Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 15:47   

Brontofobia. Lęk przed burzą.
Z jednej strony burze mnie fascynują, z drugiej dostałabym zawału gdybym musiała spędzić burzę na dworze..
Więcej chyba nic. Boję się wiatraków. Takich dużych, co stoją w polach. Ale to chyba nie ma nazwy.
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-08-11, 16:25   

Arachnofobia. PajÄ…ki... bleee.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2009-08-11, 16:28   

Lęk przed chrabąszczami...
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-11, 18:16   

A wiem! Zapomniałam. Nie wiem czy ta fobia się jakoś nazywa, ale kiedy widzę klauna to mi się słabo robi. Tak samo z pozytywkami i porcelanowymi lalkami;x.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-11, 18:23   

:oczami:
Lęki mam owszem,ale nie posiadam żadnych fobii.
_________________
Drugs&hugs.
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 20:51   

lęk wysokości i brontofobia-lęk przed burzą, wystarczy, że usłysze grzmot albo zobacze błyskawice dalej czy bliżej wszytkie włosy stają mi dęba :-o
 

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-11, 21:03   

Jak tak czytam te wszystkie posty, to dochodzę do wniosku, że ogromna część młodzieży jest albo poważnie zaburzona psychicznie [bądź co bądź, ale fobia to choroba] albo nie wie, co to znaczy prawdziwa fobia i z czym jest ona związana. Osobiście stawiam na to drugie.
Założę się, że większość z was nie odczuwa nawet połowy objawów psychosomatycznych w sytuacjach, które podajecie jako rzekome stresory.

Każdy człowiek ma jakieś lęki i obawy, nawet jeśli są to irracjonalne mrzonki. To jest normalne i nie ma nic wspólnego z fobią, która wymaga leczenia. Także - nie szukajcie sobie choroby na siłę.
_________________
Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 14:44   

motyl napisa³/a:

Nie wiem czy ta fobia się jakoś nazywa, ale kiedy widzę klauna to mi się słabo robi.



Koulrofobia

motyl - zapewne spodoba ci się mój nowy avatar :hyhy: .
 

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 14:48   

motyl napisa³/a:

Nie wiem czy ta fobia się jakoś nazywa, ale kiedy widzę klauna to mi się słabo robi.


Pani na tym filmiku cierpi na prawdziwÄ… fobiÄ™ przed klaunami.

Dalej ktoś uważa się za chorego?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-12, 14:57   

Ja mam fobię raczej lęk przed otwartą przestrzenią bo zdaje mi się, że zaraz mnie trzaśnie pieron, albo przygniecie statek kosmiczny.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-08-12, 15:28   

Cytat:

oj dzieci, mylicie wszystko. To nie jest fobia tylko tzw depresja zimo jesienna. A raczej taki dziwny stan, bo prawdziwą depresją to też nie jest;). Jakbyś miała prawdziwą blanchofobie to bałabyś sie wyjsc na śnieg, żeby np nie zamarznąć, poślizgnąć się itp. Ludzie z fobiami robią przerózne rzeczy żeby uniknąć tego czego sie boją. Ty masz tylko zły nastrój, więc to co innego.



No nie wiem. Mam już za sobą kilka zim podczas, których wychodziłem na pole tylko po to, aby dojść do szkoły i z niej wrócić. Poza tym to się ciągnie przez całą zimę i tylko zimę, bo jesień o ile jest słoneczna jest dla mnie bardzo przyjemna. Tak samo zima jeśli tylko nie ma śniegu...
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-08-12, 15:34   

Panicznie boję się owadów, pająków, burzy, mam lęk wysokości, żeby pobrać mi krew trzeba mieć wielką cierpliwość, bo ledwo do gabinetu wejdę już jest panika, ze szczepieniami to samo, jak zobaczę psa, może to być nawet jamnik, to mi gorąco. Boję się też jakiegokolwiek fizycznego bólu, nie mogę zbytnio przebywać w otoczeniu wielu ludzi, bo w końcu będę czuła, że jak najszybciej muszę się znaleźć sama w zamkniętym i cichym pokoju.
To takie najważniejsze, ale chyba jest więcej tych fobii, dużo ich, wiem.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

hghh  

Stały User

zrobiÄ™ tu horror.



Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 14:10   

arachnofobia, entomofobia - najprawdopodobniej nie chodzi tu już o lęk, ale nie lubię gdy jakiś robal, mi np. na ręce siedzii . :luka:
_________________

' swej wartości świadom, byłem, jestem, będę.
choć być może niektóre decyzje w życiu były
błędem. '
 

dam94  

Stały User



ImiÄ™: Damian

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-10-31, 16:16   

Lena_no, zapomniałaś o Heksakosjoiheksekontaheksafobii ;D
Co do tematu...nie lubię pająków ;D a fuj.
_________________
 

goniek888  

User

buraczano.



ImiÄ™: Gosia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-31, 22:35   

motyl napisa³/a:

Nie wiem czy ta fobia się jakoś nazywa, ale kiedy widzę klauna to mi się słabo robi. Tak samo z pozytywkami i porcelanowymi lalkami;x.



to samo mam. okropieństwo. :->

i jeszcze przeokropnie boję się wind i wszelkich zamkniętych ciasnych pomieszczeń, nigdy nie chciałam wsiąść nawet na ślizgawkę w McDonald's, więc chyba klaustrofobia jakaś tam też jest..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com