Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-05-20, 17:21   

Tak chcieliby zalegalizowac prostytucję z jednego tylko powodu... trzeba byłoby płacić podatki i tym podobne... także państwo sięga wszedzie tam gdzie można grosz ludziom wydrzeć...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-20, 17:28   

jakby zalegalizowali od razu ceny poszly by w gore.
ale nie korzystam z tych uslug i szczerze to mi calkowicie obojetne.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 19:08   

Cytat:

Będą miały kasy fiskalne?


Hm. Sposób egzekwowanie by się znalazł. Jakoś państwa jak Niemcy czy Holandia potrafiły z tego czerpać korzyści. Choć w sumie racja, znając Polskę to gdyby politycy mieli napisane krok po kroku, to i tak by tego nie wprowadzili.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-20, 19:13   

Mizantrop napisa³/a:

Hm. Sposób egzekwowanie by się znalazł. Jakoś państwa jak Niemcy czy Holandia potrafiły z tego czerpać korzyści. Choć w sumie racja, znając Polskę to gdyby politycy mieli napisane krok po kroku, to i tak by tego nie wprowadzili.

politykom to sie nie oplaca, bo jak zalegalizuja - wzrosna ceny - a ze oni korzystaja najwiecej to im to sie nie opyla.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 21:49   

Cytat:

Tak chcieliby zalegalizowac prostytucję z jednego tylko powodu... trzeba byłoby płacić podatki i tym podobne... także państwo sięga wszedzie tam gdzie można grosz ludziom wydrzeć...


A to nie jest prawda, bo państwo jeszcze daje i to jest tzw. redystrybucja.

Cytat:

Redystrybucja – ponowna dystrybucja, ponowny podziaÅ‚ dóbr materialnych miÄ™dzy czÅ‚onków spoÅ‚eczeÅ„stwa, ponowne rozdzielenie czegoÅ›. Redystrybucja może mieć charakter dobrowolnych transferów np.: darowizny, mecenat bÄ…dź przymusu paÅ„stwowego realizowanego przy pomocy podatków. Redystrybucja może dotyczyć wszelkich podmiotów prawa, zarówno osób jaki i organizacji np. spółek, fundacji.

_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

jacus  

Wymiatacz


Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-22, 18:50   

Legalizacja to jak najbardziej dobry pomysł. I obowiązkowe badania zawodowe. Skoro tak zarabiają to wiadomo że muszą płacić podatki jak inni. Dlaczego mają być "lepsze" i byc od tego zwolnione?
_________________
:)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-22, 21:28   

jacus napisa³/a:

Legalizacja to jak najbardziej dobry pomysł. I obowiązkowe badania zawodowe. Skoro tak zarabiają to wiadomo że muszą płacić podatki jak inni. Dlaczego mają być "lepsze" i być od tego zwolnione?

Pamiętacie Zbrodnię i Karę? W XIX wiecznej Rosji nawet prostytutki musiały mieć zdaje się żółtą książeczkę - poświadczenie od lekarza, że są zdrowe.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-05-22, 23:26   

Ja też za tym jestem, byłyby badania i siano z tego, jakoś by tam ograniczyło czarny rynek i stare rumunki :mrgreen:
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-22, 23:35   

Gary napisa³/a:

stare rumunki :mrgreen:


Boże trzeba być nieźle zdesperowanym
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Odważnax3  

User

Odważnax3


ImiÄ™: Edyta

Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: ¦wiony

   

Wys³any: 2010-08-19, 12:16   

Locke108 napisa³/a:

Moim zdaniem raczej nie bo fakt jest to niemoralne, niestety dla niektóych jest jedyne żródełko dochodów



Niemoralne to jest dla tych którzy nie chcą się przyznać do korzystania z ich usług...
A w rzeczywistości co noc biorą inną ... :-/ :-/
_________________
Wydaje ci się że mnie znasz??
Masz racje wydaje ci siÄ™
 

SoundSystem  

Stały User

zbyt wiele wymagasz


ImiÄ™: D.

Do³±czy³: 19 Sie 2010

Sk±d: Nienack

   

Wys³any: 2010-08-19, 12:21   

Jak z marihuaną. Zalegalizują coś, co i tak wszyscy już widzieli tylko po to ,żeby opodatkować. Dojdzie kiedyś do takiej sytuacji ,że ludzie którzy wcześniej mówili : NIE MARIHUANIE! ją zalegalizują i hipokryzja sięgnie szczytu. Dlatego tak mało mówią o marihuanie i prostytucji, żeby ich potem o hipokryzje nie oskarżać.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-08-20, 12:18   

Zgadzam sie z przedmówcą. Delegalizowanie biznesów, które i tak i tak kwitną, powoduje istnienie czarnej strefy, z której nie ma korzyści Państwo a co za tym idzie - jego obywatele. Tworzy się za to środowisko przestępcze... po co to wspierać?? Czyżby Państwo miało w takim stanie rzeczy jakiś inny interes???
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 16:42   

Odważnax3 napisa³/a:

Niemoralne to jest dla tych którzy nie chcą się przyznać do korzystania z ich usług...
A w rzeczywistości co noc biorą inną ... :-/ :-/


Dla mnie to jest niemoralne, lecz to wcale nie jest sprzeczne z tym bym obstawał za legalizacją.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Desaparecio  

Stały User

ruda



ImiÄ™: Sylvia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Sie 2010

Sk±d: TOS

   

Wys³any: 2010-08-20, 20:50   

Jak zlegalizują to wydaje mi się, że będzie mniej osób.
Bo to co zakazane, bardziej ciÄ…gnie.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-20, 23:11   

Cytat:

Jak zlegalizują to wydaje mi się, że będzie mniej osób.
Bo to co zakazane, bardziej ciÄ…gnie.


Prostytutki też mają coraz słabszy interes, gdyż ludzie się rozochocili dzięki internetowi, forom, czatom itd. Ta, bez problemu możesz się umówić na małe co nieco.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com