Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-08-28, 23:19   

Taurie napisa³/a:

Jeszcze przytupnij będzie brzmiało bardziej dojrzale... :mrgreen: Twój Av i podpis mówi wszystko o Tobie...



Dobra dobra nie zesraj sie z wrażenia.Jeśli pisząc tego posta brałaś za cel wywyższenie sie chodz o milimetr nad moją osobę a wiem że tak był, pragnołbym ci oznajmić że jedyny momet kiedy jestes wyzej niz ktokolwie to ten kiedy na codzien w poszukiwaniu pozywienia wspinasz sie na drzewo.O próba wmówienia mi że wiesz cokolwiek na mój temat przeczytawszy jedynie jednego posta to solidna kanapka z gównem.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

ErteX  

User


ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 27 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 23:41   

KnifeInAwife napisa³/a:

Taurie napisa³/a:

Jeszcze przytupnij będzie brzmiało bardziej dojrzale... :mrgreen: Twój Av i podpis mówi wszystko o Tobie...



Dobra dobra nie zesraj sie z wrażenia.Jeśli pisząc tego posta brałaś za cel wywyższenie sie chodz o milimetr nad moją osobę a wiem że tak był, pragnołbym ci oznajmić że jedyny momet kiedy jestes wyzej niz ktokolwie to ten kiedy na codzien w poszukiwaniu pozywienia wspinasz sie na drzewo.O próba wmówienia mi że wiesz cokolwiek na mój temat przeczytawszy jedynie jednego posta to solidna kanapka z gównem.



100% rawdy koles jest madrala i mysli ze wszystkie rozumy pozjadal a nic nie wiem o prawdziwym zyciu jest zamkniety w swojej klatce zyciowego uposledzenia...

//Ostrzeżenie słowne.Za obrazę użytkownika i offtop.
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 23:49   

Wracając do tematu. Nie ma czegoś takiego jak luźny związek- związek jest, albo go nie ma. W waszym wypadku jest jedynie sex i nie pozwólcie sobie na więcej bo zazdrość zaraz się pojawi, a tego nie chcecie. Szczerze mówiąc, jeżeli jest tak jak ja to określiłem(sam sex), to nawet nie masz obowiązku mówić o innych osobach z którymi się kochasz.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 23:58   

ErteX napisa³/a:

100% rawdy koles jest madrala i mysli ze wszystkie rozumy pozjadal a nic nie wiem o prawdziwym zyciu jest zamkniety w swojej klatce zyciowego uposledzenia...



Upośledzeniem jest nieumiejętność odczytania płci użytkownika, kiedy jest zaznaczona.

JackDaniel's napisa³/a:

Szczerze mówiąc, jeżeli jest tak jak ja to określiłem(sam sex), to nawet nie masz obowiązku mówić o innych osobach z którymi się kochasz.



No właśnie. Jeśli nic nie dajesz od siebie to nie oczekuj niczego w zamian, spotykacie się, pieprzycie i do widzenia, reszta życia jest prywatną sprawą każdej ze stron.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 14:40   

KnifeInAwife napisa³/a:

Dobra dobra nie zesraj sie z wrażenia.Jeśli pisząc tego posta brałaś za cel wywyższenie sie chodz o milimetr nad moją osobę a wiem że tak był,



Po Twoim poście mogłabym napisać, że Kopernik odkrył Amerykę i i tak byłabym wyżej od Ciebie ;)


KnifeInAwife napisa³/a:


O próba wmówienia mi że wiesz cokolwiek na mój temat przeczytawszy jedynie jednego posta to solidna kanapka z gównem.



Smacznego życzę :mrgreen:


ErteX napisa³/a:

100% rawdy koles jest madrala i mysli ze wszystkie rozumy pozjadal a nic nie wiem o prawdziwym zyciu jest zamkniety w swojej klatce zyciowego uposledzenia...



Masz na myśli mnie czy tego który mnie od małp wyzywa? Albo może o sobie? hm?

Co do luźnego związku to jest zawsze tak, że prędzej czy później ktoś kogoś rani. Niestety (według niektórych) LUDZIE mają uczucia a gdy sypia sie z kimś to występuje takie zjawisko jak przywiązanie... A potem ktoś może zacząć coś czuć do drugiej osoby, i wtedy juz taki układ nie pasuje.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-08-31, 18:31   

Taurie napisa³/a:

Po Twoim poście mogłabym napisać, że Kopernik odkrył Amerykę i i tak byłabym wyżej od Ciebie ;)



Doprawdy nie wiem co jest bardziej żałosne.Twój "nerd rage" i ubijane na margarynie jechanki rodem z pierwszej klasy podstawówki, czy może sku.rwi.zna i poczucie jakiejś niewiarygodnej jakości własnej osoby, a jakość ci powiem wprost masz po prostu chu.jow.ą niczym konserwy rozdawane w Domomach Pomocy Społecznej.

Taurie napisa³/a:

Smacznego życzę :mrgreen:



Ile wiader żółci i paznokci poszło zanim wysmarkałaś ten pożał sie boże tekścior co? Ja z kolei życze ci powodzenia w twojej dlaszej żałosnej egzystencji i polecam ci obejrzeć ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=nBJV56WUDng może ci to nieraz uratowac życie.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-08-31, 18:55   

Luźny związek dla faceta? To niemożliwe! Facet był jest i będzie psem ogrodnika. Mimo iż nie będzie z daną kobietą to będzie czuł że w pewnym stopniu jest jego. Powinno być inaczej niestety jest jak jest.
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 20:41   

ProrokBDG napisa³/a:

Powinno być inaczej niestety jest jak jest.



Dlaczego powinno być inaczej?
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-08-31, 20:52   

Ponieważ facet powinien się zachować jak facet. Skoro ustalają reguły gry że ma to być luźny związek to powinien się tego trzymać a nie próbuje ubezwłasnowolnić kobietę która przystała na takie warunki. Skoro ma to być luźny związek to niech jest luźny a nie facet próbuje trzymać i kontrolować kobietę.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-31, 21:00   

ProrokBDG napisa³/a:

Ponieważ facet powinien się zachować jak facet. Skoro ustalają reguły gry że ma to być luźny związek to powinien się tego trzymać a nie próbuje ubezwłasnowolnić kobietę która przystała na takie warunki. Skoro ma to być luźny związek to niech jest luźny a nie facet próbuje trzymać i kontrolować kobietę.



Luźny związek to farsa, z natury mężczyzna chce mieć przy sobie wierną, oddaną kobietę i jeśli mu na niej zależy, to nie będzie umiał tego przezwyciężyć. Relacje międzyludzkie to nie są jakieś pakty, układy i podpisywanie umów, to emocje i więzi, które wszystko komplikują i utrudniają takie durne pomysły, jak luźny związek.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-08-31, 21:06   

poem sometimes napisa³/a:

Relacje międzyludzkie to nie są jakieś pakty, układy i podpisywanie umów, to emocje i więzi, które wszystko komplikują i utrudniają takie durne pomysły, jak luźny związek.

To racja święta racja! Ale spójrz że póki co tylko tak piszesz a ciekaw czy myślałbyś tak gdyby znalazła się dziewczyna która zaproponowała by Ci taka formę związku. Tylko sex i nic więcej, sama przyjemność. Czasami ludzie wyłączają z relacji międzyludzkich emocje i wkładają w to miejsce zimne kalkulacje. ¯ycie zna różne scenariusze.
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 13:30   

ProrokBDG napisa³/a:

Ale spójrz że póki co tylko tak piszesz a ciekaw czy myślałbyś tak gdyby znalazła się dziewczyna która zaproponowała by Ci taka formę związku.



Piszę tak z perspektywy osoby, która zna wady i zalety związku "na całego" i nie zamieniłbym tego na żadne "luźne układy", bo seks jest dla mnie tylko jednym z elementów bycia razem i wcale nie elementem najważniejszym, więc samo uprawianie seksu i brak więzi emocjonalnej na pewno nie sprawiłby, że czułbym się spełniony, szczęśliwy.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-09-01, 15:31   

poem sometimes napisa³/a:

i nie zamieniłbym tego na żadne "luźne układy"


Nigdy nie mów nigdy. ¯ycie pisze różne scenariusze i nie zawsze one nam się podobają.
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 20:23   

KnifeInAwife, widzisz ja w odróznieniu od Ciebie nie musze używać wulgaryzmów. Tu się kolego różnimy.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Dorotka^^  

Stały User



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Sie 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-09-02, 21:33   

Mi się osobiście wydaje ze jak sie umówili tylko na seks on nie powinien miec nic przeciwko tymbardziej ze on tez pewnie nie pozostaje dłużny
_________________
Ja tu tylko sprzatam...

...Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com