Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 21:46   

ProrokBDG napisa³/a:

Nigdy nie mów nigdy. ¯ycie pisze różne scenariusze i nie zawsze one nam się podobają.



Każdy trzyma swój los w swoich rękach, a ja wolałbym być sam, niż w takim dziwnym układzie.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Lolka  

Stały User


Do³±czy³a: 03 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-03, 11:07   

no nie zgodzę się z Tobą... Nie zakładaj, ze wszystko przewidzisz... Uczucia to zbyt silne emocje byś mógł przewidywac jak się zachowasz...
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-09-03, 11:19   

poem sometimes napisa³/a:

Każdy trzyma swój los w swoich rękach, a ja wolałbym być sam, niż w takim dziwnym układzie.


Lolka napisa³/a:

Uczucia to zbyt silne emocje byś mógł przewidywac jak się zachowasz...


Zgadzam się, wszystkiego we własnych rękach nie utrzymasz a już na pewno nie uczuć.
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-03, 15:37   

ProrokBDG napisa³/a:

Zgadzam się, wszystkiego we własnych rękach nie utrzymasz a już na pewno nie uczuć.



Wydawało mi się, że mówimy o seksie, a nie o uczuciach.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

ProrokBDG  

Wymiatacz

Nawiedzony



Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 31 Sie 2009

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2009-09-03, 15:42   

poem sometimes napisa³/a:

Wydawało mi się, że mówimy o seksie, a nie o uczuciach.


A seks to nie uczucia? Fakt że w luźnym związku niekoniecznie one występują, ale idziesz z kimś do łóżka bo darzysz go jakimś uczuciem prawda? No chyba, że jest to dla Ciebie kolejna dyscyplina sportu :-)
_________________
Wszystko, jeśli dobrze pomyśleć, daje do myślenia...
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-03, 15:51   

I znowu odchodzimy od głównego wątku. Kwestia seksu i uczucia w nim była chyba poruszana w innym temacie...
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-03, 19:24   

ProrokBDG napisa³/a:

A seks to nie uczucia? Fakt że w luźnym związku niekoniecznie one występują, ale idziesz z kimś do łóżka bo darzysz go jakimś uczuciem prawda? No chyba, że jest to dla Ciebie kolejna dyscyplina sportu



Nie, jeśli relacje z kimś ograniczasz do seksu, to jest to wyłącznie sposób rozładowania napięcia seksualnego. Nie da się wplatać w taki związek pod wpływem uczuć, bo uczucia wiążą się z pragnieniem czegoś więcej, bliskości i prawdziwego bycia razem. To przecież bardzo proste.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-03, 22:46   

Ja osobiście nigdy nie zgodziłabym się na taki związek tylko dla seksu.
Nie wiem więc co sądzić o takiej sytuacji. Moim zdaniem seks powinien być z miłości, a nie z potrzeby, więc... no właśnie. Tutaj koło się nieco zamyka.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Lolka  

Stały User


Do³±czy³a: 03 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 15:35   

poki co macie (mamy) niewiele lat.. część z Was nie ma nawet skonczonych 20.

Przychodza w życiu takie etapy, takie chwile, w których nie ma sie partnera, a potrzeba bliskości i zrealizowania się seksualnie jest tak duża, że wybiera się tą opcję- sexu bez zobowiązań.

CZasem jest to zdrowsze rozwiązanie niż tłumienie popędu w środku. Sex jest jedną z podstawowych potrzeb fizjologicznych człowieka.

Nie pochwalam zjawiska tzw: fucking friends, ale sądzę, że takich sytuacji nie należy wykluczać. Sama jestem w związku od półtora roku, ale jak byłam sama, pamiętam momenty w których bardzo brakowało mi fizycznej bliskości kogoś...
_________________
Modnie znaczy sportowo!!!
 

mariusq  

User


Wiek: 39

Do³±czy³: 31 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-25, 20:42   Mezczyznom...

Mezczyzna zawsze przeszkadza kiedy inny mezczyzna przespi sie z partnerka (nawet jesli to jest jego partnerka) :-D

Niektorym (wydaje mi sie ze jest ich nawet calkiem sporo ale nie dam glowy) mezczyzna nieprzeszkadza kiedy ich partnerka przespi sie z inna kobieta (o ile nie osiaga to jakis niezdrowych rozmiarow).
 

eww18  

Stały User



Do³±czy³a: 01 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-01, 17:23   

i to jest dziwne. bo skoro to wolny zwiazek to mozemy robic co chcemy i spac z kim chcemy;))
_________________
żyj tak, żebyś po latach mógł powiedzieć: przynajmniej się nie nudziłeś...;))
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-20, 16:23   Wolne zwiÄ…zki

Wolne związki - czyli para/małżeństwo zgadza się na współżycie swoje partnera z inną osobą. Tzw. daje na to przyzwolenie.

Co o tym sÄ…dzicie ?
Zgodzilibyście się na taki krok ?
Potrafilibyście się dzielić swoją połówką z inną osobą ?
Spotkaliście się kiedyś z tym ?

W pewien sposób jest to urozmaicenie związku, partner może uzyskać to czego by nie dostał od swojego partnera/partnerki.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

aniolekk  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 16:27   

miłość to kompromis..
spotkałam się z tym..
ale nigdy na to bym się nie zgodziła;) na szczęście mój partner ma to samo zdanie:)
to że czegoś nie uzyska na dzień dobry nie oznacza że pozwole mu iść na boki..
_________________
regulamin czytaj
 

Madzialena13  

Wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 16:28   

O nie. Ja bym nigdy nie zdecydowała sie na taki krok.

Nie pozwoliła bym sie dzielic swoja połówka z kimś innym.

Mizantrop napisa³/a:

W pewien sposób jest to urozmaicenie związku, partner może uzyskać to czego by nie dostał od swojego partnera/partnerki.



Mnie coś takiego sie nie zdarzyło w związku, w którym jestem. Uważam, że to kwestia zaufania. Niekiedy ktos idzie szukac do drugiej osoby tego, czego nie ma w swoim związku a tak naprawdę wystarczy tylko porozmawiac o tym.
Więc dla Mnie głupotą jest to całe dzielenie się z innymi.
:-)
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-07-20, 16:28   

Nigdy. Jestem zbyt staroświecki. A poza tym nie dzielę się kobietami;]
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com