Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Anon  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 74

Do³±czy³: 08 Lip 2010

Sk±d: Be³chatów

   

Wys³any: 2010-09-16, 19:52   

MasterOfPuppets napisa³/a:

dopalacze to najgorszy syf jaki istnieje, zwykla szalwia 40 podlana chemicznym gownem, za taka kase lepiej kupic cos co mnie zepsuje ci organizm...


tak sie zastanawiam... kolega kiedykolwiek wieszcza palil czy tylko probuje zablysnac?
_________________
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-16, 19:55   

Anon napisa³/a:

tak sie zastanawiam... kolega kiedykolwiek wieszcza palil czy tylko probuje zablysnac?



Próbuje zabłysnąć.
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-09-20, 14:23   

Jak działa szałwia ?;>
_________________
Co sie patrzysz ?
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-09-20, 15:20   

Zagmadfany napisa³/a:

Jak działa szałwia ?


Za WikipediÄ…:

Cytat:

Poprawia pracę układu trawiennego, obniża poziom cukru we krwi, a napary z szałwii łagodzą zapalenia gardła i skóry. Ponadto działa kojąco na depresję, zmęczenie, wyczerpania. Napar z szałwii stosuje się przy nadmiernym poceniu nocnym, zwłaszcza u gruźlików i neurotyków. Dzięki bakteriobójczym właściwościom stosuje się szałwię także zewnętrznie do płukania jamy ustnej, gardła, przy ropnym zapaleniu dziąseł, pleśniawce i przy anginie. Napar szałwii stosuje się także do okładów na trudno gojące się rany, owrzodzenia żylakowate nóg a także jako dolewkę do kąpieli w chorobach reumatycznych, wysypkach i innych schorzeniach skórnych. Herbatka z liści łagodzi przeciwdziała biegunce, służy też do irygacji pochwy w upławach. Dalej jest także (słabym) środkiem przeciwgrzybiczym, oraz przeciwkaszlowym, łagodzącym dolegliwości występujące w okresie menopauzy, skutecznym w ślinotoku. Napar z liścia szałwii powoduje zmniejszenie laktacji, co jest bardzo przydatne przy zapaleniach piersi - może doprowadzić do całkowitego zaniku pokarmu.


Choć zapewne chodzi Ci o szałwię wieszczą, która jest już niestety nielegalna. Faza po niej jest krótka (max 10 minut), ale za to cholernie intensywna - choć średnio chciałbym to powtórzyć.
 

Anon  

Stały User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 74

Do³±czy³: 08 Lip 2010

Sk±d: Be³chatów

   

Wys³any: 2010-09-20, 15:29   

Zagmadfany napisa³/a:

Jak działa szałwia ?;>


tego nikt nie opisze, to... to jest cos niesamowitego, laczenie sie ze wrzechswiatem ze tak powiem ;) .
_________________
 

FantaSy1

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-09-20, 18:52   

na youtube jest mnóstwo filmików jak ludzie sie po tym zachowuja, potem opowiadaja co widzieli.. masakra ; o
wydaje mi się , że nie nadaje się to dla osób które nigdy nie miały doświadczenia z dragami ..
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-29, 15:15   

http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html
Bardzo ciekawy artykuł. Też ostatnio zauważyłem, że wszystkie media ( prasa, radio, tv, internet) prześcigają się w podawaniu informacji o coraz to nowych przypadkach zatrucia się dopalaczami. Ktoś się powiesił, ktoś zatruł, ktoś zabił by zdobyć pieniądze na dopalacze. Znam kilka osób, które palą to dość regularnie, i jakoś mają się dobrze. Co więcej, niedawno sam paliłem dopalacze mieszając je z wódką. Czym to się skończyło? Niesamowitym odlotem, potem urwaniem się filmu. I obudziłem się w domku ( na wakacjach) z gigantycznym kacem i smakiem dopalaczów w ustach, ale jednak w domku a nie na oddziale.
Oczywiście, jestem jak najbardziej za zdelegalizowaniem dopalaczy. Paradoksem jest, że to gówno ( wiem, bo paliłem, spróbowałem, ale więcej tego nie wezmę) jest legalne, a marihuana nie. Mam nadzieję, że kwestia czasu, jak rząd zajmie się jednym i drugim.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-09-29, 18:53   

Zastanawiające jest to, że zdecydowana większość ludzi po styknięciu się z dopalaczami, prędzej, czy później zaczyna po nich jechać i wywyższać naturę... Nie trzeba chyba mówić dlaczego? Proste. W porównaniu z naturą wszelkie dopalacze są po prostu do dupy.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-29, 19:41   

Piracy napisa³/a:

Zastanawiające jest to, że zdecydowana większość ludzi po styknięciu się z dopalaczami, prędzej, czy później zaczyna po nich jechać i wywyższać naturę... Nie trzeba chyba mówić dlaczego? Proste. W porównaniu z naturą wszelkie dopalacze są po prostu do dupy.


Dlaczego więc młodzi ludzie sięgają po dopalacze? Myślę, że z 2 głównych przyczyn. Po 1 jest to legalne, więc nie muszą ogarniać towaru, jeździć do dilera tylko idą do sklepu i kupują co chcą. Druga sprawa to ta, że dopalacze naprawdę dają zajebistego kopa, gandzia działa trochę inaczej.
Uważam też, że problem dopalaczy może okazać się pomocny w zalegalizowaniu marihuany. Rząd może pójdzie po rozum do głowy. Trucizna jest legalna, a marihuana nie?
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-09-29, 19:45   

Piracy napisa³/a:

W porównaniu z naturą wszelkie dopalacze są po prostu do dupy.


Mam podobne zdanie, choć po nowym Tajfunie nieco uległo zmianie. Kosmos, takiej fazy po jaraniu nie miałem nigdy, a spaliłem bardzo mało.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-09-29, 20:18   

Tajfuna miałem raz i to z wiadra... Cóż, było ciekawie. Ale raczej nie mam żadnego pociągu do dopalaczy od bardzo długiego czasu, po prostu uważam je za zbędne, ale to może przez ludzi, który znam, a którzy się tym raczą, choć patrząc na nich... naprawdę aż szkoda towaru.
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-09-30, 12:25   

pablopavo napisa³/a:

Uważam też, że problem dopalaczy może okazać się pomocny w zalegalizowaniu marihuany.



Taki szum wywolaly dopalacze wiec o legalizacji mj zapomnij ;) moze gdzies za 30 lat jak juz te mocherowe pokolenie powymiera :)
_________________
Co sie patrzysz ?
 

FantaSy1

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 16:58   

haa..i co ? pozamykali dopalacze .. było do przewidzenia ..
haha polska dziwny kraj ..
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2010-10-04, 17:17   

Ja bym zalegalizował dopalacze ale tylko po to zeby nałogowi klienci dopalaczy, szybciej gineli w meczarniach.. Banda idiotow
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-04, 17:30   

Zagmadfany napisa³/a:

Taki szum wywolaly dopalacze wiec o legalizacji mj zapomnij ;) moze gdzies za 30 lat jak juz te mocherowe pokolenie powymiera :)


To już wolę być moherowy niż nieodpowiedzialny i żałosny.
Dopalacze zagrażają nie tylko użytkownikom, ale i osobom postronnym.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com