Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

laurette  

Wymiatacz

Methinks I see..



Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 20:53   

Mizantrop napisa³/a:

A co to za różnica czy robi to legalnie czy np. jedzie sobie i bierze kobietę z lasu? Związki tak czy siak mogę się rozpadać bez względu czy to legalnie czy nie, bo jeśli ktoś a skorzystać to to zrobi i tyle. A tak by było dodatkowe wsparcie dla budżetu państwa, mogę przypuszczać, że dość spory zastrzyk



jest różnica, bo co innego musieć jechac na jakaś autostradę, żeby skorzystać z usług prostytutki a co innego mieć to na wyciągnięcie ręki.
Zalegalizowanie = łatwiejszy dostęp, a co za tym idzie - ludzie chętniej bedą z tego korzystać.

mloda2345 napisa³/a:

Mąż jakby nie chciał to by nie zdradził i to już zależałoby od Jego silnej woli i od tego jak mocno kocha swoją żonę. A czy prostytucja jest zalegalizowana czy nie to i tak każdy mężczyzna, który chce i ma pieniądze korzysta z usług tych pań



No niby racja, ale przypuścmy, że ten "mąż" ma taka żonę, którą czasem "boli głowa", lub tez z innych przyczyn nie chce się kochać (np jeśli stosuje metodę NPR jako antykoncepcję, musi zrobić przerwę w spółzyciu). Facet, wiadomo odczuwa "te" potrzeby trochę intensywniej niz kobieta, a ona akurat w tym momencie, kiedy on ma na to ochotę odmawia mu. I co takiemu facetowi może chodzić po glowie, kiedy przechodzi ulicą i widzi "w okienku" nagą panią, zachęcającą go do skorzystania z jej usług? Albo np ma świadomość, ze jesli pójdzie na (jakąś tam) ulicę, to będzie mógł sobie "ulżyć".. Oczywiście nie musi tego robić, ale nie każdy ma taką silną wolę.

...
_________________
'A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.'


RCS
:serce:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 21:02   

laurette napisa³/a:

jest różnica, bo co innego musieć jechac na jakaś autostradę, żeby skorzystać z usług prostytutki a co innego mieć to na wyciągnięcie ręki.
Zalegalizowanie = łatwiejszy dostęp, a co za tym idzie - ludzie chętniej bedą z tego korzystać.


Hm jeśli ktoś nie chce to i tak nie skorzysta z tejże formy rozrywki, zaspokojenia swoich potrzeb, i nie zmienia tego czy to legalne czy nie.
Jak by narkotyki były legalne, a byś nie chciała brać, to byś nie kupiła, mimo, że miała byś świadomość, że nie grozi Ci za to konsekwencja karna.

Korzystać będę Ci to korzystają teraz, z tą różnicą, że będzie wpływ pieniędzy do budżetu państwa. Również tyczy się to, że teraz większość kobiet jest zmuszanych do prostytucji, są to kobiety za wschodniej granicy. Sutener podrzuca do lasu i ma stać, zarabiać dla niego, a sama mało z tego ma. Drugim aspektem higiena, zdrowie, kobiety takowe noszą w sobie więcej chorób, niż ktokolwiek może sobie wyobrazić.
Za granicą kobiety się zabezpieczają (w tych dzielnicach), tam nie ma mowy o seksie bez prezerwatywy, bo to za dużo ryzyko.

Ja mimo, że są argumenty, że będzie łatwo dostępne jestem w pełni za legalizacją takiego czegoś. Stworzyć osobne dzielnice, gdzie znajdowały by się takowe domy publiczne etc.
Wszystko jest dla ludzi, jeśli kobieta sama tego chce, wybrała taką drogę.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-28, 21:11   

laurette napisa³/a:

Zalegalizowanie = łatwiejszy dostęp, a co za tym idzie - ludzie chętniej bedą z tego korzystać.


jeśli ktoś w tym momencie uznaje to za niemoralne, kiedy jest nielegalne, to chyba nie zmieni tak szybko zdania, kiedy zostanie zalegalizowane. a jeśli ma się ochotę na zabawy z prostytutką to chyba nie robi różnicy, czy się ją spotka przy autostradzie, czy w miłym okienku w mieście.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

laurette  

Wymiatacz

Methinks I see..



Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 21:33   

Mizantrop napisa³/a:

Korzystać będę Ci to korzystają teraz, z tą różnicą



.. z tą różnicą, że nie tylko, a nawet dużo więcej osób będzie korzystało z takowej usługi.

sheilven napisa³/a:

a jeśli ma się ochotę na zabawy z prostytutką to chyba nie robi różnicy, czy się ją spotka przy autostradzie, czy w miłym okienku w mieście.



uhm, a jesli facet teoretycznie nie chce, ale kiedy widzi to "miłe okienko" z seksowną kobietą, zmienia zdanie, bo przestaje myśleć "głową" a zaczyna czyms innym?

Ułatwienie dostępu nie będzie ułatwieniem tylko dla tych, którzy wiedzą, że chcą korzystać, czy korzystali wcześniej, ale i równiez dla osób, które kiedyś albo o tym nie myslały, albo nie chciało się szukać takiej panny, albo zachęca ich fakt większego "bezpieczeństwa" przed załapaniem jakiejs choroby itd itp, można dużo wyliczać.
_________________
'A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.'


RCS
:serce:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 21:39   

laurette napisa³/a:

.. z tą różnicą, że nie tylko, a nawet dużo więcej osób będzie korzystało z takowej usługi.


SkÄ…d takie przekonanie?

Cytat:

uhm, a jesli facet teoretycznie nie chce, ale kiedy widzi to "miłe okienko" z seksowną kobietą, zmienia zdanie, bo przestaje myśleć "głową" a zaczyna czyms innym?


Bezsensu jest takie uogólnianie, że każdy mężczyzna widząc kobietę w takim okienku zaczyna myśleć penisem a nie głową.

laurette napisa³/a:

Ułatwienie dostępu nie będzie ułatwieniem tylko dla tych, którzy wiedzą, że chcą korzystać, czy korzystali wcześniej, ale i równiez dla osób, które kiedyś albo o tym nie myslały, albo nie chciało się szukać takiej panny, albo zachęca ich fakt większego "bezpieczeństwa" przed załapaniem jakiejs choroby itd itp, można dużo wyliczać.


Kto wie, chce korzystać to nie musi jej szukać, bo wie gdzie zawsze koczują i czekają na okazje. A tak wszystko było by zamknięte a nie rozchodziło się po całym mieście.

No dobrze, a jeśli mężczyzna jest sam, dlaczego mu tego zakazać lub utrudniać?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 21:40   

Lena_no napisa³/a:

Bynajmniej ja nigdy się do takiego zarobku nie uciekne.. Brzydziłabym się być dotykana przez setki napalonych mężczyzn.



No a u mnie są takie co to lubią, nie brzydzą się, po prostu to robią, 'nigdy nie mów nigdy' bo jeszcze nie wiesz co Ci los przyniesie i i co będziesz robiła. Popatrz na te kobiety co jednak to wykonują, czy aby na pewno tego chciały? Na początku na pewno nie - ale nie miały innego wyjścia to zostały prostytutkami, dużo też zarobi więc jest w stanie to polubieć, a nawet pokochać, mnie się wydaje, że z każdą pracą tak jest, że zawsze na początku jest jakieś zniechęnie...
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 21:44   

Jak dla mnie, to trochę dziwne by było, gdyby sprzedaż ciała stała się całkowicie legalna.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

laurette  

Wymiatacz

Methinks I see..



Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 22:03   

Mizantrop napisa³/a:

SkÄ…d takie przekonanie?



pisałam juz wcześniej: łatwiejszy dostęp = więcej klientów.

Mizantrop napisa³/a:

Bezsensu jest takie uogólnianie, że każdy mężczyzna widząc kobietę w takim okienku zaczyna myśleć penisem a nie głową.



nie użyłam słowa każdy, podałam przykład.

Mizantrop napisa³/a:

No dobrze, a jeśli mężczyzna jest sam, dlaczego mu tego zakazać lub utrudniać?



myślałam, że wg Ciebie to żadna różnica "jechać do lasu" czy "robić to legalnie", więc o co chodzi?
_________________
'A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.'


RCS
:serce:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 22:11   

Cytat:

pisałam juz wcześniej: łatwiejszy dostęp = więcej klientów.


To teoretycznie tylko, ponieważ nie każdy sobie pozwoli wydać tyle pieniędzy po to by zaspokoić swoją potrzebę.
Tu nie chodzi o sam seks, sam seks nie jest drogi. Jak jeszcze marki były w Niemczech to wychodziło tanio, ale w czasie takiej wizyty, kobieta zamawiała sobie np. szampana etc, a za to wszystko płaci mężczyzna, który korzysta z jej usług, więc po wyjściu zostaje się rachunek, spory rachunek.
A teraz dasz nie wiem jakie mają stawki przydrożne prostytutki i tylko sama przyjemność. Tam chodzi by taka osoba przyszła i zostawiła trochę więcej pieniędzy niż tylko kilka drobnych. Dlatego kobiety tam zarabiają więcej i więcej idzie do budżetu państwa. A biada jak by mężczyzna chciał zrobić coś kobiecie wbrew jej woli - od razu ma wylot przez drzwi, ochrona.

laurette napisa³/a:

nie użyłam słowa każdy, podałam przykład.


Ale przyjęłaś, że większość, jako uogólnienie. Pomyśleć to on może sobie, nawet może sobie wyobrażać, ale nie oznacza to, że skorzysta z takowej usługi. A tam kobiety przecież przez te okienka nie paradują w stroju Ewy.

laurette napisa³/a:

myślałam, że wg Ciebie to żadna różnica "jechać do lasu" czy "robić to legalnie", więc o co chodzi?


Różnica w tym, że większe bezpieczeństwo zdrowotne, świadomość, że ta kobieta nie jest zmuszana do prostytucji i jeszcze dodatkowe pieniądze do budżetu.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 22:14   

Kto w skorumpowanym kraju jak Polska pozwoli na legalną prostytucję i utnie jedno z głównych dochodów mafii i gangów? Tak samo z hashbarami, wielomilionowe straty z handlu lekkimi dragami.
 

laurette  

Wymiatacz

Methinks I see..



Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 22:21   

Mizantrop napisa³/a:

Ale przyjęłaś, że większość, jako uogólnienie



nie dopowiadaj sobie.
w zdaniu, które przytoczyłeś wcześniej użyłam słowa FACET. Nie "każdy" i nie "większość".

Mizantrop napisa³/a:

Pomyśleć to on może sobie, nawet może sobie wyobrażać, ale nie oznacza to, że skorzysta z takowej usługi



ale tez nie wiadomo na pewno, że nie skorzysta. Tak czy inaczej te "okienka" są jednak bardziej zachęcające niż las. Tak uważam.

Mizantrop napisa³/a:

A tam kobiety przecież przez te okienka nie paradują w stroju Ewy



nie byłam, nie widziałam.
_________________
'A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.'


RCS
:serce:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 22:39   

laurette napisa³/a:

nie dopowiadaj sobie.
w zdaniu, które przytoczyłeś wcześniej użyłam słowa FACET. Nie "każdy" i nie "większość".


Dobrze, przepraszam.
Po prostu tak założyłem, bo duża część kobiet, osób twierdzi, że mężczyzna tylko penisem myśli ew. czasami głową.

Cytat:

ale tez nie wiadomo na pewno, że nie skorzysta. Tak czy inaczej te "okienka" są jednak bardziej zachęcające niż las. Tak uważam.


Hm kobiety przy drodze czasami stoją bardziej roznegliżowane niż te tam w okienkach :) i kierowce, który jedzie samochodem również mogą pociągnąć.

laurette napisa³/a:

nie byłam, nie widziałam.


Pisałem o tym wyżej, mają zabronione nawet. Muszą przekonać mężczyznę do siebie w inny sposób niż pokazać siebie nago.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 23:13   

laurette napisa³/a:

jest różnica, bo co innego musieć jechac na jakaś autostradę, żeby skorzystać z usług prostytutki a co innego mieć to na wyciągnięcie ręki.
Zalegalizowanie = łatwiejszy dostęp, a co za tym idzie - ludzie chętniej bedą z tego korzystać.



Wierz mi że ten dostęp mógł by się nawet zmniejszyć gdyby te kobiet musiały odprowadzić podatek itd. Zarabiały by tyle samo co jakiś tam pracownik. Więc po co mają zarabiać ciałem skoro pójdą do np. pracy biurowej czy jako opiekunki i zarobią tyle samo. No może jako prostytutki trochę więcej ale wtedy pojawią się moralne wątpliwości. Bo im więcej kasy tym mniejsze wyrzuty sumienia. A po legalizacji nie były by to juz takie spore kwoty.

Ale może być że nie mam racji. Bo może moje myślenie odbiega od rzeczywistości. :niepewny:
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-29, 00:47   

Mizantrop napisa³/a:

Ja mimo, że są argumenty, że będzie łatwo dostępne jestem w pełni za legalizacją takiego czegoś. Stworzyć osobne dzielnice, gdzie znajdowały by się takowe domy publiczne etc.

Za czyje pieniÄ…dze ?

Constantine napisa³/a:

Kto w skorumpowanym kraju jak Polska pozwoli na legalną prostytucję i utnie jedno z głównych dochodów mafii i gangów? Tak samo z hashbarami, wielomilionowe straty z handlu lekkimi dragami.


Nalejcie mu wina ! Tu popieram pełną parą.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-29, 01:04   

ojzu napisa³/a:

Za czyje pieniÄ…dze ?


Sądzę, że jeśli było by to już legalne (choć do odległa wizja w Polsce) to znaleźli by się ludzie z kasą, którzy by zainwestowali w takie coś, bo można by przypuszczać, że zyski też by było z takiej formy 'rozrywki' dość spore.
Dla inwestora liczy się ile z tego wydoi kasy, skoro miałby przychylność prawa, bo legalne to na pewno (tak sądzę) znaleźli by się ludzie.

Owszem, w Polsce to raczej nie realna, jak wspomniał Constantine, gdzie główne zyski mafii i gangów to prostytucja i narkotyki...
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com