Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

michauu

Stały User

d-_-b



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Gru 2011

Sk±d: co ze wsi?!

   

Wys³any: 2012-01-14, 14:19   FC Barcelona

Według mnie Barcelona - pseudo drużyna piłkarska, fakt, czasem potrafią grać ładnie ale częściej grają anty futbol, ludzie przecież na ich żałosne aktorzenie się patrzeć nie da... To co potrafią wyprawiać na boisku się w głowie nie mieści. Do tego dochodzą sędziowie którzy murem stoją za żałosnymi zawodnikami tej "drużyny". Ludzie, którzy niby interesują się futbolem są fanami tego pfff klubu. Dlaczego? No bo przecież są najlepsi, tylko zastanówmy się jak do tego doszli i do czego mogą się posunąć żeby zdobyć to ich trofeum... Za grosz fair play, szacunku do przeciwnika. Rozumiem, że czasem można przyaktorzyć ale oni robią to notorycznie i nie ważne czy kontakt z przeciwnikiem był, czy też nie. To jest po prostu skandal i fifa powinna się zainteresować ich zachowaniem na boisku. Zapyziałe, chamskie kurduple (z najniższą srednia wzrostu i chyba IQ też). I tutaj właśnie wychodzi klasa prawdziwych piłkarzy takich jak Ibra czy Henry, nie mogli się dostosować do tej drużyny bo jak widać mają troche rozumu w głowie... Czego o Villi już powiedzieć nie można, kiedys byłem jego fanem ale teraz robi to samo co reszta tych śmiesznych ludzi z Puyolem na czele. Messi, niby taka cicha woda ale jak przyjdzie co do czego to odwala mu po rowni z innymi. Dla pseudo fanów piłki nożnej i Barcelony zapodam filmiki bo zapewne nie oglądali meczow swojej ukochanej słit drużynyBarcelona Rlz!
bezkarny messi - bóg, ktorego nie można ruszyć
Pewnie teraz pójdzie flame ze strony kibiców tej super drużyny ale wasza sprawa. Lubicie oglądać taki futbol to im kibicujcie, ja kocham ten sport i zgadzam się z Drogbą "it is disgrace", Barceolna to hańba dla tego pięknego sportu.
Dziękuję, dobranoc.
_________________
silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :)
 

Klaus  

User

Batfan



Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Sty 2012

Sk±d: z Nienacka

   

Wys³any: 2012-01-14, 15:00   

Jako fan Chelsea popieram, po za tym kibicowanie drużynie która prawie nigdy nie przegrywa nie jest według mnie ciekawe :-)
_________________
"Ad victoriam
Ex machina
Non sibi sed patriae"
 

Michal453  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-01-14, 15:38   

Kolejni antyfani Barcy.
Ludzie czy wy nie potraficie uszanować tego,że Barca gra kosmiczny futbol i żaden przeciwnik jej nie straszny.Takiej drużynie należy się szacunek.
_________________
Ani komunizm, ani kapitalizm - trzecia droga, wolność, nacjonalizm!
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-01-14, 18:40   

Nie no ja rozumiem, że Barca nieraz sobie przyaktorzy, albo, że sędziowie pomogą, ale w pierwszym poście czuć spinkę o ilość pucharów i zwycięstw Barcelony, w porównaniu do prawdopodobnego braku trofeów w ulubionym klubie autora.
 

michauu

Stały User

d-_-b



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Gru 2011

Sk±d: co ze wsi?!

   

Wys³any: 2012-01-14, 20:40   

No niestety. Tego mogłem się spodziewać ale jednak miałem nadzieje na opinie z perspektywy kibica wymagającego fair play. Jak widać nie można od was tego wymagać.

Cytat:

w pierwszym poście czuć spinkę o ilość pucharów i zwycięstw Barcelony, w porównaniu do prawdopodobnego braku trofeów w ulubionym klubie autora.

Nie mam ulubionego klubu a Ty chyba nie oglądasz meczów skoro piszesz "nieraz" nie raz i nie dwa... Jak nie oglądasz, nie interesujesz się to nie wypowiadaj się w tym temacie :-x
_________________
silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :)
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-01-14, 21:07   

Oglądam, interesuje się tyle, że nie hejtuje ślepo. Mogę wymienić mnóstwo meczy gdzie Barca wygrywa bez aktorstwa i pomocy sędziów. A ten błąd to wynik szybkiego pisania, więc się tak nie gorączkuj Michale.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-01-14, 22:06   

Frustrat. Piłka nożna mnie nie jara, jaka Barca jest mnie nie obchodzi, ale pierwszy post w temacie zniechęca mnie jedynie do hejtujących Barcelonę.

Klaus napisa³/a:

Jako fan Chelsea popieram


A to w ogóle mi się spodobało.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

nateq

Stały User



Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-03, 23:20   

michauu, widzę że Pan to zakompleksiony kibic Realu, któremu żal dupę ściska, bo Real gra piach z Barcą. Ostatnie mecze to bardzo ładnie pokazują.

michauu napisa³/a:

Za grosz fair play, szacunku do przeciwnika.

Co roku nagrodę fair-play otrzymuje zazwyczaj ktoś z Barcy, to odpuść.

michauu napisa³/a:

Zapyziałe, chamskie kurduple (z najniższą średnia wzrostu i chyba IQ też).

Jesteś hipokrytą na całej linii, bo pisząc takie bzdury sam jesteś chamski i zapyziały. Wzrost to coś czego oni sami nie wybierali. Ciekawe ile ty masz wzrostu kozaku..

michauu napisa³/a:

I tutaj właśnie wychodzi klasa prawdziwych piłkarzy takich jak Ibra czy Henry,

Ibra i klasa ? Haha, jak nie wiesz dlaczego odszedł to nie wkładaj nosa. Od początku mu coś nie pasowało i Pep go wywalił, a ten się potem jeszcze żalił..

michauu napisa³/a:

Barcelona to hańba dla tego pięknego sportu.

Grają najpiękniejszy futbol na świecie i to jest dla ciebie hańba.? Popatrz na Krystynkę albo szczura Di Marie. ¦więci nie są. Tacy jak ty wyżalają się na takich forach bo ich ulubiona drużynka dostaję zawsze w dupę od Barcy. Napisz coś sensownego a nie się męczysz z tymi wypocinami. Odpocznij..
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

I don't now  

Stały User

Miejscowy Trolol



Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-09, 00:01   

Najśmieszniejszy temat ever .
Aż pokuszę się o skomentowanie : >

Jestem fanem Realu Madryt i mogę przyznać , że czasem mecze z Barcą wyglądają jakby sędzia im sprzyjał , tak samo z ich aktorstwem ale i tak podobnie dzieje się (choć myślę że rzadziej , ale w związku z tym nie twierdze że to jakiś spisek) w meczach Realu i nie tylko .
Barcelona to faktycznie klub który ma obecnie najlepszą drużynę w swojej historii , dlatego tak gromi i w lidze i w rozgrywkach międzynarodowych , to im trzeba przyznać , choć ten sezon w lidzę czuje że nie wygrają : >
Po meczach Realu z Barcą zawsze ze starym przyjacielem(który jest fanem barcy) się 'wyzywamy' (niestety ostatnio Barca wygrywa przeważnie) ale to na podstawie śmiechu , nie jakaś mega spina jak niektórzy .
Ale to samo jeśli słyszę od fanów Barcy że Real ma do dupy drużynę i wgl pozerzy...to denerwuję , dlatego sam na poważnie tak nie mówię o Barcelonie .
Oba kluby są wielkie i mają wielkich zawodników (ale klub XX wieku to i tak R.Madryt :>) dlatego nie ma co się wyzywać , 'różnijmy się pięknie' i tyle .

Ps. Jedyne czego szczególnie nie toleruje to krytyka Realu i uwielbienie Barcy przez sezonowców , którzy zapewne gdyby Man Utd. , Inter czy inny klub wygrywał ostatnio tyle co Barca , byli by ich 'oddanymi' fanami , dlatego szacunek dla prawdziwych fanów Barcy .
_________________
"Ja lubię ludzi którzy lubią siebie , bo to jest początek romansu na całe życie . "
"Ludzie chcą mi mówić kim mam być , ludzie chcą mi mówić jak mam żyć . "
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-02-09, 12:42   

I don't now napisa³/a:

Barcelona to faktycznie klub który ma obecnie najlepszą drużynę w swojej historii , dlatego tak gromi i w lidze i w rozgrywkach międzynarodowych


Suchar z rana jak śmietana. Uwierzycie czy też nie, mnie to mało obchodzi, albowiem prawda jest taka, że podczas zamkniętych treningów obywa się "teatralna szkółka" Barcelony. No bo chyba nie można stwierdzić, że po boisku biega 10 idiotów, którzy od tak sobie w histeryczny sposób symulują faule?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

I don't now  

Stały User

Miejscowy Trolol



Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-09, 16:48   

Michael Cera napisa³/a:

albowiem prawda jest taka, że podczas zamkniętych treningów obywa się "teatralna szkółka" Barcelony.



Jakieś źródło które to potwierdzi ?

Kurde , powoli wychodzę jak bym był obrońcą Barcy .
_________________
"Ja lubię ludzi którzy lubią siebie , bo to jest początek romansu na całe życie . "
"Ludzie chcą mi mówić kim mam być , ludzie chcą mi mówić jak mam żyć . "
 

nateq

Stały User



Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-09, 19:13   

Michael Cera,
Proponuje, abyś pooglądał trochę więcej meczy piłkarskich, byś nie trwał w przekonaniu, iż to tylko Barca rzuca się na murawę po ledwie małym dotknięciu w twarz lub inną partie ciała. Przypatrz się zespołom, a potem zastosuj swoją tezę

Michael Cera napisa³/a:

"teatralna szkółka"

. Widocznie każdy zespół takowa posiada :-)
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2012-02-11, 12:34   

Fakt czasami sędziowie po prostu pomagają . Barcelona wygrywa nie ze względu na to , że sędziowie pomagają , piłkarze symulują tylko dlatego że grają dobrą piłkę nożną . Jakby popatrzeć na Real który także gra bardzo dobrze to można wymienić więcej piłkarzy którzy nie grają fair play !

michauu napisa³/a:

Ludzie, którzy niby interesują się futbolem są fanami tego pfff klubu.

Uważasz , że Barca nie ma prawdziwych kibiców znających się na piłce ? Po prostu teraz to chyba Cię normalnie zazdrość zżera .

michauu napisa³/a:

Zapyziałe, chamskie kurduple (z najniższą srednia wzrostu i chyba IQ też).

To nie wzrost siÄ™ liczy tylko gra . :->

Klaus napisa³/a:

po za tym kibicowanie drużynie która prawie nigdy nie przegrywa nie jest według mnie ciekawe :-)

Noo chyba raczej się mylisz każda drużyna przegrywa i Barca też ! Jest na drugim miejscu w tabeli i ma parę punktów straty do lidera więc nie sądzę żeby wygrywała prawie cały czas .
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

Jakub117  

User



Do³±czy³: 26 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-27, 21:15   

http://www.youtube.com/watch?v=OUuOjBjVs-Y

[ Dodano: 2012-03-27, 21:16 ]
Jeśli ktoś mówi o messim że to aktor proszę obejrzeć filmik ;)
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2012-03-28, 20:27   

Jakub117 napisa³/a:

Jeśli ktoś mówi o messim że to aktor proszę obejrzeć filmik ;)


Jedno nie przeczy drugiemu. Leo to wybitny piłkarz, ale czasem swoim zachowaniem jest po prostu śmieszy, podobnie z resztą jak spora część graczy Barcy. ¯eby nie było CR7 lepszy w swoim zachowaniu nie jest.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com