Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !



ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Sty 2009

Sk±d: Katowice!

   

Wys³any: 2010-08-15, 22:18   

diego, czy Ty daj boże masz w avku flagę Górnego śląska :D?!to tak btw. ;]

Narazie, pozostaję przy domowym sposobie, wygląd aż tak mi potrzebny nie jest, ale nie można być też takim "zniewieściałym" , według mnie oczywiście ;)
a na takie sprzęty i siłownie, jak narazie , szkoda mi trochę pieniędzy :->
_________________
"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
 

Madzialena13  

Wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-15, 23:26   

Oj nie. Tylko nie to !
Zadnych 'kaloryferów' na brzuchu.
Musi byc brzusio porzÄ…dny. :D
Ale żadnej nadwagi ! :D
Ani 'miesnia piwnego'.
 

ray  

Stały User



Do³±czy³a: 28 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 09:49   

tak, tak. Zgadzam siÄ™ z OstiÄ….
a A6W niezawodna ;)
 

groszkew  

User



Do³±czy³: 16 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 11:06   

Madzialena13 napisa³/a:

Oj nie. Tylko nie to !
Zadnych 'kaloryferów' na brzuchu.
Musi byc brzusio porzÄ…dny. :D
Ale żadnej nadwagi ! :D
Ani 'miesnia piwnego'.



no to jaki ma w końcu być?:D
_________________
 

ronii

User


Do³±czy³: 10 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:09   

Hmm..rób brzuszki ;D
Albo stosuj ćwiczenia z 6 weidera czy jakos tak ;)
 

D0M1N1K  

Stały User


Do³±czy³a: 08 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:20   

Z tym linkiem nie żartowałem, owszem jest to nie zdrowe, szczególnie taki poziom tłuszczu, ale jest to dla mnie szczyt piękna i estetyki.

Mizantrop dopóki nie będzie takiej konieczności nie będę nic brał, ale jeśli będę musiał... :] z resztą i tak jestem okazem zdrowia, nie pije, nie pale, nawet nie jem słodyczy, uprawiam także różne inne sporty oprócz kulturystki i regularnie chodzę do lekarza na wizyty kontrolne, więc nie sądzę, że przez owe środki zniszczę sobie bardziej zdrowie niż większość dzisiejszej młodzieży. Z resztą odpowiednio zażywane nie powodują praktycznie żadnych uszczerbków na zdrowiu.
PS. Nie wierz opinią pseudo specjalistów, którzy uważają to za najgorsze zło, bo za przeproszeniem gów... wiedzą.

Nawiasem mówiąc mi się chce rzygać jak widzę albo wychudzonego kolesia z zapadniętą klatą, albo takiego któremu tłuszcz się wylewa bokami.
Są różne gusta i ja to szanuje, jak ktoś czuje się dobrze w swoim ciele i nie chcę go zmieniać to OK.

Wieczorem wyśle parę fajnych ćwiczeń do wykonania w domu...z fotkami i opisem wykonania. Jeszcze taki link: http://digilander.libero.it/mikementzer/Zane01.jpg :-D :-D :-D
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:44   

D0M1N1K napisa³/a:

Mizantrop dopóki nie będzie takiej konieczności nie będę nic brał, ale jeśli będę musiał... :] z resztą i tak jestem okazem zdrowia, nie pije, nie pale, nawet nie jem słodyczy, uprawiam także różne inne sporty oprócz kulturystki i regularnie chodzę do lekarza na wizyty kontrolne, więc nie sądzę, że przez owe środki zniszczę sobie bardziej zdrowie niż większość dzisiejszej młodzieży. Z resztą odpowiednio zażywane nie powodują praktycznie żadnych uszczerbków na zdrowiu.
PS. Nie wierz opinią pseudo specjalistów, którzy uważają to za najgorsze zło, bo za przeproszeniem gów... wiedzą.


Wiesz, że nadmierne umięśnienie jest zaliczane do choroby ? Jest to odwrotność anoreksji. Tam człowiek dąży do najniżej wagi, a w przypadku umięśnienie dąży do jak największe masy, po mimo, że jest już dość znacznie rozbudowany, ale jak stanie przed lustrem, to ciągle mu się wydaje, że brakuje mu, że nie mam tak wielkiej masy mięśniowej, a rzeczywistość jest inna.
Twierdzisz, że nie słuchasz pseudospecjalistów, znajdź mi takich specjalistów, lekarzy sportowych etc. który powie, że pakowanie w siebie biorą dodatkowe rzeczy jest zdrowe i nie powoduje uszczerbku na zdrowiu. Z początku owszem, bierze bardziej osiągalne rzeczy budując, ale z czasem sięgniesz po sterydy, bo te poprzednie już Ci nie będę wystarczały.

D0M1N1K napisa³/a:

Są różne gusta i ja to szanuje, jak ktoś czuje się dobrze w swoim ciele i nie chcę go zmieniać to OK.


Masz racje, to Twoje życie, Twoje zdrowie, Twój świadomy wybór.

btw. o bigoreksja -
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bigoreksja
http://www.poradnikzdrowi...moda_33696.html
Warto poczytać.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Ostatnio zmieniony przez Mizantrop 2010-08-16, 14:49, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:49   

Cóż, może przedstawię skrajną opinię, ale bardziej pociąga mnie facet z nadwagą, niż to, co prezentowałeś w linkach Dominiku :)
Owszem, tłuszcz wylewający się ze spodni nie należy to sztandarowego okazu estetyki, ale czy tak zniekształcone ciało, które hołubisz jest estetyczne? Otóż nie. Przesada - a ta w żadną stronę nie jest dobra.
 

D0M1N1K  

Stały User


Do³±czy³a: 08 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:52   

Mizantrop ta choroba to Bigoreksja, i po przeprowadzonym teście doszedłem do wniosku, że ją mam i jest mi z tym dobrze. :-D

Cytat:

Masz racje, to Twoje życie, Twoje zdrowie, Twój świadomy wybór.



Tak, ale uwierz mi, że zdrowie jest dla mnie najważniejsze, obserwując większość moich znajomych, zdecydowaną większość, która pije, pali, bierze dopalacze i je byle co to się zastanawiam w jakim stanie jest ich zdrowie, bo moje jest nienaruszone.
 

Ostatnio zmieniony przez D0M1N1K 2010-08-16, 14:53, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:53   

D0M1N1K napisa³/a:

ta choroba to Bigoreksja,

D0M1N1K napisa³/a:

ak, ale uwierz mi, że zdrowie jest dla mnie najważniejsze,

D0M1N1K napisa³/a:

bo moje jest w nienaruszonym stanie.



Twoje słowa się wykluczają ;)
 

D0M1N1K  

Stały User


Do³±czy³a: 08 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:54   

Ostia
Bigoreksja to choroba psychiczna, chodziło mi o moje fizyczne zdrowie, które jest w nienaruszonym stanie.

Teraz rozumiesz?
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:56   

D0M1N1K, choroby psychiczne nie są mniej poważne od tych, które dotyczą ciała. Czasem nawet i gorsze.
Coś, co sobie wyhodujesz w głowie prędzej czy później rzutuje na twoje ciało, na twoje życie. Nie bez powodu mamy termin chorób psychosomatycznych.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-16, 14:57   

D0M1N1K napisa³/a:

Tak, ale uwierz mi, że zdrowie jest dla mnie najważniejsze, obserwując większość moich znajomych, zdecydowaną większość, która pije, pali, bierze dopalacze i je byle co to się zastanawiam w jakim stanie jest ich zdrowie, bo moje jest w nienaruszonym stanie.


Do czasu, do czasu.
Dlaczego tak wielu sportowców umiera na boisku np ? z powodu nadmiernego wysiłku, często sportowców dotyka przerost komory serca i jeszcze wiele innych schorzeń.
Sport do zdrowie często bywa zdradliwe, owszem, racjonalny sport to zdrowie, ale jak go za dużo to organizm zacznie manifestować.

Zresztą można wiele razy usłyszeć jak wypowiadają się kulturyści o sterydach. I nie wszyscy mówią, że to jest git, fajne i w ogóle. Kiedyś oglądałem jakiś program bodajże na NG i wielu z nich wspomina już tylko swoich najlepszych przyjaciół.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

D0M1N1K  

Stały User


Do³±czy³a: 08 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 15:02   

Mizantrop
Nie jestem do tego stopnia zdeterminowany, żeby koksować bez ograniczeń. Mimo swojej obsesji na punkcie umięśnienia i swojego ciała, potrafię zachować dystans i powiedzieć w odpowiednim momencie stop.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-08-16, 15:08   

DOM1N1K,teraz może Ci się tak wydawać,a kiedy będziesz chciał przestać może nie być tak kolorowo.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com