Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-26, 14:15   

Kama_65, ja też :D najbardziej lubię takie starsze miasta, mają najczęściej ciekawą historie i są bardzo urokliwe :) Dlatego spodobał mi się Kraków :) mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się tam pojechać :)
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-26, 21:48   

Qmloczek, o tak, Kraków jest bardzo urokliwy;) Gdybym nie mieszkała tak daleko, bardzo chciałabym tam studiować;) Ja jestem bardzo ciekawa zwłaszcza Barcelony-tych uroczych uliczek, kamieniczek, południowego stylu...;) Jakoś pociągają mnie duże miasta, pewnie dlatego, że wychowałam się w małym;)
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-27, 20:13   

Oj, tak. Też kocham te stare, urokliwe miasta. A szczególnie te z ciekawą historią, urokliwą starówką, dużą ilością zabytków, z pięknymi krajobrazami, etc... Oh, rozmarzyłam się! ;) Mi bardzo podobał się Paryż, Kraków i Zamość. ^^ Chętnie pojechałabym jeszcze do Londynu, poza tym teraz już studentce języków nie wypada, żeby nie jechała do kolebki głównego języka jej studiów... ;)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-27, 21:02   

red_rose, Londyn też jest bardzo nęcący, te mnóstwo różnych kultur.. Jeśli o tym marzysz, to mam nadzieję, że spełni ci się to marzenie:) ja z kolei ciągle myślę o tej Barcelonie, też mam nadzieję, że mi się kiedyś uda:)
A co do książek jeszcze-teraz czytam "Buszującego w zbożu", jakoś nie miałam okazji nigdy wcześniej. Ale średnio mi się podoba. Główny bohater jest okropny.;(
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-27, 21:53   

Kama_65, dzięki, Tobie też życzę spełnienia marzeń związanych Z Barceloną. :) Co do "Buszującego", nie czytałam, jedynie kiedyś tam zastanawiałam się, czy warto to czytać, ale jakoś tak opis mnie nie zachęcił. :) Moja mama mi polecała, ale my z mamą mamy zupełnie inny gust książkowy, więc no cóż... :D Ja czytam teraz jakąś polską książkę 'Kariera uciekiniera', ale też niezbyt mi się podoba. W ogóle ostatnio jakoś nie mogę trafić na jakieś fajne książki. :/ Ostatnio spodobała mi się książka, pt. 'Zakochana Tessa', bardzo się wzruszyłam przy niej. :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-27, 22:43   

red_rose, o, to może poszukam, jak pójdę w końcu do biblioteki;) a jak tam idzie pisanie?:)
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-28, 09:42   

Kama_65, oj na razie wena mnie opuściła. :< A jak idzie Tobie? O czym piszesz? :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-28, 10:12   

Jeśli chodzi o podróżowanie, to studenci są znani z podróżowania, więc może nawet w czasie studiów wam się uda spełnić te marzenia :D
"Buszującego w zbożu" też nie czytałam, ale z opisu wydaję się taki średni :P może nawet trochę przypomina lekturę szkolna :P
red_rose, nie martw się, wena na pewno przyjdzie, a jak już przyjdzie to bardzo duża :D
Kama_65, dołączam się do pytania red_rose, :)
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-28, 12:25   

Odnośnie "Buszującego" zgadzam się z Qmloczek. :P Mi też przypomina ona lekturę szkolną, a kiedyś czytałam, że jeszcze do tego roku książka ta była lekturą w Stanach Zjednoczonych. W tym roku podobno usunęli ją z programu szkolnego ze względu na jej dużą kontrowersyjność. :D
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-28, 16:14   

Ostatnio udało mi się trochę pisać, wczoraj kawałek kryminału, a wcześniej kawałki takich opowiadanek, ale teraz mi się nie podobają;P jakiś czas temu napisałam też takie opowiadanie, które muszę podszlifować i zamierzam wysłać na pewien konkurs;) co do "Buszującego" jeszcze, to fakt, dla mnie jest kontrowersyjny, główny bohater tylko szlaja się po klubach, zamawia drinki (chociaż ma 16 lat), wypala po parę paczek paierosów dziennie i wszystkich ma za głupkóww, bufonów itp. Strasznie mnie wkurza. Tu pewnie miało być przesłanie, że mimo tego i tego, że wyrzucili go z kolejnej szkoły, jest bardzo bystry, pewnie bystrzejszy od wszystkich, ale ja tego zdecydowanie nie kupuję. Takie coś może być tylko, jeśli ten bohater zrozumie, że źle robi i zmieni się i pokaże, że naprawdę jest inteligentny, a nie tylko za takiego się uważa.;) A tak się chyba nie dzieje. Na szczęście dzisiaj przyniosłam stos książek z biblioteki;)
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-28, 17:01   

Oo nawet nie wiedziałam, że to była lektura :P ale z tego co widzę to faktycznie jest kontrowersyjna książka.
Kama_65, widzę, że dużo piszesz i nawet na konkurs :) życzę Ci w nim powodzenia :D
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

Burza_BorzyÅ„ski  

User

Burza_Borzyński



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Lip 2014

Sk±d: a co chcesz wpa¶æ?

   

Wys³any: 2014-07-28, 18:40   

Spam spam spam spam spam spam
 

Kama_65

User


Do³±czy³: 21 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-29, 21:10   

Qmloczek, nie dziękuję za powodzenia;)
Coś tu się ostatnio jakoś cicho zrobiło... Wyjeżdżacie gdzieś jeszcze w wakacje?
 

red_rose  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 00:43   

Kama_65, też życzę powodzenia. :) Fajna sprawa taki konkurs. :) Ja kiedyś próbowałam swoich sił, jak szukali opowiadań do "Dziewczyny", "Bravo girl", "Bravo love" etc, ale olali moje maile jak pewnie tysiące innych, cóż. :D Ja miałam ostatnio sporo domowych obowiązków, dlatego się nie odzywałam. :) A w bliższej przyszłości nigdzie nie planuję wyjeżdżać. :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 12:07   

Ja w drugim tygodniu sierpnia wyjadę w góry z rodzinką :) już nie mogę się doczekać tych wędrówek :D
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com