Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2008-09-17, 17:20   Czy szukasz w życiu miłości?

Propozycja naszego kochanego administratora vialinka wydała się dosyć interesująca, więc postanowiłem założyć temat, w którym wypowiecie się, czy szukacie w swoim pięknym/nędznym życiu prawdziwej miłości. Bardzo często jest tak, że miłość nie potrafi znaleźć NAS toteż MY musimy wziąć sprawy w swoje ręce... Proszę o komentarze.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Justencja  

Pogromca postów



Imię: Justyna

Doczya: 16 Wrz 2008

   

Wysany: 2008-09-17, 19:15   

Ja na razie nie szukam.... Ale chciałabym trafić na tę prawdziwą jednak, wierze że tak sie stanie....
Teraz nie mam na to ochoty.... Wcześniej myślałam że to prawdziwa, a gdy sie sparzy trudno znowu sięgnąć po żelazko///......
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



Imię: Marta

Doczya: 06 Kwi 2008

   

Wysany: 2008-09-17, 20:10   

Prawdziwa miłość? Może kiedyś mnie spotka... Raz myślałam, że to już ten jeden jedyny, ale wyszło jak wyszło... Bardzo trudno pokochać tak naprawdę. Tymbardziej jeżeli w sercu są głębokie rany.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

cropcka

User

.zamieniona.



Doczy: 13 Wrz 2008

Skd: Ty wiesz?

   

Wysany: 2008-09-17, 20:16   

nie szukam miłosci, bo nie jest ona dla mnie niezbedna w zyciu.. mam przyjaciol i oni mi wystarczają w zupełnosci, czuje sie szczesliwa bez swojej srugiej polowy..
_________________
Krok po kroku traciła własne punkty odniesienia...Kochała.
 

XxwommyxX  

User



Wiek: 32

Doczya: 28 Sie 2008

   

Wysany: 2008-09-19, 15:12   

Ja nigdy nie szukam sama mnie jakoś znajduje :-D A gdy jej nie ma to wcale się nie przejmuję po prostu się bawię...
 

Justencja  

Pogromca postów



Imię: Justyna

Doczya: 16 Wrz 2008

   

Wysany: 2008-09-19, 18:45   

blondix22 napisa/a:

Tymbardziej jeżeli w sercu są głębokie rany


Dokładnie... Jestem w takiej sytuacji teraz. ALe nie zawsze każda ze stron uważa że to jest prawdziwa miłośc i wtedy dopiero kłopot jest
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Dev1l  

Pogromca postów



Doczy: 23 Lip 2008

   

Wysany: 2008-09-19, 19:48   

Szukać miłości? Na siłę? Teraz? No way! Poczekam, poczekam...
 

sylwia1666222  

User



Imię: Sylwia

Wiek: 32

Doczya: 19 Wrz 2008

Skd: ³dz

   

Wysany: 2008-09-19, 22:27   

nigdy w zyciu , sama przyjdzie ...
 

lila  

User



Imię: Justyna

Wiek: 30

Doczya: 18 Wrz 2008

   

Wysany: 2008-09-20, 09:30   

Kiedyś tak... Ależ mnie nosiło, nic nie mogłam znaleźć. To znaczy znajdowałam, lecz nie to, co potrzebne mi było. A docelowej osoby niestety nie. Wymęczyła mnie ta świadomość niesamowicie. Potem waliłam się w pierś aż boleści dostałam.... Mam przyjaciół, mam wspaniałą rodzinę. Dziś jest mi lżej. Nawet z żabą się pośmieje... tzn. ja się śmieję.
A tak nie owijając w bawełnę, to wiek na miłość "prawdziwą" mi minął i teraz podchodzę do tego mniej sercowo. Mam gdzieś te całe uczucie. Nie szukam. Póki, co jestem sama dla siebie. Jak mam kogoś, a potem on ze mną zerwie to już tak z ubolewającym sercem do tego nie podchodzę.
_________________
¯ycie kwiatów jest trudne, zwłaszcza gdy nie mogą mówić. Dobrze, że wymyślono pismo i klawiature ;) . Jak zwykle zawiewam pozytywizmem.
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Doczya: 29 Kwi 2008

Skd: Stalowa Wola

   

Wysany: 2008-09-20, 09:33   

Miłość najczęściej pojawia się wtedy kiedy przestajemy jej szukać i zapominamy o tym że nam jej brakuje ;) Nie ma się czym martwić kiedyś każdy z nas znajdzie swoją drugą połówkę !
_________________
Impossible Is Nothing
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2008-09-20, 09:46   

A mi się udało i znalazłem ;D !
_________________
Pozdrawiam, Lvcas
https://www.balonowe.pl
 

Justencja  

Pogromca postów



Imię: Justyna

Doczya: 16 Wrz 2008

   

Wysany: 2008-09-20, 19:56   

Lvcas napisa/a:

A mi się udało i znalazłem ;D !


Szczęściarz z ciebie, Gratulacje
Ale będe miła i powiem że każdy ją znajdzie (ale tą prawdziwą) prędzej czy później ale zawsze, zawsze... i tego się trzymajmy
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doczya: 10 Cze 2008

Skd: Miasto Kobiet.

   

Wysany: 2008-09-20, 21:08   

chciałabym żeby ona istniała, jak na razie takiej nie znalazłam, nie szukam, nic na siłe.. Mam cichą nadzieję, że kiedyś spotkam kogoś kogo pokocham jak nikogo innego :roll:
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Doczy: 11 Pa 2007

Skd: Stalowa Wola

   

Wysany: 2008-09-20, 22:06   

Mnie znalazła przypadkiem bo szukałą kogoś innego ale wyszło inaczej i zostałą przy mnie:P ( a przynajmniej podałą mi taką wersje wydarzeń)
_________________
Go zapraszam www.ratmed.pl
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



Imię: Bartek

Wiek: 31

Doczy: 01 Pa 2007

Skd: Stalowa Wola

   

Wysany: 2008-09-24, 23:45   

Hmm ... nie szukam, nie wykluczam ...

Z pewnością nie jest tak abym szukał kogoś na siłę, abym próbował do kogoś startować.
Ale gdzieś ktoś napisał, że miłość to najpiękniejsze spełnienie naszego istnienia.
A podobno serce nie wybiera :-D
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com