Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2010-01-01, 00:46   

Gray oczywiście pomijając takie przypadki, lub gdy koś nie ma oka, zwracam honor i przepraszam, jeśli Cię to uraziło ;) ;*
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 00:49   

Nie, no skÄ…d xD
Tak tylko mówię.

Ale w innych przypadkach to rzeczywiscie głupie xD Albo np. po domu -.-
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2010-01-01, 00:58   

Gray co racja, to racja. Kompletnie bez sensu, ale kto co lubi, kwestia gustu w sumie ;)
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:29   

Akurat zimą okulary bywają dużo bardziej przydatne niż latem, szczególnie w górach, więc to niekoniecznie taki znów lans.
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:31   

Zimą to zrozumiałe,gdy bolą mnie oczy, sama noszę. Natomiast nie rozumiem, jak można nosić okulary przeciwsłoneczne w domu i jeszcze robić sobie w nich zdjęcia...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:36   

Li. napisa³/a:

jak można nosić okulary przeciwsłoneczne w domu i jeszcze robić sobie w nich zdjęcia...


Tak samo jak inne rzeczy.

Ja sobie życia bez okularów przeciwsłonecznych nie wyobrażam, to jest nieodłączny element mojego ja, nawet nocą wychodzę w okularach przeciwsłonecznych.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:42   

Li. napisa³/a:

Natomiast nie rozumiem, jak można nosić okulary przeciwsłoneczne w domu i jeszcze robić sobie w nich zdjęcia...

Dokładnie tak samo jak czasem na imprezach czy dyskach mozna zobaczyc nie jedną osobę w okularach...

Ja nosze okulary przeciwsłoneczne w lecie prawie cały czas (szczególnie na rowerze) w simie też bywa bo jednak jak coś odbija się od sniegu to może razić w mieście mniej ale w górach bez okularów ani rusz...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:47   

marmi napisa³/a:

Dokładnie tak samo jak czasem na imprezach czy dyskach mozna zobaczyc nie jedną osobę w okularach...



Ale dla mnie to zwyczajna głupota i lans;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:49   

Li. napisa³/a:

Ale dla mnie to zwyczajna głupota


Nie jestes tolerancyjna, nie musisz tolerować czyjegoś stylu, przez co nie masz prawa nazywać tego głupim bo nazywajac to głupotą nazywasz przez to głupkiem osobę kultywującą taki styl a to już obraza, która podlega pod paragraf kodeksu karnego, a prawo obowiązuje wszędzie, nawet tutaj
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:51   

Li. napisa³/a:

Ale dla mnie to zwyczajna głupota i lans;)

W sumie to pewnie jak jakieś noszenie kapelusza zawsze, czy coś takiego. Czasem ludzie sobie na siłę wymyślają jakiś element "stylu", z którym chcą być kojarzeni. Więc lans jak nabardziej. Głupota też, bo nic nie widać.

Straho napisa³/a:

nazywasz przez to głupkiem osobę kultywującą taki styl a to już obraza, która podlega pod paragraf kodeksu karnego

Oplułem monitor :/
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:57   

Straho napisa³/a:

Nie jestes tolerancyjna, nie musisz tolerować czyjegoś stylu, przez co nie masz prawa nazywać tego głupim bo nazywajac to głupotą nazywasz przez to głupkiem osobę kultywującą taki styl a to już obraza, która podlega pod paragraf kodeksu karnego, a prawo obowiązuje wszędzie, nawet tutaj



Tak, Straho, idź z tym na policje ;D

Mam prawo wyrazić swoje zdanie, a jeżeli dla mnie coś jest glupotą, to po prostu to piszę. Tylko nie domagaj się odszkodowania, jak się przewrócisz w swoim domu z powodu przyciemnionego obrazu przez swoje okularki ;D

Rorschach, uważam, że jeżeli ktoś chce czymś zaskoczyć, własnym stylem, to powinien to robić mądrze i z głową, inaczej może się tylko ośmieszyć;)
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 14:03   

Cytat:

jak można nosić okulary przeciwsłoneczne w domu i jeszcze robić sobie w nich zdjęcia...



Zapytaj się Skawińskiego , powinien wiedzieć. ;D
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-01, 15:06   

noszenie okularów po domu jest rzeczywiście śmieszne, głupie- no bo jaki to ma cel? żaden, więc Strahciu, spokojnie możesz iść na policję, czekamy;*
zimą czasem mi się zdarzy, jak jest taki dzień, że słońce odbija się od śniegu, razi po oczach, a mam coś podobnego do czyjejś tam mamy ze wsześniejszej strony, od razu jestem zapłakana, rozmazana i wyglądam jak dziecko stróża.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-02, 11:39   

Nie przepadam.Noszę najczęściej w lato na plaży, w zimę co najwyżej tylko na stoku.
_________________
Drugs&hugs.
 

rozczochrany

Stały User



Do³±czy³: 01 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-01-25, 11:25   

W lato czasem się zdarzy nosić. Ogólnie lubię. Jeśli komuś pasuje to niech sobie nosi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com