Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Juliusz Cezar  

User

szczery


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Mar 2013

Sk±d: Z Nibylandii

   

Wys³any: 2013-07-03, 15:49   Homoseksualizm okiem koÅ›cioÅ‚a

Witam, wątpię czy ktoś mnie pamięta, bo zaglądam tu jak punk pod prysznic, ale mniejsza :-P ostatnio zainteresowałem się poglądami kościoła na temat homoseksualizmu, oficjalnie jest tak, jesteś gejem bądź lesbijką, fajnie, może masz szanse, po pierwszym stosunku z osobą tej samej płci czeka Cię piekło, szeol, męka wieczna, ogólnie nieciekawa wieczność z diabłami z widłami, jakby kotły nie były czymś wystarczającym :-P nazywa się Boga miłosierdziem, jedynym sprawiedliwym, wieczną dobrocią, to czemu w Biblii homoseksualizm jest potępiony? Czy komuś przeskadza? Niszczy życie innych ludzi? Raczej nie :-P kiedyś byłem naprawdę wierzący, ale teraz nie wierzę, że Bóg jest miłosierny... A może to po prostu kościół leczy sobie kompleksy celibatu innym zakazującym współżycia?
_________________
Czemu ten świat jest tak żałośnie pusty ?
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-03, 15:55   

Tak jest i już. Koniec, kropka. Od zawsze było kobieta + mężczyzna. Wam się w dupach przewraca waćpanie ! Homoseksualizm powinien być dalej potępiany !
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Juliusz Cezar  

User

szczery


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Mar 2013

Sk±d: Z Nibylandii

   

Wys³any: 2013-07-03, 16:06   

Cóż waćpanno :-P a czy mogłabyś podać proszę parę rozsądnych, obiektywnych argumentów dlaczego nie tolerujesz homoseksualizmu? ;-)
chyba nie biją Cię, nie wyzywają od najgorszych? To czemu odpowiadasz nienawiścią na niewinność? To żałosna postawa ukazująca prostactwo i pozerstwo..
_________________
Czemu ten świat jest tak żałośnie pusty ?
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-03, 16:10   

Juliusz Cezar napisa³/a:

Cóż waćpanno :-P a czy mogłabyś podać proszę parę rozsądnych, obiektywnych argumentów dlaczego nie tolerujesz homoseksualizmu? ;-)
chyba nie biją Cię, nie wyzywają od najgorszych? To czemu odpowiadasz nienawiścią na niewinność? To żałosna postawa ukazująca prostactwo i pozerstwo..



¯ałosne to jest własnie pańskie podejście. Tolerować homoseksualizm ? Może im jeszcze dzieci dać ? I nie, to nie jest czysta nienawiść, nie biją mnie, nie wyzywają. Panosza się wszędzie i płacza jak to biedni są - a fakt jest taki, że to jest już zwichrowanie kochać osobe tej samej płci i jej pożądać.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Juliusz Cezar  

User

szczery


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Mar 2013

Sk±d: Z Nibylandii

   

Wys³any: 2013-07-03, 16:25   

A co gdybyś to Ty urodziła się jako homoseksualistka? Jakie byłoby Twoje podejście?
Nie płaczemy, chcemy jedynie normalnego życia, jakoś w innych krajach, gdzie homoseksualizm jest tolerowany nic złego się nie dzieje :-P
I nie podałaś argumentu :-P
btw nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi :-P
_________________
Czemu ten świat jest tak żałośnie pusty ?
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-03, 16:28   

Juliusz Cezar napisa³/a:

A co gdybyś to Ty urodziła się jako homoseksualistka? Jakie byłoby Twoje podejście?
Nie płaczemy, chcemy jedynie normalnego życia, jakoś w innych krajach, gdzie homoseksualizm jest tolerowany nic złego się nie dzieje :-P
I nie podałaś argumentu :-P
btw nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi :-P



Twoje btw mam w dupie, będe stawiać spację gdzie chcę.
Nie rodzimy się homoseksualistami, później sie ludziom pier%^li w głowach. Tak jak Tobie. Nic złego się nie dzieje ? Większość pedofili to homoseksualiści. Z resztą:

Cytat:

Niedawne prace, obejmujÄ…ce 942 dorosÅ‚ych porównujÄ… proporcje osób wykorzystywanych seksualnie w dzieciÅ„stwie w grupie heteroseksualistów i homoseksualistów. 46% homoseksualistów i 22% lesbijek byÅ‚o molestowanych przez osobÄ™ tej samej pÅ‚ci w dzieciÅ„stwie (Å›rednia wieku dla dziewczÄ…t – 13 lat, dla chÅ‚opców - 11). W przypadku osób heteroseksualnych tylko 7% mężczyzn i 1% kobiet byÅ‚o molestowanych seksualnie przez osobÄ™ tej samej pÅ‚ci (różnica istotna na poziomie p < .001.). Co istotne, 97% z badanych osób deklarowaÅ‚o, że sÄ… dumni ze swego homoseksualnego stylu życia, a zatem trudno zarzucić tej pracy, by koncentrowaÅ‚a siÄ™ na osobach nieszczęśliwych z powodu odczuwanego pociÄ…gu homoseksualnego. Danymi, na które warto zwrócić uwagÄ™ jest fakt, że aż 68% mężczyzn i 38% kobiet zaczęło identyfikować siÄ™ jako homoseksualiÅ›ci/lesbijki dopiero po fakcie homoseksualnego molestowania, a zatem wykorzystanie seksualne spowodowaÅ‚o lub co najmniej przyczyniÅ‚o siÄ™ do rozwoju skÅ‚onnoÅ›ci homoseksualnych.

_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Juliusz Cezar  

User

szczery


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Mar 2013

Sk±d: Z Nibylandii

   

Wys³any: 2013-07-03, 16:41   

A miej :-P ale robisz błędy interpunkcyjne wiedząc o tym...
Mnie tam nikt nie molestował i uwierz, że nie jestem popierdolony..
_________________
Czemu ten świat jest tak żałośnie pusty ?
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-03, 17:01   

Juliusz Cezar napisa³/a:

uwierz, że nie jestem popierdolony..



Ty tak mówisz
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Juliusz Cezar  

User

szczery


ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Mar 2013

Sk±d: Z Nibylandii

   

Wys³any: 2013-07-03, 17:09   

Znasz jakiegoś geja lub lesbijkę? Oceniasz nas nie mając o nas zielonego pojęcia
_________________
Czemu ten świat jest tak żałośnie pusty ?
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-03, 17:33   

Juliusz Cezar napisa³/a:

Oceniasz nas nie mając o nas zielonego pojęcia


Tak mi przykro... Mam iśc skoczyć z mostu z tego powodu ? :-(

PS: Nie lubię takich tematów, które prowokują do nawrzucania gejom i lesbijką - a Ci później płaczą.
Pytam ! Mamy może wam dac jeszcze dzieci do wychowywania ?
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-07-03, 23:39   

Mam taką samą opinię jak Makabraa. A co do argumentów, to coś się znajdzie.

Po pierwsze natura tak ułożyła ten świat, że tylko stosunek pomiędzy dwoma osobnikami odmiennej płci (mówię o rozmnażaniu płciowym) daje szanse stworzenia potomstwa. Co więcej seks pierwotnie służył tylko i wyłącznie do rozmnażania się. Tylko człowiek i delfin mają takie odchyły, że uzyskują przy stosunku przyjemność. ;) Tak więc seks faceta z facetem, czy kobiety z kobietą mija się z celem. Jest to choroba nabyta według mnie, a że XXI wiek, to bardzo tolerancyjny czas, to nagle homoseksualiści są czymś zwyczajnym, a wszelka nietolerancja jest czymś niedopuszczalnym.

Po drugie, widziałeś kiedyś żeby suka "zabawiała się" z suką, a pies z psem? Bo ja o takich sensacjach nie słyszałem. Więc jeśli zwierzaki nie rodzą się homoseksualistami, to dlaczego ludzie mają się tacy rodzić? Bo jesteśmy niby jacyś specjalni? To właśnie przez wypaczony system wartości i media robiące nam sieczkę z mózgu dochodzi do czegoś takiego.

Po trzecie (i ostatnie), bardzo śmieszą mnie teksty typu "gej, który pełni funkcję kobiety w związku". No do jasnej ciasnej, facet to ma być facet, a nie jakaś ciepła klucha... Przez epoki taki system działał, a teraz nagle ludziom nie podoba się własna płeć :mrgreen:

To teraz czekać na góry hejtu :wstyd:
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

DreamLiner  

Wymiatacz

Kosmonauta



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Mar 2013

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2013-07-04, 13:14   

Cytat:

Więc jeśli zwierzaki nie rodzą się homoseksualistami, to dlaczego ludzie mają się tacy rodzić?


Niektóre choroby atakują psy ale nie ludzi i odwrotnie, nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Cytat:

tylko stosunek pomiędzy dwoma osobnikami odmiennej płci (mówię o rozmnażaniu płciowym) daje szanse stworzenia potomstwa.


Ludzie to nie maszynki do dzieci. Tak samo inne stworzenia.

Cytat:

Twoje btw mam w dupie


Cytat:

później sie ludziom pier%^li w głowach


Spuść z tonu łaskawie, nie wiem czy zauważyłaś ale tylko ty tutaj przeklinasz i obrażasz innych.

Cytat:

Pytam ! Mamy może wam dac jeszcze dzieci do wychowywania ?


Nikt tutaj nie mówi o tym żeby dać homoseksualistom dzieci.
_________________
Wszechświat jest piękny.
Wystarczy spojrzeć w niebo
:oczami:
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-04, 13:16   

Cytat:

Po pierwsze natura tak ułożyła ten świat, że tylko stosunek pomiędzy dwoma osobnikami odmiennej płci (mówię o rozmnażaniu płciowym) daje szanse stworzenia potomstwa. Co więcej seks pierwotnie służył tylko i wyłącznie do rozmnażania się. Tylko człowiek i delfin mają takie odchyły, że uzyskują przy stosunku przyjemność. ;) Tak więc seks faceta z facetem, czy kobiety z kobietą mija się z celem. Jest to choroba nabyta według mnie, a że XXI wiek, to bardzo tolerancyjny czas, to nagle homoseksualiści są czymś zwyczajnym, a wszelka nietolerancja jest czymś niedopuszczalnym.


W dzisiejszych czasach coraz więcej par hetero rezygnuje z dzieci. Albo po prostu wiele par:
a) nie może mieć dzieci z powodu bezpłodności,
b) nie lubi/ nienawidzi bachorów i nie chce ich mieć :mrgreen:

W takim przypadku wiadome jest, że seks pełni w takim związku funkcję "dla przyjemności" a nie dla rozmnażania, a więc, chcąc nie chcąc, niewiele się różnią od par homo.

Cytat:

Po drugie, widziałeś kiedyś żeby suka "zabawiała się" z suką, a pies z psem? Bo ja o takich sensacjach nie słyszałem. Więc jeśli zwierzaki nie rodzą się homoseksualistami, to dlaczego ludzie mają się tacy rodzić? Bo jesteśmy niby jacyś specjalni? To właśnie przez wypaczony system wartości i media robiące nam sieczkę z mózgu dochodzi do czegoś takiego.


Nie wiem jak z psami, ale inne gatunki zwierząt mają skłonności homoseksualne, jak rzeczone przez Ciebie delfiny. A psy... chyba nie. One już bardziej wolą moją nogę niż jakiegoś psa :mrgreen: A homoseksualizm wśród zwierząt raczej wiąże się tylko spośród osobników płci męskiej, bo oni mogą :-D A samice... po prostu nie mają czym.

Cytat:

Po trzecie (i ostatnie), bardzo śmieszą mnie teksty typu "gej, który pełni funkcję kobiety w związku". No do jasnej ciasnej, facet to ma być facet, a nie jakaś ciepła klucha... Przez epoki taki system działał, a teraz nagle ludziom nie podoba się własna płeć :mrgreen:


Istotnie wśród gejów zdarzają się czasem takie "ciotki", ale nie ma co uogólniać. Tak jak i moda wśród hetero na bycie "facetką" :mrgreen: Tj. specjalne i świadome udawanie androgeniczności, a androgeniczność to najczęściej cecha wrodzona (dla przykładu, wokalistka La Roux).
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-04, 13:26   

Cytat:

W dzisiejszych czasach coraz więcej par hetero rezygnuje z dzieci. Albo po prostu wiele par:
a) nie może mieć dzieci z powodu bezpłodności,
b) nie lubi/ nienawidzi bachorów i nie chce ich mieć

W takim przypadku wiadome jest, że seks pełni w takim związku funkcję "dla przyjemności" a nie dla rozmnażania, a więc, chcąc nie chcąc, niewiele się różnią od par homo.



Jednakże ludzie to ssaki. Ludzie powinni się rozmnażać, tak piszą od wielu wielu lat. Tak ma być. Tak powinno być.

Cytat:

Spuść z tonu łaskawie, nie wiem czy zauważyłaś ale tylko ty tutaj przeklinasz i obrażasz innych.



£askawie to ja moge co najwyżej zignorować tę wypowiedź. :-)
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-04, 13:46   

Makabraa napisa³/a:

jednakże ludzie to ssaki.

i co w zwiazku z tym?

Cytat:

Ludzie powinni się rozmnażać, tak piszą od wielu wielu lat. Tak ma być. Tak powinno być.

nigdy nie zrozumiem ludzi ktorzy sprowadzaja cale zycie wspolczesnego czlowieka do czegos tak prymitywnego.

anyhow, z jednej strony sa homo ktorzy obnosza sie ze swoja orientacja a z drugiej kosciol katolicki, czyli ten najbardziej przeklamany,obludny, falszywy i pelen hipokryzji. szczerze, nie wiem co gorsze, chyba jedni warci drugich : )
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com