Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Damn | 2015-02-05, 12:58

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-26, 12:41   

shadow lord napisa³/a:

Gdyby byl fajna brunetka to napewno bym wzial;) ale nie byl

Jego wina.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-01-26, 12:41   

Rozumiem Twój ból. Ja nie znoszę tortów, a zawsze wszyscy je we mnie wpychają. I nawet jak uda Ci się wytłumaczyć, że naprawdę nie masz ochoty, na ten przesłodzony krem czekoladowy jednej osobie to i tak za chwilę podchodzi druga ze zdumieniem "a Ty jeszcze nie spróbowałaś!!? Pyszny jest, weź, spróbuj" i wiesz wtedy najczęściej biorę. Nie dlatego, że mam ochotę na ten tort, czy podoba mi się osoba, która wręczyła mi konkretny kawałek, ale dlatego, że ktoś się z pewności napracował, aby go zrobić, a późnij ktoś się dodatkowo pofatygował, aby osobiście mi go wręczyć. I tak trochę głupio brzmi wtedy "nie lubię".
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Awesoman  

Stały User



Do³±czy³: 14 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-26, 17:32   

Cytat:

Po czym ten rzucil do nas haslem "dzieki, troche kultury"

Cytat:

oczywiscie nie pozostalem mu dluzny i poleciala w jego strone wiazanka


rzeczywiście, trochę kultury by się przydało

ja zwykle biorę, wyrzucam kilka metrów dalej do kosza chyba że się śpieszę
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 18:48   

jak rzucasz wiazanka w kogos kto mowi troche kultury, tzn ze koles ma racje i wychodzisz na idiote
 

Kolarzino  

Stały User


Do³±czy³: 20 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-01-26, 21:40   

shadow lord napisa³/a:

Swoja droga juz widze jak Ty mu grzecznie tlumaczysz w takiej sytuacji ze nie jestes zainteresowany i dziekujesz za oferte


Akurat tak wyszło, że w Krakowie spędzam dość dużo czasu, przebywam w miejscach gdzie ludzi, a w tym osób roznoszących ulotki jest ogrom i nie mam jakoś z tym problemu. Dodatkowo zbierając tzw. zaproszenia do pubów/klubów można czasami zaoszczędzić tę jakże cenną złotówkę i spożyć co nieco taniej.
Jak nie jesteśmy zainteresowani, to zwykłe "nie, dziękuje" wystarcza, ewentualnie trzymanie w obu rękach jakichś rzeczy, to nie będą aż tak się pchać. A jak ktoś spina dupę, to dwa kulturalne zdania wystarczą. "Agresja rodzi agresję". Tyle. :-)
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Cze 2012

Sk±d: Jaworzno

   

Wys³any: 2015-01-26, 22:20   

Ale jaki mial powod by twierdzic ze nie mam kultury zanim cokolwiek do niego powiedzialem? Zaznaczam ze gdyby nie zaszedl mi ten pajac drogi wkladajac ta ulotke praktycznie w dupe to slowem bym sie do niego nie odezwal. A co do tych rabatow na ulotkach to zrozumcie ze tu nie chodzi o zadna znizke (bo sa to groszowe sprawy), ale dzieki temu dzial zajmujacy sie reklama w danej firmie wie jaka jest skutecznosc ulotek.
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-26, 22:38   

shadow lord napisa³/a:

Ale jaki mial powod by twierdzic ze nie mam kultury zanim cokolwiek do niego powiedzialem?



Był prorokiem, który przewidział, że za chwilę wykażesz się prymitywizmem. To był święty test, nie zaliczyłeś. Zmarnowałeś szansę swojego życia, koleś.

shadow lord napisa³/a:

A co do tych rabatow na ulotkach to zrozumcie ze tu nie chodzi o zadna znizke (bo sa to groszowe sprawy), ale dzieki temu dzial zajmujacy sie reklama w danej firmie wie jaka jest skutecznosc ulotek.



Brawo Sherlocku.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-26, 23:04   

shadow lord napisa³/a:

A co do tych rabatow na ulotkach to zrozumcie ze tu nie chodzi o zadna znizke (bo sa to groszowe sprawy), ale dzieki temu dzial zajmujacy sie reklama w danej firmie wie jaka jest skutecznosc ulotek.

Ja to akurat mam w dupie, dla mnie liczą się te "groszowe sprawy", dzięki którym napiję się piwa taniej i dla promotora też się liczą, bo ma wyższe wynagrodzenie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Szklana  

Stały User

Szklany człowiek.



Do³±czy³a: 22 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-26, 23:04   

Ja biorę, większość wyrzucam, te z ofertami jedzonka zostawiam. Nawet gdy mam zajęte ręce staram się chociaż pokrzepiająco uśmiechnąć, bo wiem, że taką mają pracę i często odruchowo wyciągają ulotkę w twoją stronę, nie patrząc czy jesteś zainteresowany/zajęty/śpieszysz się. I nie, generalnie mnie nie wkurzają, bo wiem, że chcą sobie tylko dorobić i nie mają pojęcia na jakiego człowieka trafią tym razem, jeśli są zbyt nachalni, dosadnie mówię ''nie, dziękuję'' i odchodzę. Staram się ich zrozumieć, bo mnóstwo moich znajomych w pewnym momencie swojego życia łapało się takich dorywczych prac z różnych powodów.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-01-26, 23:45   

[quote="Szklana"]Ja biorę, większość wyrzucam, te z ofertami jedzonka zostawiam.[/quote


Mój przyjaciel ma zawsze takie ulotki, dlatego z nim wychodzę.

[ Dodano: 2015-01-26, 23:45 ]
[quote="Szklana"]Ja biorę, większość wyrzucam, te z ofertami jedzonka zostawiam.[/quote


Mój przyjaciel ma zawsze takie ulotki, dlatego z nim wychodzę.
_________________
W miękkim futrze kota
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-01-27, 00:09   

ja zawsze biorÄ™ tylko ciemnofioletowe
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Jetson

Wymiatacz



Do³±czy³: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2015-01-27, 01:47   

Cytat:

[quote="DeSade"][quote="Szklana"]Ja biorę, większość wyrzucam, te z ofertami jedzonka zostawiam.[/quote


Mój przyjaciel ma zawsze takie ulotki, dlatego z nim wychodzę.

[ Dodano: 2015-01-26, 23:45 ]
[quote="Szklana"]Ja biorę, większość wyrzucam, te z ofertami jedzonka zostawiam.[/quote


Mój przyjaciel ma zawsze takie ulotki, dlatego z nim wychodzę.



Zapomniałaś jeszcze napisać, że Twój przyjaciel ma zawsze takie ulotki i dlatego z nim wychodzisz.
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-27, 01:49   

Jimmy FoX napisa³/a:

]Ja to akurat mam w dupie, dla mnie liczą się te "groszowe sprawy", dzięki którym napiję się piwa taniej i dla promotora też się liczą, bo ma wyższe wynagrodzenie.



Tak prostując swoją wypowiedź - z mojej perspektywy również ta różnica w cenie jest często istotna. Ze strony np. jadłodajni natomiast już nie, zatem obie strony zadowolone.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-01-27, 12:56   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

ja zawsze biorÄ™ tylko ciemnofioletowe



Nie rozumiem co w tym złego.
_________________
W miękkim futrze kota
 

morgan94

Stały User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-27, 16:20   

Na początku myślałem że sobie tutaj ironizujecie, chłopak dostaje "hejty" bo odpowiedział po czymś takim:

Cytat:

podbiegl do nas, wrecz zagradzajac nam droge, jakis koles rozdajacy ulotki, po czym praktycznie przed nosem staral nam sie je wcisnac. Ominelismy go standardowo, gdyz makulatury nie zbieramy, a i spalic w piecu tego nie idzie. Po czym ten rzucil do nas haslem "dzieki, troche kultury



Gość po pierwsze zachował się nie kulturalnie po drugie obraził shadowa. Rozumiem że trzeba go było jeszcze przeprosić bo takiej akcji? Dramat.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com