Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kris1991  

User



Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-09, 12:56   

Ja bym się nieźle zdenerwował. :-x
_________________
'Celem życia jest rozwój własnej indywidualności. Dać wyraz swej istocie- oto nasze zadanie na ziemi...a jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest poddanie się jej...".

Oscar Wilde
 

Vanessa  

Stały User



ImiÄ™: Paula

Wiek: 30

Do³±czy³a: 09 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-09, 13:46   

po pierwsze ta druga osoba dostała by .... a z moją połówka bym poważnie porozmawiała . xd ;]


//Wyrażaj się.
Ostrzeżenie słówne za wulgaryzmy.
_________________
Bo kocham w sobie to co najsubtelniejsze . ;*
 

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-04, 13:24   

Zależy czy to zdjecie np nie zostało zrobione niczym byliśmy razem ;p
Ale jeśli w trakcie, to zdenerwowałabym się, zrobiłabym awanture, kazałabym się dobrze wytłumaczyć, zniszczyć te zdjecie i kazałabym mu dać mi buziaka na przeprosiny ;p
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-04, 15:03   

Zalezy od tego kim by byla ta dziewczyna. Jezeli bylaby to jakas dziewczyna z naszej paczki to nie mialabym nic przeciwko bo my sie czesto wszyscy przytulamy i robimy sobie zdjecia. Jesli byla by to jakas dziewczyna ktorej nie znam to kazalabym mu sie z tego wytlumaczyc.
 

EmptyMind  

Wymiatacz



ImiÄ™: Madzia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-04, 15:32   

Haa no widzicie, to wyobraźcie sobie, że ja miałam sytuacje taką, że przeglądałam sobie komórkę mojego chłopaka i w galerii miał fotkę z dziewczyną tylko nie byli przytuleni tylko się całowali ;]

Co zrobiłam? Zobaczyłam kiedy była zrobiona, i zapytałam Go, powiedział nie prawdę więc z Nim zerwałam. Ale jeśli było to by zwykłe przytulenie to z podtekstem zapytałabym się co to za fajna laska ;D Przecież liczy się zaufanie, prawda?;)
_________________
i tak mijał kolejny dzień..
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-02-04, 15:36   

Zależy co to by była za osoba.
Ale jeśli nawet byłaby to jakaś ładna koleżanka mojego chłopaka, raczej nie zrobiłabym afery. Ewentualnie spytałabym jego co to była za sytuacja.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-02-04, 15:38   

Są różne sytuacje, a zdjęcie nie zawsze wszystko wyjaśnia. Widzę, że w kontekscie autorki tematu była sytuacja dość intymnego i definitywnie nie przyjacielskiego uścisku.

Porozmawiałabym z Nim. Myślę, że wszystko zależałoby od tego co odpowie, wydaje mi się, że potrafiłabym rozpoznać kiedy coś kręci.
Nie lubię być oszukiwana, a tym bardziej nie lubię kiedy faceci bawią się w zdradzanie ... jednocześnie nie potrafiąc powiedzieć, że już dziewczyny nie chcą. Dla mnie zdrada, to ewidentny znak, że związek się wypalił.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-04, 19:27   

Nie zareagowałbym, ew. spytałbym się co to za przystojniak, albo coś w tym stylu.
Jeśli komuś ufam tzn. że komuś ufam, więc nie widzę problemu. Dla mnie przytulenie się to nie zdrada.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-02-04, 19:36   

Wkurzyłbym się, ale nie robiłbym awantury póki bym szczerze nie porozmawiał z dziewczyną na ten temat.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

EmptyMind  

Wymiatacz



ImiÄ™: Madzia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-04, 19:53   

diego, haa zawsze mamy takie same zdanie ;D

tak jak wyżej, przytulenie to nie zdrada, zależy też w jaki sposób.
_________________
i tak mijał kolejny dzień..
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-02-04, 20:00   

To zależy kogo by moja połówka przytulała(przecież to może być rodzina, bo nie sądzę żeby innego chłopaka obściskiwał xd), w jaki sposób i w ogóle... gdyby mnie to zaniepokoiło, to zapytałabym kto to jest itd. ^^
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-02-04, 20:18   

Zapytałabym kto to, w jakich okolicznościach było zrobione.
Nie uważam, że samo przytulenie coś znaczy.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-02-11, 20:15   

Przytulać się, a 'przytulać się' to różnica.
Nie mam wątpliwości, że rozpoznałabym zwyczajny uścisk do zdjęcia z wyraźnym, nadto spoufalonym obściskiwaniem się...
Jeżeli miałabym do czynienia z tym pierwszym, raczej nawet bym o tym nie powiedziała. Natomiast jeżeli z drugim... To również zależy. Gdyby nie zdziwiło mnie to aż tak bardzo (np. gdyby chłopak uprzedził ospotkaniu, gdybym tę dziewczynę znała itd.) to jakoś żartobliwie zaczęłabym temat. No ale gdyby nie wydało mi się to tak błahe, to może byłoby gorzej. <;
Ale nie wiem do końca, tak mi się tylko wydaje, bo nigdy nie znalazłam się w podobnej sytuacji.
 

Wisienka

Wymiatacz



Do³±czy³: 02 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-26, 06:19   

cappuccino napisa³/a:

Cytat:

Zależy kim byłaby ta druga osoba.



Dokładnie. Nie należy też wyciągać zbyt pochopnych wniosków.


Wiele razy już zdarzyło się tak,że chłopak przytulał się do kogoś z rodziny:siostry,
kuzynki itp.Zbyt emocjonalna i gwałtowna reakcja,moglaby negatywnie wpłynąć na dalszy ciąg związku.
 

milenaa  

User


Do³±czy³a: 26 Cze 2010

Sk±d: niebo

   

Wys³any: 2010-06-26, 20:28   

zdenerwowana pobiegłabym do chlopaka to wyjasnic. [ w torebke wlozylabym oczywiscie jakis wałek albo kawałek płota haha xd ] ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com