Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Mizantrop | 2009-08-31, 23:25

Autor

Wiadomo¶æ

a.ksik  

User


ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-23, 11:51   oÅ›wiadczenie woli

Wczoraj wypełniłam i tak sie zastanawiam czy Wy tez macie takie oświadczenie w portfelach i co o nich sądzicie...
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-23, 12:03   

Mam takie oświadczenie. Choć jestem uważany z egoistę.
Dlaczego i co o tym sÄ…dzÄ™?
Po co mi moje organy skoro po śmierci mi to niczego się nie przyda. Jak są w stanie dobrym i jest możliwość pobrania to czemu by nie.
Zawsze komuś można uratować życie. Po swojej śmierci.
I tak to kropla w morzu...bo zawsze będzie potrzeba więcej nerek, wątrób czy też innych organów.

Jestem na tak!
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

a.ksik  

User


ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-23, 13:10   

Mam w klasie dziewczynę, któa czeka na przeszczep płuc i serca...
Ostatnio z jedną z dziewczyn w klasie zgadałyśmy się o oświadczeniach woli... i ona upiera się, ze nigdy go nie podpisze... bo jesli ma oddać częśc siebie to za życia... komletnie nie rozumiem toku myslenia takich ludzi..
Ja bardziej bałabym się oddać organ za życia...
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:50   

ze mnie po śmierci niech biorą wszystko, co się komuś przyda... bardzo to popieram
_________________
:)
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:54   

Mizantrop napisa³/a:

I tak to kropla w morzu...bo zawsze będzie potrzeba więcej nerek, wątrób czy też innych organów


ale może choć jednej osobie podarujesz życie :-)
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Bluesman

Stały User


Do³±czy³: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 22:27   

Dziewczyna czekała na przeszczep serca i sie nie doczekała.W tym roku miała zdawać maturę,niedawno byłem na jej pogrzebie.

W najbliższym czasie wypełnię to oświadczenie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-24, 22:30   

Nie mam takiego oświadczenia w portfelu, i raczej mieć nie będę, po śmierci chce spokojnie spocząć anie włóczyć się po szpitalach żeby mi nerki czy serce wycinali.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-25, 00:40   

Mam wypełnione. Gdzieś dostałam taką specjalną kartę. Jak umrę to i tak będzie mi wszystko jedno. Zatem niech sobie ludziska biorą i się częstują. Jak ma to komuś pomóc, to czemu nie? Ja nic nie stracę.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-25, 00:48   

Cytat:

po śmierci chce spokojnie spocząć anie włóczyć się po szpitalach żeby mi nerki czy serce wycinali.



No tak.
Straszny dyskomfort dla człowieka już nieżyjącego rzekłbym, że to nieetyczne wręcz wozić zwłoki jak to nazwałeś od szpitala do szpitala.
Ale szanuje Twoje zdanie.
Przecież trup też musi mieć wszystkie organy na miejscu jak by zachciało mu się wyjść i postraszyć ludzi ;)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

agaciszon502  

Mega wymiatacz

Wspomnienia...<3



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 20 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-25, 11:43   

Nie mam takiego oswiadczenia, ale jestem jak najbardziej za. Jesli moje organy po smierci beda w porzadku to niech biora! :-)
_________________
W życiu wszytko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem. ["Zmierzch"]
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-25, 11:46   

Mizantrop napisa³/a:

Przecież trup też musi mieć wszystkie organy na miejscu jak by zachciało mu się wyjść i postraszyć ludzi ;)


Po mojej śmierci będziesz pierwszą osobą, którą będę nawiedzać :hyhy:

Jak już pisałem jak na razie nie mam, wątpię czy będę mieć, ale nigdy nic nie wiadomo :cool:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

daguss.

Wymiatacz

.lans.lans.lans. ;3



ImiÄ™: Daria

Do³±czy³: 08 Lut 2009

Sk±d: Oberschlesien

   

Wys³any: 2009-02-25, 11:53   

nie mam. ale chyba się kiedyś zdecyduję. ^^ na co mi to po śmierci? a jeśli mogę komuś pomóc to z chęcią...
_________________
ey. bo świata nie pokolorował disney.
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-02-26, 00:15   

jak narazie nie mam takiego oświadczenia.. ale jak już sie zreszta wypowiadałam w innym temacie, nie mam nic przeciwko pobraniu moich organów po śmierci..
mi sie i tak już nie przydadzą, a komuś innemu mogą uratować życie..
_________________
be high, fly away..
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-27, 12:38   

Jak dotąd nie mam, ale zamierzam mieć. Podobnie jak inni- jeśli mogę uratować ludzi, to czemu nie? Mi organy się nie przydadzą.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-04-13, 13:01   

mam od dwóch lat takie oświadczenie...
był kiedyś młody chłopak, który rozmawiał przez tel w czasie jazdy na rowerze, przewrócił się i uderzył głową o krawężnik. Zapadł w śpiączkę, później zmarł. Miał podpisane oświadczenie woli, jego organy zostały przeszczepione 5 osobom...
jeśli ja zginę to chcę oddać i swoje organy, jeśli tylko będą mogły uratować życie choćby jednej osobie...
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com