Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-09, 22:47   

Właśnie tego tam wymagają - zadbanych i kulturalnych...z tego co ostatnio widziałem na youtube to dziwka miała faceta max 65 lat.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

MalutkaNiunia

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-10, 09:43   

Nie no 65 to już za stary, przynajmniej jak dla mnie :-P
 

natalia23

User


Do³±czy³: 23 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 00:18   

Różnie bywa w życiu,ale myślę,że nie sprzedałabym swojego ciała za żadne pieniądze.
_________________
catering warszawa fotografia ślubna warszawa meble biurowe
 

seba55

Stały User



Do³±czy³: 24 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-30, 15:26   

To chyba zależy od charakteru, ponieważ są ludzie ,którzy byliby zdolni to czego takiego
 

FantaSy1

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-10-07, 16:51   

MalutkaNiunia napisa³/a:

Praktycznie wszyscy odpowiedzieli że nigdy by tego nie zrobili, a mi wydaje się że większość z tych osób by to zrobiło i to bez większego zastanowienia.
Nie jestem taka jak wszyscy i nie będę okłamywała ani siebie ani Was. Myślę że jeśli miała bym poważne problemy finansowe to zrobiłabym to. Nie mówię że z kimkolwiek, bo trochę szacunku mam dla siebie, ale jeśli byłby nie za stary i zadbany to zrobiłabym to.



ja podobne gdybym miała np dziecko i naprawde nie mogla znaleź pracy i nie miała od nikogo wsparcia finansowego to też bym pewnie to zrobiła .. oczywiście w sytuacji kryzysowej i nie z byle starszym dziadem ..
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-10-09, 20:28   

Każdej dziewczynie, która w tym temacie odpowiedziała "tak", gratuluję kurewskiego charakteru.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-10-09, 20:31   

MichaÅ‚ napisa³/a:

Każdej dziewczynie, która w tym temacie odpowiedziała "tak", gratuluję kurewskiego charakteru.


a kazdemu facetowi czego pogratulowac?
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-10-09, 20:33   

sheilven napisa³/a:

a kazdemu facetowi czego pogratulowac?


Uprzedziłaś mnie :((

Michał, szkoda słów.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-10-09, 20:34   

sheilven napisa³/a:

a kazdemu facetowi czego pogratulowac?

Analogicznie.

TQIT napisa³/a:

Michał, szkoda słów.

Dlaczego?
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-10, 09:10   

Cytat:

Każdej dziewczynie, która w tym temacie odpowiedziała "tak", gratuluję kurewskiego charakteru.


Ty się uderz w łeb zanim zaczniesz obrażać innych nie czytając dokładnie wypowiedzi.

SÅ‚ownictwo.
 

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz


Imię: Rafał

Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

Sk±d: z planety Ziemia

   

Wys³any: 2011-08-01, 14:06   

¯adna praca nie hańbi haha :-) :hyhy:
_________________
Jestem tylko człowiekiem ^^
 

Kalomateusz  

Stały User

głowa do góry.....


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Lut 2010

Sk±d: t-t

   

Wys³any: 2011-08-01, 14:59   

nigdy ale rozumiem ze czasami jest to jedyny sposób zeby zarobic pieniadze na dom np gdy ktos jest w ciezkiej sytuacji dlatego osobiscie tego nie potepiam
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-08-01, 19:25   

tak jak każdy, kto ukradnie jest złodziejem, tak samo każdy kto uprawia seks za kasę jest kur*ą (nie ważne, damską czy męską). nie wierzę, że ktoś MUSI trudnić się zarówno złodziejstwem jak i kurest*em, nikt mi nie wmówi, że ten kto desperacko szuka pracy, ponieważ jest bez środków do życia, nie może jej znaleźć. problem polega na tym, że złodziejstwo i prostytucja to dość duży i łatwy pieniądz, więc po co pracować, skoro można dwa razy na miesiąc skubnącć starszej pani torebkę, albo przyjąc kilku klientów, a resztę czasu sobie siedzieć robiąc nic... moim zdaniem takim ludziom nie należy się szacunek. po co szanować kogoś, kto sam siebie nie szanuje?
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-08-01, 19:38   

Stratocaster, błądzisz, ale cóż... Mówisz, że pracę tak łatwo znaleźć... Załóżmy hipotetyczną sytuację matka wychowująca samotnie 2 dzieci. Nie może pracować w pełnym etacie, a nawet jeśli to za 1100 złotych nie utrzyma przez miesiąc rodziny. Czasem nie ma innego wyjścia, podobnie jak z kradzieżą. Daleki jestem pochwale tych czynów, ale dla wszystkiego można znaleźć jakieś wytłumaczenie.
Poza tym nie wiem jak głupim trzeba być aby porównywać prostytucję do kradzieży...
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-08-01, 23:45   

sydnej napisa³/a:

Poza tym nie wiem jak głupim trzeba być aby porównywać prostytucję do kradzieży...

jeśli potrafisz to spróbuj dyskusji bez obrażania drugiej osoby na wstępie. nie jestem twoim kolegom, nawet mnie nie znasz, do tego ja uzasadniłem logicznie to porównanie, wystarczy tylko nauczyć się czytania ze zrozumieniem,

dla tych, którzy jednak nie potrafią lub nie chcą:

porównanie prostytucji do kradzieży nasuwa się dość łatwo, tak jak napisałem wyżej - obie te profesje to sposób na łatwy, szybki i duży pieniądz, oba sposoby są tak samo niemoralne i tak samo odbierają osobie wykonującą ową profesję szacunek ze strony innych. wystarczy?

tak jak mówiłem wcześniej, nikt mi nie wmówi, że w polsce nie ma pracy. sydnej, jest mnóstwo fundacji które finansują chociażby przedszkola czy żłobki dla dzieci, żeby właśnie samotna matka mogła podjać pracę. Istnieją specjalne domy samotnej matki itp itd. jesli nie wierzysz i nadal sądzisz ze nie mam racji to poszukaj sobie w google.

poza tym nie wiem co cie tak wzburzyło, mam prawo miec swoje zdanie, a porównanie do kradzieży moim zdaniem było bardzo trafne.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com