Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ptp  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Maj 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2009-06-23, 23:35   

ja nie mysle :-D a na serio to chyba nic mi sie nie podoba :-/
_________________
...jest jedna rzecz dla której warto żyć...
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-23, 23:50   

Zdolny, ale leń. :-o
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-24, 10:41   

Co lubiÄ™?
włosy.

Czego nie lubiÄ™?
Sylwetki, tuszy, ciała

Kim jestem?
Telepatyczną bliźniaczką.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-24, 11:30   

podobaja mi sie moje oczy, moje Å‚ydki, moja figura ujdzie :P
podoba mi sie, że łatwo potrafie sie dostosowac do kazdej sytuacji, potrafie sie przyjaznic z wieloma ludzmi o calkiem innym postrzeganiu swiata i potrafie kazdemu przyznac w czyms racje, i to wcale nie wbrew sobie ! lubie to ze potrafie pewne sprawy olac, wyluzowac. nie potrafie byc obiektywna na przyklad gdy chodzi o uczucia, trudno mi sie przyznac do bledu, za to latwo do porazek ;D nigdy sie tak naprawdę nie poddaje, ledwo upadne a juz mam pomysł na to jak wstac i co robic dalej.. :)
trudno mi sobie wybic z glowy nadzieje, dlatego czasami wydaje się sobie samej naiwna. ale przeciez taka nadziei natura ze trudno sie jej pozbyc. wierze w innych tam gdzie oni sami przestaja wierzyc, ale jeslui chodzi o mnie, zawsze staram sie byc gotowa na kubeł zimnej wody. spadam zwykle na cztery łapy. jestem leniwa. nie spoczywam na laurach, jestem ambitna, ale chyba wiecej niz od siebie wymagam od reszty świata... ;DD
 

lolita  

User

(nie)święta!



Do³±czy³a: 25 Cze 2009

Sk±d: z krainy rozpusty.

   

Wys³any: 2009-06-26, 16:25   

a mi sie we mnie podoba: moja szczerość, zawsze mówię to co myśle (oczywiście z uwzględnieniem zasad kultury) łatwośc nawiązywania kontaktów, ponadto nie boję się wyzwań, mam swoje cele i do nich dążę, dla mnie cechą pozytywną jest też mój upór, który często mi pomaga, punktualność, potrafię sobie dobrze zorganizować czas. a co do wyglądu zewnętrznego, to jakś przesadnych kompleksów nie mam, zmieniłabym to i tamto, ale nie gra to istotnej roli w moim życiu.

czego w sobie nie lubie: tego, że czasami bywam roztargniona !

ale koniec, bo popadne w samouwielbienie ;)
_________________
Na imiÄ™ miaÅ‚a Lo, po prostu Lo, z samego rana, i metr czterdzieÅ›ci siedem w jednej skarpetce. W spodniach byÅ‚a LolÄ…. W szkole Dolly. W rubrykach – Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze byÅ‚a LolitÄ….
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-06-26, 16:57   

Myślę, iż wszystko co mam. £ącznie z wadami i zaletami. £ącznie z ładnym uśmiechem i słabymi włosami mnie buduje i sprawia, że jestem taka, a nie inna. Czyli nie zmieniłabym niczego.:)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

W_D-W  

User

ukryty za kapturem



ImiÄ™: Wojtek :)

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 17:25   

Hym... lubiÄ™ w sobie eee Oczy... ;)
Ale ogólnie to jestem miły i kochany.
_________________
to ja...
 

Gorzka  

Stały User

czekolada.



ImiÄ™: Aneta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 22:56   

jestem Å‚adna. i mam Å‚adne oczy.
po za tym wiem, że często robię wszystko tak by było mi dobrze. jestem egoistką, ale się z tym maskuję.

lubiÄ™ siebie i jestem bardzo pewna siebie.
_________________


I jak chuligan mam pełen kuli gun.
 

Fretkaxd  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 23:01   

Hmmm. Jestem dziwna. Często mam wahania nastroju. Nie jestem brzydka, ale piękność też ze mnie nie jest. Ciężko powiedzieć więcej.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-06-28, 13:00   

Jestem super, fajnie gram na gitarze, fajnie wyglÄ…dam, dobrze mi idzie na ASG. :D
Wady takie:
1. Jestem wkurzajÄ…cy.
2. Wiem o tym i lubię to wykorzystywać.
3. Jestem cyniczny
4. Egoistyczny
5. Lubię drażnić i doprowadzać do bójek.
_________________
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 16:51   

Jestem dziwna. To na pewno. Byłam nieśmiała, ale chyba się wyleczyłam. Jestem wytrwała w dążeniu do celu i trudno mi wybić z głowy cos o czym marzę. Gdy upadnę, wstaję od razu i idę dalej. Po drodze trochę rozpaczam, czasami lubie rozpamiętywac, jednak nie zatrzymuję się. Sporo płaczę, to mój sposób na rozładowanie emocji, wyję niekoniecznie ze smutku. Nie chcę dorosnąć. Czasami sama boje się swoich myśli. Potrafie być miła i porządna. Gdy jestem zła za to na chwilę wpadam w furie, by się za chwile wzorowo opanować. Lubię siebie i nie chciałabym być nikim innym. Są jednak rzeczy ktore chciałabym zmienić. Czasami chciałabym być idealna, bywam perfekcjonitką do granic i to mnie gubi. Jestem silna, gdy jest źle i nie wolno upadać na duchu, ale ostatnio w codziennych sytuacjach zauważam, że jestem wrażliwa, płaczliwa i potrzebuję ochrony. Dziwne: z jednej strony jestem silna i odważna, z drugiej słaba.
 

Optymistka  

User


ImiÄ™: Gabi

Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Lip 2009

Sk±d: Kraina Marzeñ

   

Wys³any: 2009-07-14, 17:03   

Ja jestem troche do tyłu z tym co się dzieje na świecie.. Myślę, że jestem odpowiedzialna i otwarta na każde tematy.. Mam dużą wiare w siebie i ogromne plany na przyszłość choć będzie bardzo ciężko je wykonać :D Ostatnio dostawałam po tyłku od życia... ale ileż można trzeba wyjść na prosto.. Uważam, że jestem brzydka... Nienawidze oglądać moich pleców... Nie lubie gdy ludzie dziwie się na mnie patrzą.. "O Boże, zobaczcie ona jeździ na wózku" teraz już nie ale mam coś plastikowego na plecach nazywają mnie żółwiem lub pancerzycą ;/ Boli mnie bardzo kiedy ktoś nazywa mnie kuternogą ;/
LubiÄ™ ludzi pogodnych z pczuciem humoru :)
_________________
...nadzieja jest zawsze do ostaniej chwili...
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 18:52   

jestem ładna, leniwa, ambitna, egoistyczna, nie wierzę w większość rzeczy opisywanych w dziale "Niesamowite", lubię wyzwania i poznawanie nowych ludzi, nie lubię, kiedy ktoś jest w czymś ode mnie lepszy, cenię orginalność, łatwo gubię różne rzeczy, lubię czasem pobyć sama, chcę myśleć o sobie dobrze, cenię sobie prywatność, łatwo rozpoznaję nastroje innych ludzi i lubię to wykorzystywać, chciałabym być ceniona przez innych, nie jestem stała w uczuciach, lubię wyrabiać sobie własne poglądy, nienawidzę, gdy coś mi nie wychodzi, uczuciem, którego najbardziej nie lubię, jest wstyd. nie lubię kłamstwa, staram się odróżnać dobro od zła, nie lubię chować urazy, okłamywać innych. lubię być zauważana ale jednocześnie nie lubię wysąpień publicznych, lubię dostawać prezenty, nie staram się być miła na siłe, nie lubię udawać kogoś, kim nie jestem. gdy coś zacznę szybko mi się nudzi i muszę walczyć ze sobą by doprowadzić zaczęte sprawy do końca. lubię nad sobą pracować. chcę się czymś wyróżniać. lubię siebie.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:16   

¯e mam to cos w sobie, cwaniak, kozak, hardcor, ogólnie prze. ch...
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-07-14, 23:30   

¯e jestem denerwująca. Wiem o tym i jakoś mało mnie to obchodzi ostatnio.
Znam siebie, potrafię powiedzieć wszystkie swoje wady, które tak pięknie ludzie lubią mi wytykać myśląc, że są przez to fajni i oryginalni, bo znaleźli we mnie coś, przez co mogą zmieszać mnie z błotem ; d
A ja uważam, że jestem genialna, wspaniała, piękna, mądra i jeszcze wiele innych.
I mam dystans do siebie, jak i do innych spraw.
I potrafię oddzielić, co jest ważne w życiu, a co nie jest nawet godne uwagi.

I nigdy nie poznasz mnie na tyle, by mnie po prostu ot, tak, polubić na samym wejściu ; )
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com