Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2018-01-04, 13:07   

Nigdy się nie bałam dentysty, co więcej od niepamiętnych lat chodzę do tego samego, i to z najmniejszą dolegliwością, i kontrolnie, co kilka miesięcy. Ten dentysta, kiedy siadam na fotelu, zawsze z wielkim westchnięciem spokojnie zasłania okna, kręcąc roletami, potem powoli zakłada gumowe rękawiczki, i w końcu zapala lampę, ja mu się zawsze patrzę w oczy, bo nie wiem, gdzie podziać wzrok, potem mówi - nic tu niepokojącego nie widzę.
Więc ja się pytam - to czemu boli mnie ten ząb?
A on - nie mam pojęcia.
To chyba mam na tle psychicznym, bo często miewam sny w których spełniają się moje najgorsze obawy, czyli, że wypadają mi wszystkie zęby, bo to dla mnie byłaby najgorsza strata.
Nie pamiętam, żebym miała coś leczonego, raz mnie znieczulał, bo miałam problemy z dziąsłem, na skutek przejechania sobie po dziąśle nicią dentystyczną albo wykałaczką, wtedy to nawet pociekły mi łzy, a on podał mi płócienną chusteczkę ze swej kieszeni, wówczas uznałam, że nigdy więcej, od tamtej pory więc jeszcze bardziej dbam o zęby.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mtrojan  

User


Doczy: 18 Kwi 2017

   

Wysany: 2018-01-18, 07:27   

Nie lubię chodzić do dentystów. Zwłaszcza tego całego odkamieniania i innych procedur z tym związanych.
 

pieczo6  

User


Wiek: 40

Doczy: 29 Maj 2018

   

Wysany: 2018-05-29, 15:05   

Nikt nie lubi dentystów. W Warszawie chodzę do pani Moniki Bajerskiej to mój stały dobry stomatolog https://ranking.~~ SPAMER !! ZGŁOŚ TEN POST DO MODERATORA ~~/ do Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników WojskaSamodzielnego na ul. Andersa 16 Wybielałam u niej zęby.
 

fikorka

User


Doczy: 08 Cze 2018

   

Wysany: 2018-06-11, 07:21   

Staram się przetrwać ;)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com