Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 17:56   

Yossarian napisa³/a:

symbol chrześcijaństwa może wisieć, ale np symbol buddyzmu już by chyba nie przeszedł za bardzo :)



Wsio w gestii dyrektora.

Yossarian napisa³/a:

że jednak większość więźniów to katolicy w tym kraju :)


Jak to, bodajże MłodyDuchem był napisał: "katolik nie równa się hipokryta".
 

Lady90  

Stały User


ImiÄ™: Brydzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 11:03   

A mi to jest obojetne dla niektorych to jest jakas praca a dla niektorych to poprostu robia to bo lubia
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 17:22   

Lady90 napisa³/a:

A mi to jest obojetne

Mnie również, ponieważ czy prostytucja będzie legalna , czy też nie , i tak będzie istniała. Opodatkowanie jej i legalizacja, może przyczynić się również do spadku, bo firmy zatrudniające prostytutki i załatwiające im klientów, nie płacąc podatków upadną. Mogłoby to działać na zasadzie podobnej do korporacji taksówek, na pewno byłoby bezpieczniejsze przez państwowe kontrole z PiP-u oraz badanie czy prostytutki nadają się do swojej pracy (czy nie będą zarażać). Tak czy inaczej to tylko domysły.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 17:27   

Nie wiem czy jakaś z tych dziewczyn chciała by legalizacji, bo nic przy tym by nie zarobiła. Nie dość że większość zabiera im pośrednik ( Alfons) to podatki by je dopiero dobiły. Mi to osobiście obojętne, nie korzystam.
 

Blackburn.

User



Do³±czy³: 27 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 17:27   

Kościół się na to nie zgodzi.

A moim skromnym zdaniem, idiotycznie to by wyglądało. W takim razie prostytucja to byłaby też praca, państwo pobierałoby podatek od każdego klienta, a po iluś tam latach stare prostytutki musiałby przejść na emeryturę i dostawać takową.
GWHAHAHA!
_________________
Miła ma?
Czy nie ty?
Zdrowa wczoraj?
Chora dziÅ›?
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-01-28, 17:28   

mi to obojętnie, jak napisał ojzu, to i tak będzie.
Choc może to że prostytucja jest nielegalna w minimalnym stopniu jest mniej prostytutek?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-01-28, 18:52   

korzystanie z usług prostytutki to krok desperacji dla tych którzy nie dają rade znaleźć sobie porządnej dziewczyny. Dla mnie to obojętne
_________________
chodź ze mną.
 

laurette  

Wymiatacz

Methinks I see..



Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 19:15   

zalegalizowana, czy nie, prostytucja zawsze była, jest i pewnie będzie...

ale osobiście jestem na nie.
_________________
'A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.'


RCS
:serce:
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-28, 19:52   

Blackburn. napisa³/a:

Kościół się na to nie zgodzi.


kościół to nie państwo, nie rząd i nie władza żeby sie zgadzać, albo nie zgadzać.

Osobiscie byłabym za legalizacją, w końcu i tak prostytucja nagle nie zniknie, a jak już ma być, to może jeszcze państwo na tym zarobić.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 19:59   

Powinno być zrobione tak jak w Holandii czy choćby za naszą zachodnią granicą. Powstały osobne dzielnice, wydzielone, pilnowane. I tak już w Niemczech jest dawno czy Holandii, wchodzi się do dzielnicy gdzie są tylko domy publiczne itp. W Niemczech była kiedyś, nie wiem czy do tej pory jest, w dzielnicy taki chodnik na 300-500 metrów, a po bokach były witryny a za szybami, w takich jak by boksach były kobiety, które nakłaniały mężczyzn do tego by skorzystał z tej kobiety, musiał tak to robić by się nie rozbierać, to był warunek.
Mężczyzna wybierał, bawił się z kobietą, zostawiając przy tym sporo pieniędzy, które szyły do budżetu państwa.

Ciekawe jak by takie coś w Polskich warunkach sprawdziło.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

laurette  

Wymiatacz

Methinks I see..



Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 20:14   

Mizantrop napisa³/a:

Powinno być zrobione tak jak w Holandii czy choćby za naszą zachodnią granicą




nie jestem pewna, czy to dobry pomysł..
taka legalizacja mogłaby się przyczynić do rozpadu wielu związków, w tym małżeńskich.. Ludzie nie krępowaliby się juz tak bardzo i pewnie zaczęliby częściej korzystać z takich usług.
_________________
'A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.'


RCS
:serce:
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 20:20   

laurette napisa³/a:

taka legalizacja mogłaby się przyczynić do rozpadu wielu związków, w tym małżeńskich.. Ludzie nie krępowaliby się juz tak bardzo i pewnie zaczęliby częściej korzystać z takich usług.



Mąż jakby nie chciał to by nie zdradził i to już zależałoby od Jego silnej woli i od tego jak mocno kocha swoją żonę. A czy prostytucja jest zalegalizowana czy nie to i tak każdy mężczyzna, który chce i ma pieniądze korzysta z usług tych pań.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 20:21   

Wlasciwie to nie mam zdania na ten temat. Prostytucja jest byla i bedzie. To czy jest legalna czy nie nie ma wiekszego znaczenia. Jesli mialabym podjac decyzje to zgadzam sie z Mizantropem.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-01-28, 20:32   

laurette napisa³/a:

taka legalizacja mogłaby się przyczynić do rozpadu wielu związków, w tym małżeńskich.. Ludzie nie krępowaliby się juz tak bardzo i pewnie zaczęliby częściej korzystać z takich usług.


A co to za różnica czy robi to legalnie czy np. jedzie sobie i bierze kobietę z lasu? Związki tak czy siak mogę się rozpadać bez względu czy to legalnie czy nie, bo jeśli ktoś chce skorzystać to to zrobi i tyle. A tak by było dodatkowe wsparcie dla budżetu państwa, mogę przypuszczać, że dość spory zastrzyk.

To samo było kiedyś z sex-shopami, jak wchodziły do Polski, wielkie oburzenie, kto to widział by takie coś mogło powstać, do tej pory wiele ludzi ma hm wstręt do takich sklepów i nie postawi tam nogi, starsze pokolenie. Choć dużo się zmieniło, bo społeczeństwo się zmieniło.

A takie dzielnice są pilnowane, nieletni wstępu tam nie mają, tak w Niemczech było. Wszystko odbywa się kulturalnie, legalnie i nikt nie narzeka. Zadowolone państwo z dodatkowych pieniędzy, zadowoleni właściciele, odprowadzają podatki, nikt im się do tyłka nie dobiera, mają czysty zysk, kobiet, które chcą a nie są zmuszane do tego, które też nie mało zarabiają.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Ostatnio zmieniony przez Mizantrop 2010-01-28, 20:50, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Blackburn.

User



Do³±czy³: 27 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-28, 20:44   

Cytat:

kościół to nie państwo, nie rząd i nie władza żeby sie zgadzać, albo nie zgadzać.



Jesteś w błędzie. Dzięki wpływom kościoła zostali wybrani choćby na prezydenta Kwaśniewski i Kaczyński. Ale, nie róbmy Offtopu, mniejsza.
_________________
Miła ma?
Czy nie ty?
Zdrowa wczoraj?
Chora dziÅ›?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com