Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 23:25   

Ja również nie mam nic przeciwko operacją plastycznym. Jeżeli kogoś uszczęśliwi poprawianie swojego wyglądu i stać go na to, oczywiście niech to zrobi. Osobiście nie zdecydował bym się na taki zabieg, choć pewnie znalazły by się rzeczy do poprawy w moim odczuciu, a dlaczego nie? Z prostej przyczyny- nie przywiązuję wagi tak bardzo do tego jaki jestem z zewnątrz.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-08-27, 23:40   

Sam bym sobie nie dał zrobić takiej operacji :kwasny: akceptuje siebie taki jaki jestem ;) A inni niech robią co chcą wkońcu to ich ciała i ich zdrowie :-o
_________________
___________________________
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-08-28, 00:13   

Ja nie mam nic przeciwko temu.
Sama chciałabym przejść operację pomniejszania biustu jak będę dorosłą kobietą, chociaż... Nikłe szanse ;/
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-28, 10:28   

jeśli ktoś jest po wypadku czy coś to okej :P
ale jeśli ktoś jest ładny a chce "być ładniejszy" to dla mnie to bzdura kompletna
 

szymon_50007  

User

yEah.!


Do³±czy³: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: dalekO

   

Wys³any: 2009-10-09, 00:30   

a ja akceptuje i nie zaprzeczem ze jak ym mial fundusze o bym sobie zrobil taka operacje...;];]
_________________
'dz!ękujÊ wAm zA to ¯e n!e boJę s!ę życ!a'
 

Mróffcia  

Stały User

Mróffcia



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-16, 20:37   

Rozumiem operacje plastyczne po jakimś wypadku, a tak jedynie co akceptuje bo każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co tylko zechce , skutki tez będzie ponosił osobiście

Osobiście dobrze mi jest z moim wyglądem , akceptuje siebie . Nie każdy jest do tego zdolny.
Dziwna jest dla mnie obsesja wyglądu , nigdy nie będę dążyła do "sztucznego piękna ".
Ale każdy robi co chce ma do tego prawo
_________________
Kluczem jest obietnica
Otwiera drzwi do serca
Z zimnÄ… krwiÄ… daje nadziejÄ™
A potem ją uśmierca
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-01-17, 19:55   

moje zdanie: róbcie co chcecie, nie mnie będzie bolało
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-01-17, 20:01   

Krytykując operacje plastyczne można by też krytykować bieliznę wyszczuplająca, biustonosze typu push-up, wszelkie gorsety, fluidy, korektory do twarzy, sztuczne rzęsy itd.
Czy zrobiłabym sobie operacje plastyczną? Trudno orzec, jeśli już, to skorygowałabym nos.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

patrysza  

User

some kind of magic



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 31

Do³±czy³a: 20 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-22, 00:47   

Nie jestem przeciwniczką, bo jeśli ktoś jest po wypadku to jak najbardziej jestem za, aby osoba mogła znów normalnie funkcjonować itd. Ale jeśli kobiety (a teraz to i nawet mężczyźni) "upiększają" swoje ciało to stanowczo mówię "nie". Potem tylko pełno sylikonów wszędzie, powiększane piersi, ujędrnione pośladki i czego tam jeszcze nie wymyślą...
_________________
`I'll wrap you in my arms and I won't let go`
Skillet <3
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-01-22, 09:49   

Raczej nie mam nic przeciwko, tylko w granicy rozsÄ…dku.
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-22, 09:55   

Nie mam nic przeciwko, nawet drobnym korektom dla poprawienia swojej samooceny. Sama, gdybym miała pieniądze i pewność, że nie niesie to z sobą ryzyka, zdecydowałabym się na operacje, w szczególności zmieniłabym nos.
 

Cukierek  

Wymiatacz

Jestem chłopakiem !



Wiek: 54

Do³±czy³: 08 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-01-24, 23:53   

Zwolennikiem ani przeciwnikiem nie jestem.Według mnie to takie operacje powinni przechodzic ludzie którzy tego potrzebują np. ulegli wypadkowi.Operacje powiekszenia biustu czy korekty nosa trochę mnie śmieszą ;)
_________________
Jeżeli zamkniesz oczy i wsłuchasz się w szum powietrza, będziesz w stanie wyobrazić sobie jak wygląda muzyka.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-25, 00:28   

Cukierek napisa³/a:

Operacje powiekszenia biustu czy korekty nosa trochę mnie śmieszą


Dokładnie mnie tez śmieszą. Jednak w sytuacji , kiedy chirurgia plastyczna bez znieczulenia, zrobiona na ulicy da się we znaki, rozumiem , że w takiej sytuacji można postarać się o poprawę :mrgreen:
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

stewie  

Hiper wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-25, 04:19   

Korekty nosa czy biustu to głupota.
Po wypadku to co innego.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-01-25, 14:47   

stewie napisa³/a:

Korekty nosa czy biustu to głupota.


a czemu korekty nosa to coś głupiego? wyobraź sobie, że masz na nosie 'garba' i nie mów mi teraz że mając kasę męczyłbyś się z tym czymś.
a co do biustu, to zależy, bo dla zwykłego powiększenia uważam, że nie ma po co, no chyba, że ktoś ma 'zero'. zdarza się, że w okresie dojrzewanie piersi kobiecie się nie wyrównają i jest widoczna bardzo różnica wielkości wtedy również, czemu nie?
_________________
ona umrze martwa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com