Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-03-31, 01:08   

Azjatek napisa³/a:

Feuerleben, musiałeś wspomnieć o tym lypnym spotkaniu, nie? Ale mnie chłopak zdenerwowałeś

Oj tam, o awansie zadecydował pierwszy mecz ;)

Azjatek napisa³/a:

Tą sprawę, że murawa nie taka, słusznie zgłosili

Być moze ale jednak boisko było takie same dla obydwu drżyn. Z dwojga złego jednak napisze ze wole Bracelona niz Real choć trzymam kciuki by odpadli z Milanem.
Swoją drogą sądziłem że kibicujesz Lechowi ;)
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2012-03-31, 01:11   

Nie, nie takie same. Piłkarze Milanu twardzi są, no i traktowani inaczej, niż Barcy. Sprawiedliwość musi być po ich stronie i koniec :D

Lech to była moja pierwsza, szczeniacka miłość. W sercu pozostała do dziś :D
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-04-03, 22:51   

Dziś znów sporo aktorstwa, skandaliczny rzut karny i kolejny błąd sędziego który nie podyktował karnego dla Milanu. Po dzisiejszym mecuz pilakrze Barcelony powinni w teatrach występować, no chyba że dla nich teatr to boisko.
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Execerate  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-04, 20:50   

Pierwsza i do końca życia - największa miłość.

Feuerleben napisa³/a:

Dziś znów sporo aktorstwa, skandaliczny rzut karny i kolejny błąd sędziego który nie podyktował karnego dla Milanu. Po dzisiejszym mecuz pilakrze Barcelony powinni w teatrach występować, no chyba że dla nich teatr to boisko.



tak, a tydzień temu nie podyktował dwóch dla Barcy. i co z tego?
dla mnie jesteś po prostu frustratem. Barca gra obecnie najlepszy i najpiękniejszy futbol na Ziemi, a w meczu z Milanem żadnego "aktorzenia" nie było. a i nawet takie sytuacje trzeba umieć wykorzystywać - jeżeli nie grałeś nigdy w piłkę, to nie wiesz, co to znaczy ;)
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-04-04, 21:06   

Execerate napisa³/a:

jeżeli nie grałeś nigdy w piłkę, to nie wiesz, co to znaczy

Nie ku*** nie grałem nigdy w zyciu.

Execerate napisa³/a:

dla mnie jesteÅ› po prostu frustratem

A ty dla mnie sezonowcem. Najlepszy futbol! Najlepszy teatr! Osiem tam moze było karnych co>? Japier**** jak mnie wkur***** ci j***** sezonowcy.

[ Dodano: 2012-04-04, 21:09 ]
Farsa! Farsa Faaaarsa! Zeby nie byo jestem fanem Werderu ale wku***** mnie laleczki z Barcelony i ********** sezonowcy
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Execerate  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-04, 21:12   

Feuerleben napisa³/a:

dla mnie jesteÅ› po prostu frustratem
A ty dla mnie sezonowcem. Najlepszy futbol! Najlepszy teatr! Osiem tam moze było karnych co>? Japier**** jak mnie wkur***** ci j***** sezonowcy.



mówiłem, frustrat :-P stary, o wszystko możesz mnie posądzać, ale na pewno nie o sezonostwo w przypadku Blaugrany. co to, to nie :-)

Feuerleben napisa³/a:

Execerate napisał/a:
jeżeli nie grałeś nigdy w piłkę, to nie wiesz, co to znaczy
Nie ku*** nie grałem nigdy w zyciu.



tak myślałem ;)

Feuerleben napisa³/a:

Farsa! Farsa Faaaarsa! Zeby nie byo jestem fanem Werderu ale wku***** mnie laleczki z Barcelony i ********** sezonowcy



kolego, zatrważa mnie poziom Twych wypowiedzi. jak już dyskutujemy, to róbmy to merytorycznie, co? ;)
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-04-04, 21:19   

Ok, juz jestem spokojny. Widzisz od 5lat jestem fanem Werderu brema i nazwanie mnie frustratem wytrÄ…cilo mnie z rownowagi bo nie jestem ani za BarcÄ… Milanem czy Realem.
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-16, 19:17   

Temat zgłosiłem do moderacji, doszedłem do wniosku, że to lepsze niż przekrzykiwanie się ze sfrustrowanym gówniarzem.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-04-16, 21:01   

poem sometimes, popłacz się
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-17, 16:55   

I po co te nerwy dziecko? Proponuję, żebyś się opanował. Nie jesteś wśród kolegów na podwórku.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2012-04-18, 15:41   

poem sometimes napisa³/a:

I po co te nerwy dziecko? Proponuję, żebyś się opanował. Nie jesteś wśród kolegów na podwórku.



Jesteśmy w odobnym wieku wiec nie wiem kto tu jest dzieckiem, ponadto niepotrzebnie zaogniasz sytuacje gdyż dyskusja z tamtym uzytkownikiem była 2tygodnie temu wiec twoje czyny sa nie potrzebne
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

saintmikolaj

User


Do³±czy³: 27 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-27, 00:59   

autor powinien odszczekać wszystkie słowa skierowane przeciwko Barcelonie, bo z prawdą mijają się szerokim łukiem
 

Syndrom  

Stały User

The Blues!



ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 08 Kwi 2012

Sk±d: Bromberg

   

Wys³any: 2012-04-27, 06:11   

saintmikolaj napisa³/a:

autor powinien odszczekać wszystkie słowa skierowane przeciwko Barcelonie, bo z prawdą mijają się szerokim łukiem



Gdyż,ależ,ponieważ? Nie mów,że nie przeginają nie mówię,że zawsze ale tak w 60% przypadków to aż śmieszne. No i pokarało, wygrywając 2-0, mając jednego zawodnika więcej na boisku dali sobie wbić 2 bramki...wstyd ;)

The Blues! ;)
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-27, 10:01   

Cały ten temat doskonale obrazuje niezwykle zabawne zjawisko, jakim jest fanatyczne kibicowanie zagranicznym klubom przez polaków.

Siądzie taki gość jeden z drugim na forum i przed oraz po każdym meczu się przekrzykują, że farsa, że sreal, że barcwelona, że messi sterydziarz, że "krystyna" płaczek (o ile dobrze pamiętam ronaldo popłakał się chyba 2 razy po meczu, w tym raz na kadrze - a ryczącego jak bóbr po niestrzelonym karnym w półfinale LM Johna Terry'ego jakoś nikt płaczkiem nie nazywa), że Mourinho to "tłumacz" (to mi dopiero rozwala system, w taki sposób deprecjonować czyjeś nieprzeciętne umiejętności i sukcesy). Do tego oczywiście dochodzi przekomiczne utożsamianie się, "My zagraliśmy lepiej niż wy i wasz żałosny real". Oczywiście każdy taki polski kibic zagranicznego klubu wyśmiewa sezonowców (bo sam rzecz jasna kibicuje Man Utd/Realowi/Juve/cokolwiek od 96-97 roku, od kiedy zaczął co tydzień sprawdzać wyniki klubu na telegazecie i zapisywać je w zeszycie), mimo że przy dobrych wiatrach przez te 15 lat "kibicowania" na stadionie swojego ukochanego klubu był raz, i to nie w ramach meczu, a wycieczki.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-04-27, 12:26   

"Po prawie czterech latach i zdobyciu 13 tytułów Josep Guardiola odchodzi z Barcelony."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com