Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 20:12   

Fakt faktem, ktoś zaraz powie - nie używałaś, nie znasz się to się nie wypowiadaj. Ale jednak o dopalaczach mam bardzo konkretne zdanie - chcesz ćpać, to sobie ćpaj. Ale jak już do ładuj heroinę albo wypalaj skręty, przynajmniej o tych substancjach wiadomo już prawie wszystko. A w takim dopalaczu może być dosłownie wszystko.

To tak jak z wódką. Jak już chcesz się upijać to kup sobie w sklepie luksusową, a nie destyluj w garażu nie wiadomo jakiego gówna, żeby się odurzyć.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

death33

User



Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-04, 20:29   

W K-ce<< 20m od gimn byl sklepik juz nawet w jakims tam programie sprawa byla
nawet(uwaga, spr dla reportera itp.)ludzie zbierali kase i kupowali
shopik byl chyba ze 1 tydz bo juz zamkneli
ale chyba nie 1 zdÄ…zyl sie zatruc... :kwasny:
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-04, 20:32   

Ciekawi mnie jedno. Po co zamykajÄ… te wszystkie sklepy z tymi dopalaczami.
Jeśli ktoś chce się truć to niech się truje. Takie moje zdanie.
 

FantaSy1

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:17   

ale wszyscy to co zabija, jest złe musi byc nielegalne..
polska kraj głupi..

ale skoro dopalacze zabijały i musieli je zdelegalizować to dlaczego alkohol i papierosy sa legalne .. ja tego nie rozumiem ..eh :kwasny:
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:34   

Najważniejsza sprawa jest taka, że nie wiem czy rząd liczy, że gdy zamkną sklepy, to młodzież nie będzie miała dostępu do dopalaczy? Jak ktoś będzie chciał kupić i zapalić, to uwierzcie, że to zrobi.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:37   

Stary, tylko że Twoją teorię można podciągnąć pod naprawdę wiele kwestii, nie tylko w kwestii dopalaczy. Podchodząc do sprawy w ten sposób, można od ręki pozwolić na wszystko, bo kto będzie musiał to i tak znajdzie wyjście. Spoko, niech znajduje, ale nie każdy musi się szprycować gównem mając do tego legalny dostęp.
 

FantaSy1

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:42   

Piracy napisa³/a:

Spoko, niech znajduje, ale nie każdy musi się szprycować gównem mając do tego legalny dostęp.


tu się zgodze .. chociaz uwazam, ze mogłoby byc legalne, ale nie płacze specjalnie z powodu ze jest to nielegalne gdyż paliłam jakies szajstwo raz w zyciu i wiecej nie mam zamiaru faza wcale mi sie nie podobała, ale nie o tym chciałam .. dopalacze byly legalne ale pod wzgledem posiadania a nie ich spożywania .. ; )
troszke czasu i u dilerów kupimy dopalacze ; )
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:45   

Akurat dilerzy winni zostać przy swoim, a nie bawić się jeszcze z tym gównem. Dodatkowo, ich substytuty dopalaczy mogą być niekoniecznie zbyt bezpieczne i takie pewnie, jak niby te sklepowe.
 

FantaSy1

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:48   

Piracy napisa³/a:

niekoniecznie zbyt bezpieczne



no nie są bezpieczne, ale 3/4 ich dragów nie sa bezpieczne ; p
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 21:51   

Wszystko zależy od tego, czym się karmisz, po prostu.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 22:19   

Powinni to zostawić, kto chce niech bierze. Po co jakieś ograniczenia? Słabsze (głupsze) jednostki się same wyeliminują. Moim zdaniem powinno się tylko ustalić iż w razie zatrucia, koszty leczenia pokrywa się samemu, lub ubezpieczalnia - zależnie od umowy.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-10-04, 23:14   

http://dopalacze.com
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-10-05, 17:09   

Jak dla mnie, to i tak sprzedaż tego ścierwa w necie może być wystarczającym źródłem, bo i tak ukraca szybki dostęp niektórym do takich środków, bo połowie i tak nie będzie się chciało bawić w zamawianie i pieprzenie się z przesyłkami i przelewami.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-05, 21:11   

szostol napisa³/a:

Powinni to zostawić, kto chce niech bierze. Po co jakieś ograniczenia? Słabsze (głupsze) jednostki się same wyeliminują. Moim zdaniem powinno się tylko ustalić iż w razie zatrucia, koszty leczenia pokrywa się samemu, lub ubezpieczalnia - zależnie od umowy.


Taka słabsza jednostka może pryjść na haju i ciebie wyeliminować. :-|
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-10-05, 23:40   

Isair napisa³/a:

Taka słabsza jednostka może pryjść na haju i ciebie wyeliminować. :-|


Jaki i pod wpływem alkoholu. Jakoś nigdy "na haju" nikogo nie wyeliminowałem, ba nie miałem nawet takiego zamiaru.
Poza tym rząd zawalił sprawę, co widać jak na dłoni po produktach, które pojawiły się po ostatniej ustawie. Od tego czasu zaczęły się pojawiać wiadomości o zgonach... Producenci dopalaczy eksperymentują nad nowymi mieszankami z mniej poznanych substancji więc mamy takie efekty. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zakazanie najgroźniejszych substancji, a resztę opodatkować (akcyza) i zakazać sprzedaży nieletnim. Cale te dopalacze to kozioł ofiarny dla mediów i polityków, czytałem już kilka artykułów o tym, ze policja będzie badać, dlaczego dopalacze dostały się w ręce nieletnich w sytuacji, gdy nie ma prawnych ograniczeń w handlu tymi substancjami.
¯ałosne jest też to jak się telewizyjne kur*** pastwią nad ludźmi, którzy pozakładali te sklepy. Widziałem w TV jak kobieta mało się nie zesrała podczas takiej rozmowy podając argumenty typu: pan sprzedaje coś co szkodzi i zabija ludzi. Ale fajki kawa wóda nitro czy inne kleje to już nie...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com