Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

CrazMaN  

User


Do³±czy³: 03 Sty 2010

Sk±d: z nik±d

   

Wys³any: 2011-01-07, 09:56   

Bardziej cenię Adama Małysza, bo ma więcej lat i sukcesów na koncie. On sprawił, że w Polsce zaczęto oglądać skoki narciarskie.
Jednak Justyna Kowalczyk sama się wypromowała, ponieważ nie miała żadnej koleżanki, która przed nią byłaby dobra w biegach.
Oboje, i Adam, i Justyna są warci tytułu "najbardziej cienionego zimowego polskiego sportowca".
_________________
Szukasz miłej atmosfery w małym gronie zaprzyjaźnionych forumowiczów?
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-07, 13:10   

Piracy napisa³/a:

Vettel to takie trochÄ™ "dzieciÄ™" sukcesu.


Wiele przypadków złożyło się na jego zwycięstwo w tym sezonie. Nie ujmuję mu umiejętności, jednak mając najlepszy bolid w stawce przygotowany przez najlepszego inżyniera w tej branży śmiało można stwierdzić, że nawet Robert byłby w stanie odnieść równie tyle samo zwycięstw, co Sebastian. Jakiś poczciwy człowiek Formuły 1 wyznał na łamach jakiegoś dziennika, iż przyszłość należeć będzie właśnie do Alonso, Vettela oraz Kubicy.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-01-07, 14:15   

Alonso i Kubica, nie ujmując już Baby Schumiemu, owszem. Zresztą, mało to ważne. Grunt, żeby cieszyli się robiąc swoje.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-07, 14:52   

Co do Roberta Kubicy:
Jest mi bardzo miło, że jest taki Polak, który jeszcze nic nie osiągnął, ale chociaż, że jest w F1.

Nie interesuję się formułą, toteż nie mogę powiedzieć nic innego ani ocenić umiejętności Kubicy.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-01-07, 19:25   

Adam Małysz to przede wszystkim dla mnie sentyment lat dziecinnych kiedy to z ojcem siadaliśmy oglądać go i nie było weekend bez skoków.Natomiast Kowalczyk składam pokłony,ale sympatii do niej zbytniej nie czuję.
 

tenisistka47  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 21 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-01-07, 20:28   

Bardziej cenię Adama. Zasłużył on na uznanie, mimo swojego wieku, wciąż utrzymuje się w czołówce i ma wiele osiągnięć. Podziwiam go też za to, co on robi,jak i inni skoczkowie. Do tego trzeba mieć talent, nie każdy wejdzie na skocznie i skoczy jak nasz "Orzeł z Wisły". Długie lata treningów, przygotować-w tym tkwi sukces Adama.
Justyna natomiast niczym szczególnym się nie odznacza, to tylko biegi narciarskie, choć ma dużo osiągnięć to jest jeszcze młoda i drzwi do kariery się przed nią otwierają. Szanuję ją za osiągnięcia, ale większy podziw wzbudza we mnie Adam Małysz.
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-01-08, 18:33   

Adam jest świetny. Od małego spędzałem zimowe popołudnia oglądając skoki narciarskie. Jeden z najlepszych polskich sportowców minionej dekady o ile nie najlepszy. Uwielbiam oglądać skoki Małysza, niezależnie od tego w jakiej jest formie. A Kowalczyk? Sam biathlon jest dla mnie nudny, więc nie interesuję się nawet jej poczynaniami.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:14   

Edyn napisa³/a:

Jeden z najlepszych polskich sportowców minionej dekady o ile nie najlepszy



O to to, właśnie.

[ Dodano: 2011-01-08, 19:15 ]

Edyn napisa³/a:

Sam biathlon jest dla mnie nudny



:facepalm:
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:24   

Edyn napisa³/a:

A Kowalczyk? Sam biathlon jest dla mnie nudny, więc nie interesuję się nawet jej poczynaniami.



Haha no to chłopie poleciałeś. Biatlon to trochę inna dyscyplina niż biegi. Justyna biega bez karabina.

Bardziej cenie Adama ale Justyna jest bardzo sympatyczna i w tym roku to jej należy się tytuł sportowca roku. Oboje zrobili dla naszego bardzo dużo i pewnie jeszcze dużo zrobią, oboje wydają się być świetnymi, naturalnymi ludźmi (bynajmniej przed kamerą) i oboje osiągnęli wiele bardzo ciężką pracą. Obojgu życzę wielu sukcesów i myślę, że ta dwójka to doskonałe przykłady prawdziwych sportowców.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

v3go  

User

urodzony w Espana



ImiÄ™: Juan

Do³±czy³: 02 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:48   

Obydwoje to niewątpliwie królowie zimy. Ale jednak bardziej cenie Adama :)
_________________
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=220523
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2011-01-09, 12:05   

Zarówno Justyna jak i Adam sa wielkimi sportowcami, jednak wole ogladac skoki narciarskie, bardziej widowiskowe sa. dlatego wole Adama.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-01-09, 12:41   

Zdecyedowanie Adam Małysz. W ogole to skandal ze Gollob nie wygrał tego plebiscytu. Osiagnął w tym sezonie prawie wszystko (poza ligą polską i szwedzką) a tytuł wygrała Kowalczyk której sezon wyszedł. Dla mnie to niepoważne
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-01-09, 12:48   

diego napisa³/a:


Edyn napisał/a:
A Kowalczyk? Sam biathlon jest dla mnie nudny, więc nie interesuję się nawet jej poczynaniami.


Haha no to chłopie poleciałeś. Biatlon to trochę inna dyscyplina niż biegi. Justyna biega bez karabina.


Przepraszam za pomyłkę. To mniej więcej obrazuje moje zainteresowanie tym, co robi Kowalczyk ;)
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-09, 12:52   

Kowalczyk zdobyła niemało. Wygrała TdS, zdobyła wiele medali na mistrzostwach no i puchar świata też należał do niej. Zagłosowałbym na Golloba, ze względu na to, że już raczej więcej razy nie będzie miał okazji wziąć udziału, ale nie uważam by Kowalczyk nie zasłużyła.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-01-09, 12:59   

Grabarz91, Oczywiscie tez sporo zdobyła. Tylko ze Gollob zdobył złoto dla Polski po 37latach. Dlatego to Tomasz powinien wygrać ten plebiscyt. Poza tym zuzel jest drozszym i niebezpieczniejszym sportem i bardziej prestizowym niz biegi narciarskie
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com