Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-07-23, 02:55   

Do wszystkich, którzy uważają że piosenki Lady Gagi nie niosą żadnego przesłania: miejcie jakieś pojęci o tekstach jej utworów za nim napiszecie coś takiego. Bo owszem, skupia bardzo wiele uwagi na swoim wizerunku, ale cieżko odebrać jej to, że jej piosenki maja przesłanie.
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-23, 06:47   

Mnie tam ni grzeje ni ziębi jak i cała muzyka - osobiście nie słucham muzyki, tylko leci byle co, byle by coś brzdękoliło - od Antyradia po jakieś RMF MAXXX, PLANETY FM, Polskie Radio - co się wciśnie, to to leci. Nie za głośno, tak więc przez całą piosenkę mogą śpiewać "dupa, dupa, dupa, dupa" a i tak się nie zorientuję. Nie mam nawet chyba żadnej piosenki na komputerze, telefonie - o mp3 nie wspominam, kupiłem, zgrałem jakiś album Pink Floyd czy Metallici - ale przesłuchałem może raz czy dwa i mp3 poszła w zapomnienie, do końca nie wiem gdzie ona dziś leży upchnięta

Nie wiem, muzyka nie jest dla mnie ważna, nie rajcuje mnie słuchanie muzyki, jest mi obojętna - nie wiem, nie jaram się muzyką jak większość nastolatków, a szkoda.
 

Habasi  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 29 Wrz 2012

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2012-09-29, 06:50   

Nie przeszkadza mi jej twórczość, jednak ilekroć słyszę jej piosenki, nie mogę wyjść ze zdziwienia, że kobieta o wyjątkowo przeciętnym głosie i z niezbyt nowatorską muzyką stała się takim "zjawiskiem".
_________________
I am Jack's complete lack of surprise.
 

darelajn  

Stały User

Victim of Ritual



ImiÄ™: Dominika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: 50°15'N 19°00'E

   

Wys³any: 2015-01-06, 18:58   

mr.somebody napisa³/a:

Do wszystkich, którzy uważają że piosenki Lady Gagi nie niosą żadnego przesłania: miejcie jakieś pojęci o tekstach jej utworów za nim napiszecie coś takiego. Bo owszem, skupia bardzo wiele uwagi na swoim wizerunku, ale cieżko odebrać jej to, że jej piosenki maja przesłanie.


Otóż to.

W 2012 roku przerzuciłam się na cięższe brzmienia, jednak zanim to nastąpiło, na mojej playliście królował pop, a Lady GaGa była moją ulubioną piosenkarką - to było jakieś szaleństwo. Zaczęłam jej słuchać w 2008 roku. Choć teraz mniej jej słucham, wciąż zajmuje w moim rankingu wysokie miejsce. Mam do niej duży sentyment.
Pozwolę sobie zacytować swoją wypowiedź z innego forum:

Cytat:

Lady GaGa zmieniła moje życie. Dzięki niej zaczęłam bardziej wierzyć w siebie, akceptować się taką, jaką jestem. Również inaczej zaczęłam postrzegać ludzi. Jest prawdziwą artystką. Nie dość, że ma ogromny talent wokalny (jeśli ktoś w to wątpi, polecam posłuchanie wersji akustycznych jej piosenek), pisze sama teksty, to również sama tworzy muzykę - stawia ją to wyżej od sporej części współczesnych gwiazdek pop, które poza robieniem wokół siebie szumu oraz śpiewania piosenek napisanych przez innych, nie potrafią nic. Stara się udowodnić, że muzyka pop może być sztuką i niekoniecznie kojarzyć się tylko i wyłącznie z plastikiem i byciem sztucznym. Tylko ludzie nie potrafią tego dostrzec i docenić, kiedy wiedzą swoje i są wielce przekonani, że co taka wariatka ma do przekazania? Ma wiele. GaGa jest niezwykle inteligentną osobą, otwartą na problemy i potrzeby innych ludzi (angażuje się w pomoc innym - założyła fundację Born This Way Foundation, pomagała Japończykom po potężnym trzęsieniu ziemi, które ich nawiedziło, walczy o równouprawnienie dla wszystkich oraz stara się przeciwdziałać agresji [szczególnie po tym, kiedy coraz więcej Monsterów odbierało sobie życie, po tym jak byli prześladowani za bycie fanami GaGi] - w związku z dwoma ostatnimi, spotykała się z prezydentem USA, Barackiem Obamą. To tylko kilka z przykładów jej działalności na rzecz innych).



Jeśli zaś chodzi o piosenki, bardzo lubię Electric Chapel, Bloody Mary, Heavy Metal Lover, ARTPOP, Swine, Poker Face, Born This Way. Ostatnio mi się spodobało kilka kawałków z jazzowej płyty, którą nagrała wraz z Tonym Bennettem. :-)
_________________
For my dreams I hold my life, for wishes I behold my night...
 

omsitlub

User


Do³±czy³: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-01, 10:55   

Bardzo utalentowana wokalistka.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com