Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-12, 21:40   

mala_mii napisa³/a:


metalmummy napisał/a:
nie więcej niż 175, chociaż to i tak prawie 20cm więcej niż sama mam.

no ja mam okolo tyle i nie moge chodzic w szpilkach, bo jestem wtedy wyzsza od chlopaka.. ;/



Mam 180 i czasem chodzę na obcasach, pomimo, że jestem wtedy wyższa od swojego faceta. Z podobnych tematów i takiego głupiego gadania później tworzą się durne kompleksy.
_________________
meow
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-12, 21:48   

Jeśli wysoka kobieta jest przy tym ładnie zbudowana (nie jest potężna, a raczej szczupła), to może być całkiem wdzięczna. Większe pupy i cycki, klepsydry, w połączeniu z wysokim wzrostem mogą wyglądać trochę... monumentalnie, niedelikatnie. Jednak i to może wyglądać na swój sposób ładnie, to kwestia ubioru. Wysokie kobiety to niezbyt częste "zjawisko" przynajmniej w moim otoczeniu, ja mam 166 cm wzrostu i uchodzę za jedną z tych wyższych.

No i jednak nie bierzmy tego zanadto do siebie, każdemu podoba się coś innego. Każdy ma prawo mówić o tym, co mu się podoba, albo co mu się nie podoba. Słabsze jednostki wylądują w kompleksach, ale prawda jest taka, że nie wszyscy będą nam w życiu słodzić i trzeba mieć twardą dupę a przede wszystkim nie oglądać się na innych. Masz się podobać sobie i partnerowi i olać innych. £atwo się mówi, ale to niestety niezbędne. Mnie nie podobają się niscy faceci, no niestety, chudzi też mi się nie podobają, ale czy uważam takich ludzi od razu za mniej wartościowych? Nie, po prostu dla mnie są nieatrakcyjni i mam prawo o tym mówić, tak jak mam prawo mówić, że szczupłe wydziarane kobiety są piękne. I jeśli jakiemuś kościstemu tofikowi się zrobi przez to smutno, to go bardzo przepraszam, jednak uważam, że to cipowate tak się zamartwiać opiniami innych ludzi, bo to nie koniec świata, a "każda potwora znajdzie amatora", jestem tego absolutnie pewna.
Grunt to eksponować niekwestionowane atuty.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ostatnio zmieniony przez Damn 2015-06-12, 22:14, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-06-12, 22:12   

Jako samiec, muszę wtrącić:

Wzrost nie jest aż tak ważny. Ważniejsze współgranie całości. Nie przeczę jednak, że wolę dziewoje lekko niższe ode mnie powiedzmy koło 175cm. Z wielką dziewoją miałbym opory się umawiać... nie chciałbym wyglądać jak kruszyna przy niej :)
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

MiÄ™towy  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-06-12, 23:38   

Piersi, rysy twarzy, usta.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-13, 16:57   

destrukcyjna napisa³/a:

Z podobnych tematów i takiego głupiego gadania później tworzą się durne kompleksy.


ja ich jeszcze nie mam ;p
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-06-13, 17:03   

destrukcyjna napisa³/a:

mala_mii napisa³/a:


metalmummy napisał/a:
nie więcej niż 175, chociaż to i tak prawie 20cm więcej niż sama mam.

no ja mam okolo tyle i nie moge chodzic w szpilkach, bo jestem wtedy wyzsza od chlopaka.. ;/



Mam 180 i czasem chodzę na obcasach, pomimo, że jestem wtedy wyższa od swojego faceta. Z podobnych tematów i takiego głupiego gadania później tworzą się durne kompleksy.




Dokładnie. W praktycznie każdych obcasach jestem od mojego faceta wyższa, bądź równa. Zapytałam go, czy to nie wygląda głupio, to powiedział, że większym problemem jest to czy umiem w nich chodzić;)
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-06-13, 20:40   

U mężczyzn szeroka klata i zgrabne pośladki :). I dłonie- koniecznie ładne, zadbane.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-13, 20:58   

mala_mii napisa³/a:

destrukcyjna napisał/a:
Z podobnych tematów i takiego głupiego gadania później tworzą się durne kompleksy.

ja ich jeszcze nie mam ;p


A ja ze swoimi walczyłam przez całą szkołę i dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego, że wysoki wzrost wcale nie musi ujmować na atrakcyjności.

Podobają mi się obojczyki, nadgarstki, pupy, oczy i uśmiech. U niektórych uwagę zwracają jeszcze palce.
_________________
meow
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-06-13, 22:25   

Podniecają najbardziej pośladki. Na piersi dla odmiany w ogóle nie zwracam uwagi, choć zdarza mi się mimowolnie spojrzeć.


Damn napisa³/a:

.. monumentalnie, niedelikatnie. Jednak i to może wyglądać na swój sposób ładnie, to kwestia ubioru.



Raczej gustu.

Nie ma reguły, gusta są różne, a mnie samemu podoba się ogromna ilość konfiguracji, choć są takie które bardziej mnie podniecają i takie które bardziej chwytają za serce, choć moja uczuciowość przysypia od jakiegoś czasu, zdominowana przez mój racjonalizm i zniechęcona przez toksyczne wariatki oraz kretynki które napotykam na swojej drodze.

destrukcyjna napisa³/a:

A ja ze swoimi walczyłam przez całą szkołę i dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego, że wysoki wzrost wcale nie musi ujmować na atrakcyjności.



W moich oczach nawet dodaje. Zdarza mi się zagaić do jakiejś panny, właśnie dlatego że jest wyższa ode mnie.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 13:41   

destrukcyjna napisa³/a:

mala_mii napisa³/a:

destrukcyjna napisał/a:
Z podobnych tematów i takiego głupiego gadania później tworzą się durne kompleksy.

ja ich jeszcze nie mam ;p


A ja ze swoimi walczyłam przez całą szkołę i dopiero niedawno zdałam sobie sprawę z tego, że wysoki wzrost wcale nie musi ujmować na atrakcyjności.

Podobają mi się obojczyki, nadgarstki, pupy, oczy i uśmiech. U niektórych uwagę zwracają jeszcze palce.



Obojczyki, nadgarstki - to musisz gustować w chuchrach :-D ?
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-06-14, 13:52   

niekoniecznie trzeba być niezdrowo chudym, żeby mieć kształtne nadgarstki
_________________
meow
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 14:13   

Ale wystające obojczyki to typowy brak umięśnienia górnych części klatki i przednich aktonów barków, wiecm o mówie, bo mi wystają :-D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-14, 15:54   

To kobiety muszą być umięśnione :)? Powiedziałabym, że wręcz przeciwnie. Taka Chodakowska lansuje się, że ma 10% tłuszczu (pewnie ma trochę więcej, ale i tak to jest złe że się tym chwali, bo masa kobiet ją naśladuje), co jest bardzo niskim ułamkiem w przypadku kobiety. Chodakowska reaguje bardzo alergicznie kiedy ktoś hejtuje jej góry i doliny z mięśni na brzuchu jednak to tylko przejaw tego, że jej dystans do siebie to zwykłe aktorstwo ;) . Nie lubię umięśnionych kobiet, fajne są szczupłe fit laski z jędrnym ciałkiem, ale z niczym nie powinno się przesadzać, może jestem średniowieczna ale kobiecą sylwetkę cechuje okrągłość, a przede wszystkim płynność i delikatność kształtów, takie kanciaste wybrzuszenia moim zdaniem nie są sexy. Szczególnie, że nikt się z takim czymś nie rodzi, laski same sobie to robią i im się podoba taka umięśniona chudość. Nie rozumiem tego :-|

Ja jestem szczupła szczególnie ręce, więc te nadgarstki są "takie sobie", nie mogę znaleźć zegarka który by ciasno opiął moją rękę i nie latał mi. Ale cóż, każdy ma jakieś wady :D.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 15:57   

A kto napisał, że kobiety muszą być umięśnione? xD Z destrukcyjną poruszyłem wątek obojczyków, nadgarstków u facetów, bo o tym pisała, a nie o kobietach! :-D

W fotoalbumie straho napisałem powód przez który chodakowska wygląda S£ABO w porównaniu do fitnesmodelek, ktore naprawdę TRENUJ¡, a nie UDAJ¡ ;)


Damn napisa³/a:

Nie rozumiem tego :-|



Każdy ma swoje gusta, ale jak już pisałem tutaj decyduje biologia? No chodzi o to, że często spoglądamy przez pryzmat genów, a umięśnienie świadczy o dobrych genach, bo "w zdrowym ciele - zdrowy duch", dobra sylwetka = dobra forma = wytrzymałość i inne cechy motoryczne, które są często dziedziczone :-D

Spoglądamy na osobniki (samice czy samce), które po prostu mają wyraźną postawę świadczącą o pewności siebie, dobrą sylwetką, która zapewnia bezpieczeństwo(szeroka klata, i barki u mężczyzn), dobre ciałka u kobiet = dobre geny dziecka dla ich wspólnego potomstwa xd

Tego nie oszukasz :-D


Ale i tak nie patrze czy moja partnerka jest umięśniona jak te inne fit, tylko czy ma zadbaną cerę, proste nogi, ładne zęby(zadbane!), prosty nos, ładne, kobiece rysy twarzy, zadbane włosy no i generalnie dba o siebie - jeśli chodzi o wygląd.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:13   

Different napisa³/a:

Ale i tak nie patrze czy moja partnerka jest umięśniona jak te inne fit, tylko czy ma zadbaną cerę, proste nogi, ładne zęby(zadbane!), prosty nos, ładne, kobiece rysy twarzy, zadbane włosy no i generalnie dba o siebie - jeśli chodzi o wygląd.

czyli juz do innej ktora nie odpowiada Twoim "upodobaniom" juz np. w klubie bys nie zagadal? ;>
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com