Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-04, 20:54   

Bez markowo ogolnie, raczej ubieram się źle i tyle.
Lumpy z checią, tyle, że nie chce mi się jechać bo nie wiem zbytnio gdzie są, ale kumple kiedys mowili, ze fajne ciuchy stamtąd kroją ;D
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-04, 21:03   

Ojj, racja. Cóż, ja tam nie narzekam, jest masa firmówek, jest masa no name :). Czy to źle? A niby czemu? :D. A ja tam lumpy lubię, się trafią takie perły, że nie wiem.
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-04, 21:23   

Hmm .. rurki i najlepiej jakas bluza do tego xD
zawsze cos tak zeby pasowało ;d
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-04, 22:20   

Chyba w Polsce dużo osób preferuje ubrania oryginalne... Wiecie jaka kolejka czekała na mnie w Croppie? Nie mówie tylko o kasie ale do samej przymierzalni z 15 osób. Ah ta magia świąt! :kwasny:
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

chronologia  

Stały User



ImiÄ™: anka

Wiek: 35

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: z daleka.

   

Wys³any: 2009-01-04, 22:26   

Nie znoszę Croppa, bo miał być sklepem orginalnym ,a na chwilę dzisiejszą ubiera 60 % polskich nastolatków.
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-05, 14:44   

A ja nic do Croppa nie mam ..
przieciez .. każdy ma swój gust i jeśli chcą sie tam ubierać ..
to niech sie ubierajÄ… .. wkoncu to ich spr.
chodziaz .. nieznosze lasek typu : .. ` musze to mieć bo to jest na modzie ` ..
no żal . ;/ ja rozumiem ze ktoś chce wyglądać elegancko ale bez przesady
nie musze wszystkiego kupować co jest modne .. zbankrutowałabym xD
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-05, 15:16   

chronologia, to że duż o sób się tam ubiera to nie znaczy, że ubrania nie są oryginalne. Wiem że to takie ble ble bo to tylko metka, ale chodzi że mają fajne ubrania.

Poza tym nie robię wyscigów, na kto ma droższe czy "inniejsze ciuchy". Chodzę w tym co lubię.

misia93 napisa³/a:

musze to mieć bo to jest na modzie ` ..


No takie można rozpoznać na pierwszy rzut oka, ale są tacy którzy po prostu niektóre modne (chociaż to pojęcie względne, gdyż moda się zmienia co chwile) ubrania po prostu lubią. A jeśli będzie najmodniejsza w sezonie twoja ulubiona bluza?? Chyba nie zrezygnujesz z jej noszenia.

CO do ubrań, które mi się podobają to np. rurki i płaszcze, zazwyczaj wole ubierać się bardziej elegancko niż na luzie. O czywiście do odpowiednich sytuacji, chociaż w szkole wiadomo że nie będe chodziła pod kołnierzykiem ;)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Pezetkas  

User


Do³±czy³a: 05 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-05, 18:04   

metkowcy... co Wy do nich macie? musze się przyznać że ja zwracam uwage na ubiór. Wole wydać te 50 zł więcej na bluze z pumy niż z reportera. Bo te firmy w stylu puma, nike, adidas, reebok zwracają na siebie uwage. Dużo rozmawiam o tym z moją macochą i doszłyśmy do wniosku, że ciuchy to życie ;) oczywiście nie mam nic do lumpeksów czy tańszych firm. Ale ja stawiam na jakość nie ilość.
 

misia93  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-05, 18:15   

Pezetkas napisa³/a:

Wole wydać te 50 zł więcej na bluze z pumy niż z reportera. Bo te firmy w stylu puma, nike, adidas, reebok zwracają na siebie uwage



jakbyś nie wiedziała Reporter też jest sklepem firmowym moze nie az takim jak puma itp. .. ale w reporterze tez nie kupisz
bluzki po 20 zł . chyba , że bedzie niezła przecena .. ja ostatnio tam rurki kupiłam
za 100 zł . bo w centrum handlowym nie było tańszych .. a to nie zalezu od jakosci i od metki .. tylko od materiału .. co ile wytrzyma .. np. moja kumpela kupiła bluzke z pumy i pochodziła w niej miesiąc .. ja w zwykłym sklepie .. w centrum i mam ją prawie rok ..
 

makoo  

Mega wymiatacz

¯yjący chwilą



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Gru 2008

Sk±d: prosto z Polski

   

Wys³any: 2009-01-05, 19:49   

A może foty z naszych ubiorów? :-D
Co o tym sÄ…dzicie? :-P
_________________
Wiem, że nic nie Wiem
Sokrates

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
Woody Allen

Pozdrawiam CiÄ™ Go¶æ :)
 

Pezetkas  

User


Do³±czy³a: 05 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-05, 21:02   

no ok foty mogą być ale może nie jak my jesteśmy ubrani tylko same ciuchy? ;>
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-05, 21:10   

Pezetkas napisa³/a:

no ok foty mogą być ale może nie jak my jesteśmy ubrani tylko same ciuchy? ;>


A jeden Czart, jak ktoÅ› woli siebie jako modela to czemu nie.
JAk coÅ› znajde w necie co posiadam w szafie to dam zdjecie/link
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

chronologia  

Stały User



ImiÄ™: anka

Wiek: 35

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: z daleka.

   

Wys³any: 2009-01-05, 21:15   

Justencja napisa³/a:

chronologia, to że duż o sób się tam ubiera to nie znaczy, że ubrania nie są oryginalne. Wiem że to takie ble ble bo to tylko metka, ale chodzi że mają fajne ubrania.


Oczywiście, że to to oznacza. Jeżeli ubranie miało być orginalne, czyli takie które nosi niewiele osób, które w tym momencie są orginalne. Przy czterech takich samych bluzach orginalność ucieka. Ponad to twierdzę, że nie ma tam orginalnych rzeczy, naprawdę. A co do fajności, nie przeczę. Tego nie napisałam. Rzeczy z Croppa są fajne, ale orginalne na pewno nie. W niczym nie odbiegają od współczesnej mody i wymagań współczesnych nastolatków. Przecież to firma, która szyje ubrania masowo, nie jest orginalna w żadnym wypadku.
 

Pezetkas  

User


Do³±czy³a: 05 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-05, 21:29   

popieram Chronologia ;) zawsze tam wchodze i wychodze z niczym.. Jedyne co jest tam fajne to buty, jeśli nie ma skate shopu gdzies w poblizu to tam mozna kupić. Dla facetów ciuchy owszem. Są ciekawe i niedrogie. Co druga osoba się tam ubiera więc nie ma tam nic orginalnego.
 

chronologia  

Stały User



ImiÄ™: anka

Wiek: 35

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: z daleka.

   

Wys³any: 2009-01-05, 21:34   

dokładnie, o to mi chodziło.
co druga osoba się tam ubiera, więc orginalność ucieka do słowacji, no.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com