Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-12, 12:02   

Tak, jeśli bym był kobietą i w ciężkiej sytuacji finansowej to tak.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-08-12, 13:13   

Cytat:

nie dość, że się potocznie mówiąc ''puszczają'' to jeszcze biorą za to kasę...


Jak to już raz pisałem - prostytutki przynajmniej coś z tego mają, a wiele jakże szanujących się.. tfu...kobiet daje dupy za darmo.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-12, 15:29   

Prostytucja to mądrze wymyślony biznes właśnie. Ale i tak sprzedawanie/dawanie ciała jakkolwiek śmierdzi, po prostu. Nie mam w większości sytuacji szacunku do takich kobiet, a także do mężczyzn, którzy chodzą do burdeli. Brzydzę się tego szczerze, facet wówczas według mnie również się poniża, no ale cóż. Jeśli jakaś kobieta uważa, że musi to zrobić, to dla niej jedyne wyjście, to ja jej nie bronię, jej decyzja. Przynajmniej w słusznej sprawie. Jednakowoż nie przyklaskuję temu, bo sama sądzę, że wolałabym to rozegrać inaczej, żebrać, kraść, cokolwiek. Ale pozostać kobietą, a nie workiem na nasienie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-08-14, 00:43   

Setciu napisa³/a:

Stary odpowiedź nie była idiotyczna.To był sarkazm (taka wypowiedź która nie miała miec sensu).



A więc ten Twój sarkazm wyszedł gorzej niż miernie.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Setciu  

Stały User



Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-14, 14:23   

Nyksus napisa³/a:

Setciu napisa³/a:

Stary odpowiedź nie była idiotyczna.To był sarkazm (taka wypowiedź która nie miała miec sensu).



A więc ten Twój sarkazm wyszedł gorzej niż miernie.


ty sie tak nie obnoś bo sarkazm wyszedł dobrze tylko ty jestes zbyt mało mądry żeby go dostrzedz ziomek .
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-08-14, 15:36   

Setciu napisa³/a:

Nyksus napisa³/a:

Setciu napisa³/a:

Stary odpowiedź nie była idiotyczna.To był sarkazm (taka wypowiedź która nie miała miec sensu).



A więc ten Twój sarkazm wyszedł gorzej niż miernie.


ty sie tak nie obnoś bo sarkazm wyszedł dobrze tylko ty jestes zbyt mało mądry żeby go dostrzedz ziomek .



Coś jeszcze chciałbyś dodać? I nie jestem Twoim ziomkiem.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-14, 17:12   

Panowie, jeśli chcecie sobie coś powiedzieć, to zróbcie to za pomocą PW, a nie zaśmiecać wątek. Dziękuje.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

MaleÅ„ka_16  

Stały User

Tylko Ciebie ChcÄ™



Imię: Maleńka

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Mar 2009

Sk±d: KOszalin

   

Wys³any: 2010-08-14, 21:43   

ja nie wiem, bo nie jestem w takiej sytuacji.. ale gdybym musiała to raczej tak...
_________________
"Ludzie się żrą i pieprzą, a i tak sobie nie smakują ..."



http://www.photoblog.pl/dziewczynaztruskawkami
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-14, 22:18   

Pewnie, grzmociłbym się z kim popadnie... :facepalm:
Wolałbym zbierać już puszki tudzież inne rzeczy za które można zarobić.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

calypso

User


Do³±czy³: 31 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-14, 23:26   

Nie ma takiej opcji.
Zawsze da się znaleźć inne rozwiązanie, trzeba tylko poszukać.
Aczkolwiek, nie potępiam takich kobiet, każdy może robić co chce.
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-08-15, 02:11   

Mizantrop napisa³/a:

Panowie, jeśli chcecie sobie coś powiedzieć, to zróbcie to za pomocą PW, a nie zaśmiecać wątek. Dziękuje.



Panie, jeśli chce Pan nam coś powiedzieć to zrób to za pomocą PW, a nie zaśmiecasz wątek.

@Calypso
Czasem nie ma innych opcji. Niektórzy tego nie rozumieją, inni tak. Ciężko to wytłumaczyć.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-08-15, 02:24   

Nyksus napisa³/a:

Mizantrop napisa³/a:

Panowie, jeśli chcecie sobie coś powiedzieć, to zróbcie to za pomocą PW, a nie zaśmiecać wątek. Dziękuje.



Panie, jeśli chce Pan nam coś powiedzieć to zrób to za pomocą PW, a nie zaśmiecasz wątek.


:mrgreen:
Panie, to się nazywa interwencja moderatora, a nie zaśmiecanie wątku, ale Ty pewnie o czymś takim nie słyszałeś.

¯eby nie było, że zaśmiecam wątek. Seks za kase? Na dzień dzisiejszy zdecydowanie nie, ale tak naprawde łatwo się mówi. Nie wiem co by było gdyby zależało od tego np. życie mojego dziecka.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-15, 10:19   

Mizantrop napisa³/a:

Pewnie, grzmociłbym się z kim popadnie... :facepalm:


Mizi, nie upraszczaj sprawy.
Czasem kasa jest potrzebna na już i to w o wiele większej ilości, niż roczne zbieranie drutu, kapsli czy puszek.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-15, 13:48   

Raczej nie uprawiałbym seksu, aby zarabiać na życie. ¯ycie złodzieja bardziej by mnie kręciło.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-08-15, 17:17   

Nyksus napisa³/a:

Panie, jeśli chce Pan nam coś powiedzieć to zrób to za pomocą PW, a nie zaśmiecasz wątek.




Cytat:

Czasem kasa jest potrzebna na już i to w o wiele większej ilości, niż roczne zbieranie drutu, kapsli czy puszek.


Uwierz mi, że zbierając puszki można sporo zarobić. A gdy lato jest bardzo upalne jak te to już w ogóle lub zbierając miejsce po jakimś koncercie czy imprezie. A swoją drogą drut miedziany też jest w cenie, choć najlepiej się je kradnie :-)
Owszem, pewnie opłaca się zrobić kilka lodzików za 50 zł czy tam 100 zł. A jak jeszcze coś innego to już w ogóle.

I tak jak napisał Jimmy, wolałbym już kraść niż dawać tyłek komuś.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com