Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-12, 21:29   "Odraza" do spoÅ‚ecznoÅ›ci mÅ‚odzieżowej

Ma ktoś takie wrażenie, że 90% ludzi w wieku 12-16 lat to lekko mówiąc debile? Ja mam tak non-stop, znam może ze 3 osoby które myślą normalnie(dzięki Bogu, że w ogóle myślą). Czy to oznacza, że jestem za mądry(dobra nie bójcie się wyrażać czci dla mojej boskiej inteligencji), a może...zresztą to i tak chodzi o to że jestem za mądry.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-07-12, 21:31   

ja powiedzialbym nawet ze w wieku od 3 do 16 :D
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-07-12, 21:35   

Frozy napisa³/a:

ja powiedzialbym nawet ze w wieku od 3 do 16 :D



Przyjrzałbyś się niektórym 19stolatkom... zachowują się jakby byli w podstawówce jeszcze
_________________
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-12, 21:36   

Tak, mam takie uczucie. Wydaje mi się, że otaczają mnie niedojrzali idioci i ignoranci. Jestem aspołeczna.
Moja rodzicielka sądzi, że to bardzo źle. Zaczynam jej wierzyć.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-12, 21:39   

bo wszyscy ludzie to idioci.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-12, 21:46   

Placebowa napisa³/a:

Tak, mam takie uczucie. Wydaje mi się, że otaczają mnie niedojrzali idioci i ignoranci. Jestem aspołeczna.
Moja rodzicielka sądzi, że to bardzo źle. Zaczynam jej wierzyć.



łał. Ja wersja damska. Co do tych synonimów młodzieży, to najbardziej stawiałbym nacisk na "niedojrzali". W wyżej wymienionych latach zaczyna się powrót do tego co było wyznacznikiem "fajności" we wczesnych klasach podstawówki i przez większość jest to uznawane za oznakę dojrzałości. Ot co paradoks.
 

rebelgirl  

Stały User

I am mine



ImiÄ™: Wiktoria

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-12, 22:06   

W taki sposób każdego człowieka w każdym przedziale wiekowym można uznać za niedojrzałego. Pijany student w barze - niedojrzały. Czterdziestolatek wrzeszczący na meczu - niedojrzały.
Niedojrzałością nazwałabym trudność w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami, a przy tym uważanie się za mądrzejszego, normalniejszego. A taki stosunek raczej nie ułatwia sprawy w znajdowaniu 'tych normalnych' - nikt normalny nie wytrzymuje z takimi osobami.

Mówisz że większość ludzi w twoim wieku to 'debile'. Zgaduję, że przeszkadza Ci wygłupy, żarty, luźne podejście do większości spraw..Jeśli tak (jeśli nie to przepraszam, mogę się mylić - a przy okazji wytłumacz mi co Ci przeszkadza w rówieśnikach) popatrz na nazwę tematu, w którym witałeś się z forum. Nie mówię, że nie jest fajna, ale chyba trochę zbyt 'głupia' jak na taką 'normalną' osobę.
_________________
Rozmawiając z wieloma osobami nie mogę się doczekać kiedy się wreszcie zamkną. Jak np zamknij się. Jesteś kretynem. Nie mam nic do powiedzenia, wiesz?
 

Ostatnio zmieniony przez rebelgirl 2010-07-12, 22:12, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Eddie Van Halen  

Wymiatacz

Rockers



ImiÄ™: Igor

Wiek: 26

Do³±czy³: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-12, 22:11   

Mimo, że to być może o mnie mowa, to też tak uważam. Niestety zgodze się z tą starą gadką dorosłych: " że dzisiejsza młodzież to tylko komputer i telewizor". Oczywiście nie wszyscy. Taka odraza to słuszny pogląd bo szczery i prawdziwy, ludzie powinni tak sądzić.
_________________
Sprzątacze forum, po co was aż 11? To się d*py nie trzyma!
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-07-12, 22:14   

bo na tym świecie niema ludzi, są tylko zwierzęta.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-07-12, 22:31   

Cóż, wszechogarniająca infantylność, dziecinność i niedojrzałość ciągle nas otacza. O tym mówić nie trzeba - to się widzi.
Zadaje się z NORMALNYMI ludźmi, na szczęście kilka takich znam.

Bard_Zerald napisa³/a:


Frozy napisał/a:
ja powiedzialbym nawet ze w wieku od 3 do 16 :D


Przyjrzałbyś się niektórym 19stolatkom... zachowują się jakby byli w podstawówce jeszcze


Zgadzam siÄ™. Czasem nawet starsi.

matiz55 napisa³/a:

Czy to oznacza, że jestem za mądry(dobra nie bójcie się wyrażać czci dla mojej boskiej inteligencji), a może...zresztą to i tak chodzi o to że jestem za mądry.


Taki lekki OT: jak dla mnie, masz za wysokie mniemanie o sobie.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

rebelgirl  

Stały User

I am mine



ImiÄ™: Wiktoria

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-12, 22:35   

Cytat:

bo na tym świecie niema ludzi, są tylko zwierzęta.



Nie obrażaj zwierząt :-D
_________________
Rozmawiając z wieloma osobami nie mogę się doczekać kiedy się wreszcie zamkną. Jak np zamknij się. Jesteś kretynem. Nie mam nic do powiedzenia, wiesz?
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-13, 10:35   

rebelgirl napisa³/a:

a przy okazji wytłumacz mi co Ci przeszkadza w rówieśnikach



Już tłumaczę. Nie przeszkadza mi bynajmniej to że żartują, wygłupiają się i mają luźne podejście, w jakimś stopniu sam taki jestem. Tylko niestety mam wrażenie, że oprócz żartów i wygłupiania się nie można nic innego z nimi zrobić. Jeśli zacznie się jakąś poważniejszą rozmowę, w temacie innym niż ubrania, nowy chłopak/dziewczyna itp. to przeradza się ona w monolog. Denerwuję mnie również brak własnego zdania i poglądów.
 

rebelgirl  

Stały User

I am mine



ImiÄ™: Wiktoria

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-13, 13:16   

Hm, no tak. Już zapomniałam jak to jest przebywać w towarzystwie takich osób, bo na szczęście już nie są moimi znajomymi
Faktycznie, takie osoby mogą wnerwiać i trudno się z nimi rozmawia bez zniżenia się do ich poziomu.
Zwracam honor :-)
_________________
Rozmawiając z wieloma osobami nie mogę się doczekać kiedy się wreszcie zamkną. Jak np zamknij się. Jesteś kretynem. Nie mam nic do powiedzenia, wiesz?
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-07-13, 13:39   

nie wszyscy, ale wiekszosc to idioci.,
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2010-07-13, 13:56   

Ameryki to nie odkryłeś swoim postem. : ) Nie od dziś wiadomo, że coraz młodsi mają dostęp do internetu, co niestety nie wpływa pozytywnie na ich rozwój. I forum jest tego idealnym przykładem. Chociaż można znaleźć inteligentne i mądre jednostki.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com