Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Damn | 2015-02-05, 12:58

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2015-02-05, 21:52   

Alternatywny napisa³/a:

Oczywiscie w moim odczuciu mile gesty to nie przepuszczenie kobiety w drzwiach, odwzajemnienie usmiechu uroczej ekspedientce w hmie czy ustapienie miejsca w MPKu niedomagajacej staruszce. To jest normalne zachowanie.


Bardzo dobrze, że dla Ciebie to normalne zachowanie. Oczywistym jest, że inaczej się zachowujesz wobec przyjaciół, a wobec obcych, ale szacunek należy się wszystkim.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

jowka77  

User


Do³±czy³a: 24 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-24, 23:54   

Uważam, że należy wsiąść taką ulotkę.. ludzie je rozdający często pracują w najgorszej pogodzie przy minimalnej stawce...
_________________
http://www.hatrvor.org.pl/
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-25, 08:54   

jowka77 napisa³/a:

ludzie je rozdający często pracują w najgorszej pogodzie



Uważam, że lepsi są ci, którzy trzymają te duże banery reklamowe. :3
Kiedyś siedziałam na wykładzie, patrząc w okno i widziałam takie zmęczone życiem człowieka. Trzymał baner w jakiejś uliczce ciemnej i palił papierosa. Pomyślałam, że jemu musi być bardzo ciężko.
_________________
W miękkim futrze kota
 

natasha  

User

Natasha


ImiÄ™: Natalia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 25 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-25, 09:33   

Ja czasami biorę takie ulotki, żeby jakoś pomóc tej osobie, która pracuje w ten sposób. Chociaż czasami po prostu mówię, że nie chce, w sytuacjach kiedy mam zawalone ręce, bądź się spieszę :)
_________________
Podoba mi się, że odzież damska jest tak zróżnicowana
 

ArekZ  

User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-18, 23:31   

Ja tam zawsze biore te ulotki, taką mają racę, czemu mam im utrudniać ;)
_________________
Skup aut na terenie całego kraju - http://1skupaut.pl/
 

mariankako

User


Do³±czy³: 14 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-20, 18:15   

Ja przeważnie biorę, ale czasami mam dwie ręce zajęte albo bardzo się spieszę i wtedy nie mam żadnych wyrzutów sumienia.
_________________
Regulamin
/vialink
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-05-20, 22:33   

Wiadomo, kultura, pracują w deszczu, marne zarobki, stoją po parę godzin, dobrze jest się troszczyć ale ja - w wakacje pracowałem na ulotkach, teraz dorabiam czasem po południu - rozumiem tych którzy nie biorą. Te ulotki mają iść do osób zainteresowanych, taki jest ich cel. Jeśli jakaś osoba kiedyś wzięła ulotkę danej firmy, nie zainteresowała się, po co ma brać kolejny raz?
To czy ludzie biorą ulotki zależy od paru czynników: to, co jest na ulotce, sposób dawania ulotki, lokalizacja, pogoda, nawet płeć (mężczyźni często mogą wziąć ulotkę tylko dlatego że daje ją dziewczyna).
 

Rampi

Stały User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-21, 23:27   

sacharon napisa³/a:

(mężczyźni często mogą wziąć ulotkę tylko dlatego że daje ją dziewczyna).


achhh Ci faceci ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com