Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-06, 18:21   

dzilu96 napisa³/a:

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.


Tak, oczywiście. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale historii w ten sposób nie zmienisz. Nie wiem, brak mi słów do takich typów jak Ty. Korzeniowski jest królem polskich chodziarzy, tak jak Małysz królem polskiej zimy. Fenomen drużyny ś.p. Górskiego polega na tym, że my byliśmy tacy dobrzy, czy przeciwnicy byli tacy słabi?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-01-06, 18:23   

Małysz, czy Kowalczyk... jest mi to obojętne. Oboje są wielkimi sportowcami i do obojga mam wielki szacunek za osiągnięcia.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2011-01-06, 18:27   

To jest pytanie w stylu "Nóż czy Widelec".
Ani skoków, ani tego czegoś od Kowalczyk nie oglądam i nie zamierzam więc powiem, że "ani ani".
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-06, 18:51   

Michael Cera napisa³/a:

Fenomen drużyny ś.p. Górskiego polega na tym, że my byliśmy tacy dobrzy, czy przeciwnicy byli tacy słabi?



Fenomen Korzeniowskiego polegał na braku konkurencji, czy jego istej zaje*istości?
Fenomen Małysza polega na braku przeciwników czy jego świetnych umiejętnościach?

Nie ważne. Ważny jest rezultat.

Michael Cera napisa³/a:

Nie wiem, brak mi słów do takich typów jak Ty



Ciężko to przyjąłem...
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-06, 18:59   

dzilu96 napisa³/a:

Fenomen Korzeniowskiego polegał na braku konkurencji, czy jego istej zaje*istości?
Fenomen Małysza polega na braku przeciwników czy jego świetnych umiejętnościach?


Fenomen Korzeniowskiego polegał na jego zaje*istości.
Fenomen Małysza polega na jego świetnych umiejętnościach.

Czy nie uważasz, że ta gadka-szmatka nie ma sensu? Ubolewam nad tym, że za każdym razem schodzisz poniżej pewnego poziomu.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-06, 19:13   

Michael Cera napisa³/a:

Czy nie uważasz, że ta gadka-szmatka nie ma sensu?



W sumie to nie ma, bo i tak nie przekonam Cię o umiejętnościach "Orłów Górskiego", a Ty mnie o zaje*istości Roberta Korzeniowskiego.

Michael Cera napisa³/a:

Ubolewam nad tym, że za każdym razem schodzisz poniżej pewnego poziomu.



Kiedy chce się coś udowodnić często trzeba zniżyć się do takiego poziomu, żeby ktoś to mógł zrozumieć.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-06, 19:25   

dzilu96, nie mam zamiaru kwestionować, że to był świetny wyczyn i to w sporcie najbardziej ukochanym przez polaków. Otylia była świetna, Sikora miał świetny okres, wielu lekkoatletów miało. Jednak były to tylko błyski.

A argument typu

Cytat:

To było coś, bo dzisiaj jest to nie do osiągnięcia


jest bezsensu, bo za 5 lat w Polsce nie będzie żadnego zawodnika, który się będzie mieścił w pierwszej dziesiątce pucharu świata i będziemy mogli pisać tak samo. ¦wiadczy to o tym jak teraz jest beznadziejnie, a nie, że kiedyś był tak genialnie. Zresztą napisałem, że Małysz jest najlepszym sportowcem w polskiej historii, a kadra górskiego raczej SPORTOWCEM najlepszym nigdy nie będzie.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-06, 19:33   

Grabarz91 napisa³/a:

¦wiadczy to o tym jak teraz jest beznadziejnie, a nie, że kiedyś był tak genialnie. Zresztą napisałem, że Małysz jest najlepszym sportowcem w polskiej historii, a kadra górskiego raczej SPORTOWCEM najlepszym nigdy nie będzie.



Klemens Murańka, Kamil Stoch?
Pierwsza dziesiątka będzie do osiągnięcia. Nie jestem specem od skoków, ale wydaje mi się, że przyszłość skoków jest lepsza niż przyszłość piłki nożnej...

Grabarz91 napisa³/a:

że Małysz jest najlepszym sportowcem w polskiej historii, a kadra górskiego raczej SPORTOWCEM najlepszym nigdy nie będzie.



Ten argument mnie rozśmieszył. Co z tego, że Małysz jest jeden, a ich było 11? Wszyscy są sportowcami i myślę, że oni nie uczynili może więcej, ale uczynili coś większego.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-06, 19:56   

Właśnie dlatego w różnych galach wybiera się najlepszego sportowca i drużynę.

Wydaje mi się, że dyskusję powinniśmy zakończyć, ponieważ ty wiedząc, że nie masz racji będziesz ciągnął rozmowę w nieskończoność i wyciągał nie wiadomo jakie wnioski. Próbujesz zaatakować mnie argumentem, o którym mówiłem, że jest absurdalny. Liczy się sukces, a nie to czy aktualnie w tej dyscyplinie coś znaczymy.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-06, 20:23   

Grabarz91 napisa³/a:

Liczy siÄ™ sukces, a nie to czy aktualnie w tej dyscyplinie coÅ› znaczymy.



||
||
||
\/

Grabarz91 napisa³/a:

za 5 lat w Polsce nie będzie żadnego zawodnika, który się będzie mieścił w pierwszej dziesiątce



Kto tu używa absurdalnych argumentów?
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-06, 21:12   

Dziękuję za rozmowę :). Napisałem, że twój argument jest absurdalny, ponieważ liczy się osiągnięty sukces, a nie to czy teraz w danym sporcie jesteśmy mocni czy nie.Stąd przytoczyłem fakt, że za 5 lat nie będzie nikogo w skokach, nie ma to żadnego związku z tym, czy Małysz jest genialnym skoczkiem czy nie.

Następnym razem jak przytaczasz cytat to cytuj chociaż całe zdanie.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-06, 21:19   

Grabarz91 napisa³/a:

ie ma to żadnego związku z tym, czy Małysz jest genialnym skoczkiem czy nie.



Jasne, że nie ma. Więc po co jeszcze zaśmiecać temat?

Grabarz91 napisa³/a:

StÄ…d



No właśnie nie stąd.

Grabarz91 napisa³/a:


Następnym razem jak przytaczasz cytat to cytuj chociaż całe zdanie.



W tym przypadku to i tak nie dałoby żadnej różnicy. Po co mam cytować siebie?
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-06, 21:46   

Robert Kubica też jest sportowcem. Co masz do powiedzenia na jego temat?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

retr  

Stały User

-.-


ImiÄ™: Czarek

Do³±czy³: 05 Wrz 2010

   

Wys³any: 2011-01-06, 23:18   

Grabarz daj sobie na luz. Kolega dzilu jest tak "dojrzały" (co udowadnia na siłę wszystkim w każdym swoim poście), że nie przyjmuje do wiadomości, że może nie mieć racji.


Generalnie sukcesy Górskiego i Małysza to 2 różne światy.
Górski błysnął raz - Małysz błyszczy lat już 10.
Sukces kadry Górskiego pozostanie na ustach nas wszystkich z dwóch powodów: nasza kadra nigdy przed nim nic nie znaczyła na arenie międzynarodowej. Poza tym wtedy w Polsce mieliśmy głęboką komunę - chodziło o rozdźwięk...
Nie chcę ujmować ich sukcesu ale gdyby "Orły" z lat 70. skonfrontować z jakąkolwiek reprezentacją prezentującą w miarę niezły poziom z XXI w. to "Orły" nie wiedziałyby nawet gdzie jest piłka- futbol przez te 30 lat rozwinął się tak, że dzisiejszy Messi nie miałby co robić na boisku grając 1 vs 1 z obojętnie jakim piłkarzem z tamtych lat.

Kubica? ¦wietny kierowca - myślę, że może nie aż tak dobry jak np Alonso czy Vettel ale gdyby dać mu Ferrari to pewnie "wykręciłby" podium :)
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-01-06, 23:25   

A ja uważam Kubicę i tak za jednego z najlepszych kierowców w stawce. Vettel to takie trochę "dziecię" sukcesu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com