Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 13:05   

Ogólnie jestem za. Usługa niemoralna ale chyba byłoby bezpieczniej jakby prostytutki jakieś regularne badania przechodziły i aby ktoś miał nad tym kontrole jednak znając życie i nasz kraj i tak by były przekręty. Swoją drogą korzystanie z usług takich pań to dla mnie coś niesłychanego no ale cóż różni są ludzie.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 13:30   

diego napisa³/a:

chyba byłoby bezpieczniej jakby prostytutki jakieś regularne badania przechodziły



PrzechodzÄ… i zawsze dbajÄ… o zabezpieczenia.

diego napisa³/a:

Swoją drogą korzystanie z usług takich pań to dla mnie coś niesłychanego no ale cóż różni są ludzie.



Dlaczego?
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 13:52   

Montslaveden napisa³/a:

Dlaczego?



Bo to takie trochę zwierzęce zachowanie. Byleby tylko dać upust pożądaniu i zaliczyć jakąś panienkę. A jeszcze za to płacić to trochę stawia mężczyznę w sytuacji beznadziejnego gościa, który nie potrafi znaleźć kobiety, z którą by mógł jakoś bliżej spędzać czas (tu się odzywa męska duma). Ale jak już mówiłem różni są ludzie.

Montslaveden napisa³/a:

PrzechodzÄ… i zawsze dbajÄ… o zabezpieczenia.



Ok, tylko kto to kontroluje?
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-09-22, 14:11   

diego napisa³/a:

stawia mężczyznę w sytuacji beznadziejnego gościa, który nie potrafi znaleźć kobiety



Często jest tak, że to właśnie mężczyźni mający swoje kobiety korzystają z usług prostytutek. Tylko dlatego, że ich własna kobieta jest cienka w łóżku i nie może z nią robić wszystkiego co by chciał. Z prostytutką może i dlatego się do nich udaje.

diego napisa³/a:

Ok, tylko kto to kontroluje?



Są różne typy prostytutek. Ta stojąca na ulicy i machająca do kierowców to chyba ten najgorszy. Ogółem takie, które stoją i same łapią klienta. Ale są też takie, które wystawiają anonse towarzyskie, zapraszają do własnego mieszkania etc. i śmiem twierdzić, że takim można ufać w stu procentach.

Zresztą, uwierz mi, że dbają na pewno o zabezpieczenia. Bo jeśli przypadkowo facet nie zdąży wyciągnąć na czas to owa prostytutka będzie miała bachora a żeby takiego usunąć trzeba troszkę pieniędzy.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 14:44   

diego napisa³/a:



Montslaveden napisa³/a:

PrzechodzÄ… i zawsze dbajÄ… o zabezpieczenia.



Ok, tylko kto to kontroluje?



One, muszą,... zwłaszcza jeśli :

Nyksus napisa³/a:

Bo jeśli przypadkowo facet nie zdąży wyciągnąć na czas to owa prostytutka będzie miała bachora a żeby takiego usunąć trzeba troszkę pieniędzy.



Nyksus napisa³/a:

są też takie, które wystawiają anonse towarzyskie, zapraszają do własnego mieszkania etc. i śmiem twierdzić, że takim można ufać w stu procentach.



Tak, dokładnie, bo właśnie tirówki to jest ten najgorszy typ, w mieszkaniu jest najlepiej chociażby dlatego, że masz wygodne łóżko i możesz a nawet musisz się przed umyć.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 14:54   

Montslaveden napisa³/a:

Tak, dokładnie, bo właśnie tirówki to jest ten najgorszy typ, w mieszkaniu jest najlepiej chociażby dlatego, że masz wygodne łóżko i możesz a nawet musisz się przed umyć.



I widzisz nie każda "oferuje" tak przyzwoite warunki.

Nyksus, co do zabezpieczania to oczywiście był to komentarz zbędny bo to jest oczywistość, że w przypadku takich kontaktów zabezpieczanie jest na 1 miejscu.

Chodzi mi o dbanie o ww higienę, badania pod kątem chorób (bo na ulicę przecież każda dziewczyna teraz może wyjść). Taka kontrola nad tym całym biznesem na pewno dobrze by wyszła ale jak wiemy jest to abstrakcją bo nie jest to raczej w najbliższym czasie możliwe do wprowadzenia więc nie ma o czym mówić.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 15:14   

diego napisa³/a:

I widzisz nie każda "oferuje" tak przyzwoite warunki.



Jasne, ale zobacz stronÄ™ www.roksa.pl
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-22, 18:10   

Cytat:

Bo to takie trochę zwierzęce zachowanie. Byleby tylko dać upust pożądaniu i zaliczyć jakąś panienkę. A jeszcze za to płacić to trochę stawia mężczyznę w sytuacji beznadziejnego gościa, który nie potrafi znaleźć kobiety, z którą by mógł jakoś bliżej spędzać czas (tu się odzywa męska duma). Ale jak już mówiłem różni są ludzie.



On wtedy jest beznadziejny, ale przynajmniej obie strony mają jakieś korzyści. Personalnie czuję ku takim obrzydzenie.

Cytat:

są też takie, które wystawiają anonse towarzyskie, zapraszają do własnego mieszkania etc. i śmiem twierdzić, że takim można ufać w stu procentach.



Mi się wydaje, że nie. Choćby dlatego, że poprzednik mógł ją czymś zarazić, a ona jeszcze o tym nie wie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

natalia23

User


Do³±czy³: 23 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 00:00   

Niech sobie to zalegalizują, tylko niech odprowadzają podatki tak jak każdy obywatel.
_________________
catering warszawa fotografia ślubna warszawa meble biurowe
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-25, 21:31   

natalia23 napisa³/a:

Niech sobie to zalegalizują, tylko niech odprowadzają podatki tak jak każdy obywatel.


Właśnie o to chodzi by opodatkować takie osoby. Gdyby dzisiaj wpływ do budżetu był z tego to prawdopodobnie bardzo by to podratowało jego stan.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 11:14   

Zawód ten jest znany od wielu setek lat. Legalizacja była by dla naszego kraju bardzo dobra, bo może mieli byśmy z tego jakieś korzyści.
Co do samych kobiet to robiących pamiętajmy, że nie tylko faceci muszą korzystać z ich usług w końcu mamy równouprawnienie :)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 11:22   

herger napisa³/a:

Zawód ten jest znany od wielu setek lat. Legalizacja była by dla naszego kraju bardzo dobra, bo może mieli byśmy z tego jakieś korzyści.
Co do samych kobiet to robiących pamiętajmy, że nie tylko faceci muszą korzystać z ich usług w końcu mamy równouprawnienie :)


Tylko widzisz mnie się wydaje, że takie skłonności do płacenia za seks mają niemalże wyłącznie mężczyźni. Kobieta jak chce ma więcej trików i asów w rękawie. Generalnie wydaje mi się, że kobiecie łatwiej znaleźć partnera do łóżka niż w odwrotnej konfiguracji, ale mogę się rzecz jasna mylić.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

seba55

Stały User



Do³±czy³: 24 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-30, 15:15   

Z płaceniem za seks przez kobiety też nie jest różowo. Mnóstwo bogatych bizness woman poprostu nie ma czasu na zabawę w uwodzenie, więc korzysta z usług panów, którzy zaspokajają je za pieniądze. Dlatego zawsze się śmieje jak słyszę stereotypowe gadanie, że jak kobieta się puszcza to jest *****, a jeśli robi to facet to jest macho :P
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-30, 15:41   

seba55 napisa³/a:

Dlatego zawsze się śmieje jak słyszę stereotypowe gadanie, że jak kobieta się puszcza to jest *****, a jeśli robi to facet to jest macho :P



Zawsze tak było przecież...potrzeby ma każdy, a to że za kasę to co z tego, załatwić je trzeba.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 10:48   

A mnie to nie śmiueszy z tym macho. To jest żałosne, jak ktoś uważa, że jeśli zalicza dużo panienek to jest super. :facepalm:
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com