Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 02 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-08-15, 18:48   

Nie, z cala pewnoscia. Sa setki innych sposobob zarabiania pieniedzy, a polowa z nich - uczciwa :-D
**
Przez ten watek przewija sie taki motyw: prostytucja to pojecie odnoszace sie do kobiet. A to przeciez bzdura.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-15, 19:22   

No cóż, jak widać i w tym ma każdy swoje osobiste preferencje, coby zrobił, gdyby musiał zdobyć szybko większa sumę pieniędzy.
I nie Mizi, nie przekonasz mnie, że zbieranie puszek będzie opłacalniejsze.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-15, 22:21   

Mizantrop, widząc facepalm'a wykonanego przez misia, wiedziałem że to ty bez patrzenia. :mrgreen:

Odnośnie tematu, stanowcze nie. Z drugiej strony, nie wiadomo do czego życie zmusi człowieka.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !



ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Sty 2009

Sk±d: Katowice!

   

Wys³any: 2010-08-15, 22:26   

Nie wiem. ale "za pieniądze można polubić wiele rzeczy"...

Btw. mi by to tam nie przeszadzało. :evil: żart...
_________________
"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
 

Gabriel  

Stały User



Do³±czy³: 15 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 12:37   

Nie, na pewno nie. Wolałbym kraść, aniżeli sprzedawać siebie.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 16:29   

Cytat:

Nie, z cala pewnoscia. Sa setki innych sposobob zarabiania pieniedzy, a polowa z nich - uczciwa :-D
**
Przez ten watek przewija sie taki motyw: prostytucja to pojecie odnoszace sie do kobiet. A to przeciez bzdura.


W większości przypadków jednak tak. Dotyczy kobiet.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-16, 20:42   

NIE NIE NIE...NIGDY
 

`lalaa.  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: z nik±d.

   

Wys³any: 2010-08-16, 21:26   

Jasne, że nie, OF KORS!
_________________
Nienawidzę cię ¦wiecie. Nienawidzę!
 

rebelgirl  

Stały User

I am mine



ImiÄ™: Wiktoria

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-16, 21:36   

Musiałabym być bardzo zdesperowana. Ale tak to nigdy, znam swoją cenę.
_________________
Rozmawiając z wieloma osobami nie mogę się doczekać kiedy się wreszcie zamkną. Jak np zamknij się. Jesteś kretynem. Nie mam nic do powiedzenia, wiesz?
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-08-19, 22:42   

Ciekawy jestem jakby wiele z was (mówię do dziewczyn, bo faceci się tym raczej nie trudnią ;) )
było w kiepskiej sytuacji, ale na prawdę kiepskiej sytuacji materialnej czy byście tak samo mówiły, po prostu ciekaw jestem
_________________
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



ImiÄ™: Sylvia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: TOS

   

Wys³any: 2010-08-19, 22:46   

Bard_Zerald napisa³/a:

zy byście tak samo mówiły,


z góry mogłabym Ci przysiąc, że powiedziałabym to samo. Nie oddałabym sie za pieniądze.
 

missmac

User



Do³±czy³: 02 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-08, 14:52   

Trudno jest dyskutować nad tak delikatną sprawą.. Oczywiście praktycznie wszyscy odpowiadają, że NIE, ale nie zapominajmy o tym że tonący brzytwy się chwyta i mogłoby się nasze podejście zmienić jeśli nie mielibyśmy środków do życia, a taki sposób zarobienia pieniędzy jest łatwy i szybki.

Musiałabym się znaleźść w takiej sytuacji żeby z cała odpowiedzialnoscia odpowiedziec czy bylabym do tego zdolna. Mysle, ze nie ale..
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-08, 15:33   

Teraz sobie mogę mówić, że nie i ble ble ble, ale nie wiem co zrobiłabym gdybym była totalnie bez pieniędzy, a rodzina by mnie wykopała i ostatecznie nawet nie miałabym od kogo pożyczyć.. do burdelu bym nie poszła, tego jestem na 70% pewna, ale za jakimś sponsorem pewnie bym się obejrzała.. I nie sądźcie, że jestem dziwką, bo nie jestem i nie sądzę, żebym kiedykolwiek była postawiona przed takim wyborem, ale różne przypadki chodzą po ludziach.
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-09-08, 16:06   

nie wolałabym zdechnąć z głodu :evil:
nie będę uprawiała seksu z jakimś obrzydliwym faciem ble
_________________
Kiss my ass:*
 

MalutkaNiunia

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-09, 20:09   

Praktycznie wszyscy odpowiedzieli że nigdy by tego nie zrobili, a mi wydaje się że większość z tych osób by to zrobiło i to bez większego zastanowienia.
Nie jestem taka jak wszyscy i nie będę okłamywała ani siebie ani Was. Myślę że jeśli miała bym poważne problemy finansowe to zrobiłabym to. Nie mówię że z kimkolwiek, bo trochę szacunku mam dla siebie, ale jeśli byłby nie za stary i zadbany to zrobiłabym to.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com