Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-04-27, 16:53   

¯ałuję bardzo, że Pep odchodzi z Barcelony, bo nie widzę trenera, który mógłby go zastąpić. Naprawdę, nie wyobrażam sobie, by ktoś inny prowadził Blaugranę...
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-04-28, 18:30   

lexie napisa³/a:

który mógłby go zastąpić.



Mourinho :-)
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-04-28, 22:37   

dzilu96 napisa³/a:

Mourinho :-)


Haha. Dobre. Ale kto wie... za miliony, to i płeć można zmienić na pewien okres czasu.

PS. Nie oglądam meczów Barcelony, nie znam większości jej składu. Fascynuję się jedynie poczynaniami 'hormona'. Jak mnie nazwiecie? Do Katalonii nigdy się nie wybiorę.
PS2. To nie mój autoportret, tak dla zrozumienia.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-28, 23:18   

Michael Cera napisa³/a:

Jak mnie nazwiecie?

Aż tak pragniesz uwagi?
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2012-04-29, 09:50   

Michael Cera napisa³/a:

PS. Nie oglądam meczów Barcelony, nie znam większości jej składu. Fascynuję się jedynie poczynaniami 'hormona'


Jak możesz fascynować się poczynaniami Messiego, nie znając reszty składu Barcelony? O tym to jeszcze nie słyszałem, Messi nie gra sam w piłkę. A na dobrą sprawę bez Xaviego i Iniesty znaczyłby dużo mniej. Ostatnio obaj Hiszpanie są w trochę słabszej formie, co miało przełożenie również na Messiego, a co za tym idzie na całą Blaugranę
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-04-29, 11:27   

MichaÅ‚ napisa³/a:


Aż tak pragniesz uwagi?


Czytaj ze zrozumieniem, a będzie Ci dane.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-04-29, 14:21   

Farsa srarsa, zobaczymy ilu sezonowców się od niej odwróci po ostatnich wydarzeniach.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Hav0c  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Rzeszów~

   

Wys³any: 2012-04-29, 14:27   

Cytat:

czasem potrafią grać ładnie ale częściej grają anty futbol


Piszesz o anty futbolu a sam jesteÅ› antyfanem. Hipokryzja 1-ego stopnia.
_________________
„Póki jesteÅ›my, nie ma Å›mierci, gdy jest Å›mierć, nie ma nas”
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2012-04-29, 16:07   

lexie napisa³/a:

. Naprawdę, nie wyobrażam sobie, by ktoś inny prowadził Blaugranę...


Bo pewnie taki z ciebie fan, że nie pamiętasz jak ktoś inny Barcelonę prowadził.
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-29, 16:13   

Ohohoho tego mi brakowało, kłótni "prawdziwych fanów" z "sezonowcami". Ej, prawdziwi fani, co robicie takiego, że macie się za lepszych od sezonowców? ¦ledzicie wyniki na telegazecie od 97-98 roku?
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2012-04-29, 21:11   

Ja nie jestem fanem Barcy, ale chyba nie muszę Ci tłumaczyć, na czym polega różnica między kibicami a sezonowcami?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-29, 22:33   

Jeśli chodzi o kibiców polskich kanapowych, to wiem doskonale na czym polega różnica, nie rozumiem dlaczego "prawdziwych" ci drudzy mieliby denerwować.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2012-04-29, 22:43   

Przeważnie kibice zagranicznych klubów są "kanapowi" jak nazwałeś. Ciężko, żeby co tydzień kibice Barcy z Polski byli na meczach Katalończyków.
dla mnie kibic , prawdziwy kibic Barcelony, to ten który jest z nią od zawsze. Nawet wtedy, kiedy są gorsze chwile, jak np na przełomie wieków, kiedy cięzko było powiedzieć o Barcy, że była czołowym klubem w Europie. Sezonowcy to dla mnie dzieciaki, które zaczęły się interesować Barceloną, odkąd gra Messi, i odkąd ogólnie Barca dominowała. Po prostu musi być "cool", a teraz na topie była akurat Barcelona, więc miała najwięcej sezonowców. Jak w następnym sezonie w Anglii np będzie dominować Man City, to się przerzucą kibicować Aguero i spółce.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-04-29, 23:06   

No dobra, i komu i dlaczego to miałoby przeszkadzać?
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-04-29, 23:11   

MichaÅ‚ napisa³/a:

Jeśli chodzi o kibiców polskich kanapowych


Tyś widział 'polskich kibiców kanapowych'. Orientujesz się w naszej lidze? Raczej nie, bo w przeciwnym razie wziąłbyś pod uwagę kibiców Lecha Poznań.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com