Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nearly  

Stały User

eyes stitched shut.



ImiÄ™: Marshal

Wiek: 28

Do³±czy³a: 26 Cze 2012

Sk±d: Indiana, USA.

   

Wys³any: 2012-07-13, 00:26   

The Wombats , w listopadzie zeszłego roku. PIÊKNIE BY£O!
na Archive w 2009 było jako tako, bo jeszcze nie znałam do końcu tego zespołu.
a jak miałam fazę na Avril parę lat temu to bardzo mi się podobał jej koncert , zwłaszcza, że dostałam miejsce pod samą sceną : D
a no, i Coke w 2010 (?) . bardzo fajnie fajnie :D
_________________
„ but life is a test and I get bad marks ‟ .
←←
we have shivers,
but we aren't scared .

←←
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-10-15, 19:08   

Przypomniał mi się również koncert KSU, mimo tego, że nie pałałam zbytnią miłością do tego zespołu, to poszłam i podobało mi się.
Był ogromny ścisk pod samą sceną, jak to na koncertach zresztą. Nie znoszę takiego zachowania, gdy ktoś się pcha na mnie. W dodatku jakiś koleś położył sobie dłonie obok mnie. To doprowadziło mnie do szału. Próbowałam go zniechęcić wciskając mu łokcie w brzuch. Tak się trzymał tej barierki, że w końcu zaczęłam wbijać mu łokieć w dłonie. Lecz i to nie podziałało. Krzyczę w końcu, że zakłóca moją granicę prywatności. Co za cham i tak nie posłuchał. Najgorsi są właśnie tacy ludzie, psują tylko koncert. Lecz mimo tego i tak mi się podobało. Ta atmosfera...
_________________
W miękkim futrze kota
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-10-15, 19:53   

Służbowo byłem na wielu koncertach. Lepszych i gorszych. Mniejszych i większych. Od Czesława Mozila po George'a Michaela. Podobał mi się klimat na Judas Priestach, choć to nie moja klimaty. Ze znajomymi również byłem na wielu koncertach, ale najbardziej podobały mi się chyba te w małych knajpach, gdzie grały lokalne kapele. Wjazd za 10zł, a zabawa nie taka zła mimo tego, że to znowu nie trafiało w środek mojego gustu muzycznego. Ostatnio rozczarował mnie ATB, który udawał, że śpiewa :wstyd: Była też Rihanna, ale to również służbowo, chociaż wtedy nie wiem czy bardziej byłem w pracy, czy po prostu gapiłem się na scenę z sektora vipowskiego. Przekonałem się również o tym, że Lana Del Rey potrafi czysto zaśpiewać. Przypomniał mi się jeszcze OFF, i Apteka z Iggy Popem na czele.

W najbliższym czasie zamierzam posłuchać Braci Figo Fagot oraz Brodki w Kato.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

nateq

Stały User



Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-10-25, 18:51   

Nie mam za bardzo jak porównać bo byłem tylko na jednym - Linkin Park. I muszę powiedzieć, że był tam hard :hyhy:
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-10-26, 09:54   

Większość koncertów, które zaliczyłam, jest niewarta opisywania. Dobrych wrażeń muzycznych dostarczył mi tylko koncert lokalnego zespołu metalowego In Sanity i Coke Live Music Festival. Warto było przecierpieć osiem godzin pod sceną (bez jedzenia, picia i toalety; jedynie wspaniałe mentolowe Djarumy mnie oprzytomniały) i zostać zmiażdżoną przez rozszalałych fanów Snoop Dogga, żeby móc usłyszeć na żywo 18(?) utworów Placebo i zobaczyć Briana spod sceny.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2012-10-26, 20:20   

Wrażenie robiło The Australian Pink Floyd Show. Naprawdę, serce w gardle. Poza tym na Ulicznym Opryszku też było całkiem całkiem.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Habasi  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 29 Wrz 2012

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2012-10-28, 00:27   

A mi się bardzo podobało na Sonisphere Festival w 2010 :) Choć telebimy dały d... i nie było nas stać na lepsze wejściówki, czego żałuję.
_________________
I am Jack's complete lack of surprise.
 

Mart  

User


Do³±czy³a: 10 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-06-02, 22:25   

Najlepszy i największy na jakim byłam: Linkin Park. Ten koncert był moim marzeniem. :-D
Przy okazji OWF 2012:
- Garbage
- De La Soul
- Fisz Emade Tworzywo
Inne:
- Kult
- Coma
- Luxtorpeda x2
- Chemia
- Akcent (rumuński)
- Afromental
- Skaldowie
- Jamal

Z niecierpliwością czekam na Lemon Festival na którym zagra Billy Talent, P.O.D i kilka innych.
Najbardziej podobają mi się duże festiwale, niesamowita atmosfera. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie mi dane bawić się na wielu koncertach moich ulubionych zespołów ;)
 

IronSlayer  

User



ImiÄ™: Magda

Wiek: 26

Do³±czy³a: 12 Cze 2013

Sk±d: ¯ory

   

Wys³any: 2013-06-21, 13:53   

Z tego co wiem ma Iron Maiden w £odzi i Gdańsku bilety od 200 do 400zł
_________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką HEAVY METAL!
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-12-29, 12:49   

Momentami irytują mnie koncerty. Szczególnie te w Polsce. Skacze banda kangurów i się boksuje. No nie wiem, za granicą jakoś więcej kultury? Mimo że muzyka ta sama. Najbardziej lubię festiwal w Holandii, na który jeżdżę co roku. Fajne są z niego wspomnienia. I dużo zdjęć. Bardzo podobał mi się też koncert, na który pojechałam do Poznania w ubiegłym roku. Występowali Exmortum, Survive, Forgotten Tomb, Ragnarok i Incantation.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2016-11-20, 11:52   

Ogólnie to najlepsze były koncerty na Juwenaliach, na których byłem. Występy takich wykonawców, jak T. Love, Big Cyc, Żywiołak, Michał Jelonek, Tymon Tymański, Kukiz i Blenders. Trudno wybrać jeden.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com