Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

co wybierasz?

  • napisy 71% [ 86 ]
  • dubbing 9% [ 12 ]
  • lektor 19% [ 23 ]

Głosowań: 121

Wszystkich Głosów: 121

Autor

Wiadomo¶ć

Bezimienny wÄ™drowiec  

Stały User



Wiek: 28

Doł±czył: 19 Maj 2015

   

Wysłany: 2015-05-28, 11:23   

To zależy, jeśli chcę oglądać z lektorem, to oglądam filmy z VHS, bo tam czytali świetni lektorzy jak np. Knapik, czy Szołajski i tłumaczenie często bywało ostre. Jeśli chodzi o DVD no to wtedy napisy wybieram, bo na DVD z lektorem to nie przyjemnie się ogląda, a często jakiś bolków też biorą do czytania. Z dubbingiem mało filmów znam, ale nie przeszkadza mi jeśli jest dobrze zrobiony.
 

rolek

User


Doł±czył: 18 Cze 2015

   

Wysłany: 2015-06-18, 12:15   

Ja wole lektora bo jest wygodnie pod względem takim że nie trzeba czytać :) a dubling mnie denerwuje ;p
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2015-06-20, 11:56   

Najbardziej lubię napisy. Dubbing może być, za lektorem natomiast nie przepadam.
 

aksila  

User


ImiÄ™: Marianna

Wiek: 32

Doł±czyła: 03 Lut 2016

   

Wysłany: 2016-02-03, 13:04   

Jeżeli jestem zmęczona to wiadomo, że najlepszy jest lektor, bo nie trzeba się wtedy skupiać na napisach. Nie mam wtedy też wyrzutów sumienia, że nie nadążam ich czytać:D Ale jak mam dobry dzień i mogę poświęcić swoją całą uwagę, to lubię napisy i oryginalny głos aktorów;) Tak jak już wcześniej inni wspominali, można poduczyć się jednocześnie trochę angielskiego:)
 

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw



Wiek: 35

Doł±czyła: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wysłany: 2016-02-06, 17:16   

Ostatnio zależy, jak leży. Oglądamy filmy na bułgarskich stronach, bo trochę mimo wszystko łatwiej dla nas obojga, więc napisy są naturalnie w cyrylicy. Wieczorami, gdy padam na nos, wolę jednak tego lektora, niech sobie gowori, niż skupiać się i czytać.
_________________
meow
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com