Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-01-04, 16:17   

Napisałem jak spędzam ten czas natomiast Ty zacząłeś mnie wypytywać i oskarżać,więc przedstawiłem ci moje poglądy

[ Dodano: 2010-01-04, 16:22 ]
Widzę,że równie¯ jesteś gorliwy w tej kwesti więc specjalnie dla Ciebie:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2zQbyifVY-U
http://www.youtube.com/watch?v=tzyd69P7U6w i narazie Ci wystarczy^^
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 37

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-04, 16:46   

Co mają udowodnić te linki? Jeżeli to, że nie gubisz się w zeznaniach, to jednak próba nieudana. W każdym razie obchodzisz chrześcijańskie święto, jako kryptoateista. Zabawne, że z jednej strony można mieć odwagę, aby głosić tak bulwersujące poglądy (najwyraźniej tylko w świecie wirtualnym), a jak przychodzi co do czego - chować uszy po sobie.
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-01-04, 17:03   

Visage napisa³/a:

chować uszy po sobie


no comment :mrgreen: żal.pl nie skomentuje tego coś napisał bo powtÓRZł bym się 101 raz najwyraźniej nie potrafisz zrozumieć co próbuje Ci przekazać w paru prostych zdaniach ale to już nie moja sprawa
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

Wulf

Stały User

Młot na moralistów


Do³±czy³: 09 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-07, 22:19   

Z rodziną. Nikt nie jest katolikiem, więc jakiś zabarwień religijnych ten czas dla nas nie ma;]
_________________
Nie ma w świecie dość miłości i dobroci, aby wolno było z nich ofiarowywać coś urojonym istotom.
— Fryderyk Nietzsche
 

Splinterowa

Stały User

eee...



Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 13:12   

Czsem spędzam z rodzina, a czasem wychodzę.
_________________
I don't know much
I don't know too much
But I know this
Shit is fucked up
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 13:30   

Osobiście nie wierze w Boga, ale szanuje religie. Ateistą nigdy bym się nie nazwał, bo dla mnie to głupota dla kogoś kto nie zajmuje się nauką i upiera się na argumentach obcych osób. U mnie w domu akurat święta są przygotowywane więcej pod względem tradycji, jak wigilijna kolacja, bez kolędowania, opłatka nie ma bo życzenia składamy w nowy rok. Głównie chodzi tu o jedzenie, również bez mięsne. Po kolacji ( o ile jesteśmy razem ) rozmawiamy o tym co w nowy rok może przynieść od spraw finansowych, po zawodowych jak i polityka, i zagrożenia. Kończy to się około 20, i włączamy Tv i oglądałem telewizyjną chałę świąteczną. Następny dzień raczej mamy gości lub idziemy, w drugi to zazwyczaj ostatnie śniadanie i każdy wraca do Siebie. I spotykamy się w rodzinnym gronie ( większym) na sylwestra.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-01-30, 00:49   

Cytat:

Ateistą nigdy bym się nie nazwał, bo dla mnie to głupota dla kogoś kto nie zajmuje się nauką i upiera się na argumentach obcych osób.



Czas się zapoznać z definicją ateizmu -.-
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-30, 02:01   

Frozy napisa³/a:

Czas się zapoznać z definicją ateizmu


Czas dowiedzieć się coś więcej niż wypiski z Wikipedii.
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 36

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-01-30, 09:29   

Oświeć więc nas, czym według Ciebie jest ateizm, prócz brakiem wiary w jakiegokolwiek boga.
Zdefiniuj też Twoją niewiarę. Skoro sam niczego nie przemyślałeś, to najwidoczniej uważasz, że może być, albo nie, więc to jakaś forma agnostycyzmu bez czynnika niepoznawalności.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-01-30, 14:49   

ateizm - niewiara w boga/bogów

i nie ma to żadnego związku z nauką

Cytat:

Zdefiniuj też Twoją niewiarę. Skoro sam niczego nie przemyślałeś, to najwidoczniej uważasz, że może być, albo nie, więc to jakaś forma agnostycyzmu bez czynnika niepoznawalności.



To było do mnie?
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 36

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-01-30, 15:50   

Cały post skierowany jest do Constantine'a.
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 16:12   

To jest strasznie zabawna sprawa :-P Większość "ateistów" jakich znam w Wigilię siedzi za stołem jedząc postne dania, łamie się opłatkiem, kupuje prezenty i ubiera choinkę. Argumentując to (arcyciekawym, i wybitnie wyświechtanym) tekstem - "jestem dobrym człowiekiem i nie skrzywdzę w ten sposób babci/mamy/taty/cioci." No śmiech. Skoro ktoś kwestionuje istnienie Boga, to mógłby przy tym mieć na tyle odwagi, żeby powiedzieć o tym komuś więcej, niż kolegom z podwórka. :wstyd:
I co ciekawe, większość z owych ateistów za kilka lat weźmie ślub, ochrzci dzieci, bo "co mamusia powie?!" :-D
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-30, 16:17   

Porcelana., owszem powiedzialam rodzinie i nawet raz powiedzialam ze nie zasiade do wigilii i zamknelam sie w pokoju, po czym byl placz i lament rodziny. Wiec po co mam ich krzydzic? Ta godzina przy stole mnie nie zbawi.

Porcelana. napisa³/a:

I co ciekawe, większość z owych ateistów za kilka lat weźmie ślub, ochrzci dzieci, bo "co mamusia powie?!"


Owszem ochrzcze dzieci ale nie dlatego "bo co mamusia powie" tylko dlatego ze uwazam ze chrzest jest potrzbny nie zaleznie od tego czy sie wierzy czy nie. ¦lub koscielny wezme jezeli ksiadz na to zezwoli (bo moze byc problem) dla babci. Nie widze nic zlego w tym zeby zrobic rodzinie przyjemnosc.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-30, 16:20   

Cytat:

Owszem ochrzcze dzieci ale nie dlatego "bo co mamusia powie" tylko dlatego ze uwazam ze chrzest jest potrzbny


do czego potrzebny jest chrzest, jeśli jest się ateistą?

martucha1231 napisa³/a:

¦lub koscielny wezme jezeli ksiadz na to zezwoli (bo moze byc problem) dla babci.


Właśnie o takich sytuacjach pisałam w poprzednim poście, i wybacz, ale dla mnie to śmieszne.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-30, 16:23   

Porcelana. napisa³/a:

do czego potrzebny jest chrzest, jeśli jest się ateistą?


Dlatego ze to ja jestem ateistka a byc moze moje dziecko bedzie chcialo byc chrzescjaninem. Jasne mozna i przyjac chrzest majac 50latale duzym ulatwieniem jest chrzest po urodzeniu niz 50 lat pozniej. To moje dziecko samo wybierze sobie wiare ja mu pokarze wszystkie mozliwosci.

Porcelana. napisa³/a:

Właśnie o takich sytuacjach pisałam w poprzednim poście, i wybacz, ale dla mnie to śmieszne.


No coz skoro lubisz patrzec na placz rodzicow czy dziadkow to Twoj problem, ja nie lubie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com