Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-01-09, 13:07   

I Justysia wygrała TdS. Jupijajej :)

Oboje są genialni. Tylko tyle i aż tyle.
_________________
#truestory
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-09, 13:12   

Ja bym tego w ten sposób nie klasyfikował. Oczywiście, że złoto po 37 latach to jest sukces, ale kto inny jak nie Justyna pociągnął nasze biegi narciarskie. A sprawa tego jaki sport jest bardziej prestiżowy mnie osobiście śmieszy. Bo niby czemu zwycięstwo w żużlu ma znaczyć więcej niż zwycięstwo w skokach czy biegach? Ile kasy wymaga sport mnie nie interesuje. Tak samo wielki prestiż F1 mnie śmieszy. Może i rzeczywiście wyrzucają pieniędzy w błoto dużo więcej niż w innych sportach, ale co to obchodzi widza?
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-01-09, 13:14   

Grabarz91, Gdyby nie Gollob polski zuzel mogłby byc w nieciekawym polozeniu. Przegladajac portale internetowe niektorzy uzytkownicy twierdzą ze Justyna wygrała bo TVP tak chciało, a to dosyc ciekawa opinia
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-01-09, 13:47   

Feuerleben napisa³/a:

Przegladajac portale internetowe niektorzy uzytkownicy twierdzą ze Justyna wygrała bo TVP tak chciało, a to dosyc ciekawa opinia



Co miałaby mieć TVP do wyników zawodów w biegach?
_________________
#truestory
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-01-09, 14:00   

Internauci twierdzą ze Kowalczyk była bardziej reklamowana w serwisach sportowychTVP. Gdyby Gollob był tak reklamowany to on by wygrał. Takie własnie głosy krazą po internecie.
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-01-09, 14:05   

Feuerleben napisa³/a:

Gdyby Gollob był tak reklamowany to on by wygrał.



Gdybym ja był, to bym ja wygrał. Było, minęło. Czy to naprawdę takie ważne?
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-09, 14:06   

Biegi Justyny i reklamy z jej udziałem były emitowane bardzo często przez TVP. ¯użel do tej pory nie był dostępny dla zwykłego widza, reklam z Gollobem nie widziałem. Może o to im chodzi?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-09, 17:41   

No to jest fakt. Kto na dobrą sprawę ma możliwość oglądania żużlu? Posiadacze Canal + bądź ewentualnie przez internet. A biegi na TVP, do którego dostęp ma prawie każdy. Tak samo jest z telekamerami. Zawsze wygrywa jakieś M jak miłość czy barwy szczęścia, bo babcie mają dostęp do tych seriali Polsat ma nie każdy. Zresztą pewnie tylko babcie biorą udział w głosowaniu. Mało kto z moich znajomych ogląda seriale TVP, zakładam, że większość młodzieży nie ogląda. Mimo wszystko nie uważam by Gollob miał jakieś większe prawo wygrać niż Kowalczyk.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-01-09, 19:56   

Polska Liga ¯użlu stoi ogólnie na wysokim poziomie i nie jest to zasługa jedynie Golloba. Szkoda tylko, że nie jest tak reklamowana jak chociażby ekstraklasa.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-09, 22:32   

Chyba jeszcze na TVP Sport były puszczane hity poszczególnej kolejki. Tylko kto posiada ten kanał? Na pewno ta mniejszość. Z tym głosowaniem też jest coś na rzeczy. Odrębnym przypadkiem było wykupienie przez C. Pazurę grupy ludzi, która zakładała fikcyjne konta na portalu filmweb tylko po to, by nabijać średnią punktów jego filmu. Paranoja :->
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-01-09, 22:38   

To chyba mało ich wynajął, bo ocena jest kiepska, a głosów za dużo nie ma. Chyba, że był tak kiepski, że ocena ciągle jest zawyżona ^^
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com