronię żadnej zakłamanej bandy polityków, bo na pewno niejedna w naszym rządzie się znajdzie, ale znajdą się też ludzie, którzy chcą coś w tym kraju wywalczyć i będą się starać. A często jest tak, że Ci, którzy mają sensowne i zdrowe pomysły, nie mają poparcia w wyborach prezydenckich albo nawet w nich nie startują.
Więc jeśli ktoś jest taki apolitycznym, to niech łaskawie nie marudzi, bo niewiele ma do gadania.

Dzięki, Mizi:-) Twój też niczego sobie :-)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com