Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

NieIstniejÄ…cy  

Wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-09-27, 20:01   

Mój pierwszy raz? U mnie w domu, zaplanowany od... Hm... Jakichś dwóch tygodni.. Obyło się bez fajerwerków i bez zabezpieczeń, jedno słabe piwo na pół dla dodania otuchy i jazda.
Pamiętam dokładnie twarzy dziewczyny delikatnie oświetloną błyskiem światła z kinkietów, cichą muzyczkę która leciała w tle.. I te uczucie kiedy stało się to pierwszy raz.. Może szczegóły zachowam dla siebie :-P Jest co wspominać.. Mimo wszystko, warto to zaplanować i znaleźć odpowiednią osobę. :-)

A później to już zaczęły się udziwnienia typu: w samochodzie, na biurku od komputera na pralce itp.
_________________
Ale ja naprawdÄ™ nie istnieje
 

magdowaaa

Stały User



Do³±czy³: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-11, 19:21   

Zdarta.Cena napisa³/a:

Ostatnio ksiądz na religii nam powiedział, że śmiać mu się chce jak ktoś mu mówi "Uprawiałam/wprawiałem seks... ". Przecież seks to nie rzemiosło, aby je uprawiać!! I powiedział jeszcze (bardzo mi się to spodobało), że seks to ma być poezja, seks jest poezją... I tak należy na to patrzeć.



fajnego macie księdza :-)
u nas ksiądz mówi do chłopaków z klasy np. jak chcą iść do wc- zawiąż sobie, albo pograj w ping-ponga kieszonkowego... masakraaa :!: :przestraszony:
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-11, 19:23   

mój pierwszy raz...nie zaplanowany..tzn. idą do niego domyślalam się ze to sie stanie, a raczej bylam pewna. stalo się to z moim przyjecielem, nie zalujemy tego...bylo na prawde fajnie:) ne bolało, krwi nie było ;)
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-11, 20:18   

hmm, nie śpieszy mi się do seksu.

Zresztą nie pojmuję seksu jako czegoś wspaniałego i z marzeń...
Marzą mi się raczej spacery z ukochaną po Bałtyku w blasku księżyca, wspólne wyznania i zaufanie.
Seks jest dodatkiem, niekoniecznym - przynajmniej w moim wieku/mojej orientacji życia.
Chociaż, patrząc z drugiej strony trening czyni mistrza, więc dla niektórych warto trenować i zaliczać te kolejne ^^.
Okej, super przyjemność, świetne doznania, a gdzie mózg, rozum i konsekwencje ?
Potem dzieci rodzą dzieci, a wynika to ze zwyczajnej głupoty.

Macie ręce, to używajcie, chociaż uważam, że i masturbacja jest nie okazaniem szacunku dla kobiety, z która jest się w związku.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-11, 21:09   

dzilu96 napisa³/a:

hmm, nie śpieszy mi się do seksu.

Zresztą nie pojmuję seksu jako czegoś wspaniałego i z marzeń...
Marzą mi się raczej spacery z ukochaną po Bałtyku w blasku księżyca, wspólne wyznania i zaufanie.
Seks jest dodatkiem, niekoniecznym - przynajmniej w moim wieku/mojej orientacji życia.
Chociaż, patrząc z drugiej strony trening czyni mistrza, więc dla niektórych warto trenować i zaliczać te kolejne ^^.
Okej, super przyjemność, świetne doznania, a gdzie mózg, rozum i konsekwencje ?
Potem dzieci rodzą dzieci, a wynika to ze zwyczajnej głupoty.

Macie ręce, to używajcie, chociaż uważam, że i masturbacja jest nie okazaniem szacunku dla kobiety, z która jest się w związku.



jejku, nie myślałam, ze są na tym świecie tacy faceci jak ty :) masz u mnie duzego plusa za to co napisałeś :)

wiadomo, ze w życiu nie tylko seks jest najważniejszy:) w dzisiejszym świecie jest wielu facetów ktorym tylko na tym zalezy...



jesli o mnie chodzi, to moj pierwszy raz wyobrazalam sobie nieco inaczej, w innych okolicznościach no i z kims innym. ale stalo sie jak stalo i nie zaluje tego. było dobrze, ale mogło być lepiej. ale jak na pierwszy raz:D
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-11, 21:33   

Iwona napisa³/a:


jejku, nie myślałam, ze są na tym świecie tacy faceci jak ty :) masz u mnie duzego plusa za to co napisałeś :)



Jak by nie było, to dzięki, ale żadna kobieta, która chciałem pokochać nie doceniała tej "mojej" miłości...


Jeśli chodzi o sam pierwszy raz, bo tam trochę od tematu odskoczyłem, to nie ciągnie mnie do tego.
Chcę to przeżyć jako coś wspaniałego, nie tylko jako seks.
 

bezzwrotna  

Stały User



ImiÄ™: Maria

Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-11, 21:39   

dzilu96 napisa³/a:

Marzą mi się raczej spacery z ukochaną po Bałtyku w blasku księżyca, wspólne wyznania i zaufanie.
Seks jest dodatkiem, niekoniecznym - przynajmniej w moim wieku/mojej orientacji życia.



Ja również nie wiedziałam,ze tacy mężczyźni jeszcze istnieją!

A co do pierwszego razu,to mnie również nigdzie się nie śpieszy. Szczerze się dziwię,kiedy moja rówieśniczka objawia całemu światu,ze miała to za sobą.
_________________
,,Chodźmy się kochać, mówisz, a ja nie muszę nigdzie iść bo kocham Cię tu i teraz."
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-11-11, 21:44   

dzilu96 napisa³/a:

Jeśli chodzi o sam pierwszy raz, bo tam trochę od tematu odskoczyłem, to nie ciągnie mnie do tego.
Chcę to przeżyć jako coś wspaniałego, nie tylko jako seks.



Na razie to jesteś za młody na to.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-11, 22:06   

Cytat:

Na razie to jesteś za młody na to.


ja też jestem za młody na to?

Mi się nie spieszy do tego seksu, jestem gorszy dlatego że nigdy nie uprawiałem? Nie znajdę pracy przez to lub dziewczyny? Czy ty się bierzesz swoją dziewczyne bo ci się podoba? Może nie liczy się do ciebie szczęście, zaufanie,oparcie?Dlaczego miałbym się spieszyć, zabrać się za dziewczyne by był szpan? ¯e powiem że zaliczyłem te 10 lasek a inny żadnej dlatego ja jestem lepszy od niego?Takie są moralne zasady,nie moja wina że liczy się zdanie obcych.A już ci odpowiem na pytanie czy każdy wie o tym że nie uprawiałem sexu, odpowiadam tak każdy wie, i uważam że jestem zdrowy moralnie niż ty.Niestety ty poszedłeś drogą cywilizacji, zapominając o wartościach.Ja pamiętam i upieram się by nie iść z duchem.Seks to dodatek a nie kręgosłup związku.Najważniejsza jest miłość wtedy seks schodzi na dalszy plan.Pamiętajmy o tym.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-11-11, 22:12   

Ale on ma lat 14 a Ty 17 i to dużo zmienia, poza tym czepiasz się i wyolbrzymiasz, poza tym, co Cię to jaką ja drogą poszedłem? Jesteś moją matką?
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-11, 22:16   

Montslaveden napisa³/a:

poza tym czepiasz siÄ™


tak czepiam się bo uważasz że już 14 latki nigdy nie uprawiały sexu(niektóre)

Montslaveden napisa³/a:

JesteÅ› mojÄ… matkÄ…?


A czy powiedziałem (Twoje imię) robisz nie rozsądnie bo uprawiałeś seks przed 18 rokiem życia?
Jeśli to znajdziesz masz u mnie piwo.
Nie moja sprawa to że akurat cię dotknęło.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-11-11, 22:19   

Mnie dotknęło? lol, mistrzu ciętej riposty, to co wszystko napisałeś to jest bzdura, chyba sam nie wiesz co piszesz...weź się zastanów zanim dobrze przeczytasz, czy ja gdzieś napisałem, że nikt przed 14 nie uprawiał sexu? czy ja gdzieś napisałem, że uprawiałem seks przed ukończeniem 18? Czy ja gdzieś napisałem o zaliczaniu każdej nastepnej laski? - NIE, więc skończ robić problemy z dupy. W ogóle to zgnój mnie, pojedź po mnie...bo jestem od Ciebie gorszy moralnie, co Ty myślisz, że wszyscy w życiu mają czas i znajdują swoją miłość? Chyba za dużo filmów i seriali się naoglądałeś.

Ostatni raz widzę agresję w Twoim poście i atakowanie innych. To jest forum i wymiana zdań, jeśli ktoś uważa inaczej niż TY nie oznacza to, że jest gorszy, a w ten sposób się zachowujesz. Ostrzeżenie słowne. Motyl
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-12, 09:05   

Nie będę nawet cytował, nie ma sensu.

ale.. może jednak :P.

bezzwrotna napisa³/a:

Szczerze się dziwię,kiedy moja rówieśniczka objawia całemu światu,ze miała to za sobą.



Trzymaj kciuki, żeby coś w życiu osiągnęła, bo takim zachowaniem leci na dno. To wciąga.

@ta pani z rzekomym wykształceniem psychologicznym. Oj, przepraszam, ten Pan, poznałem po avatarze. Mój błąd, wybacz.


Czy ja mówię, że chcę przeżyć seks w moim wieku ?
NIE.
I nie mam takich zamiarów, nawet jeśli przez to moja dziewczyna miała by ode mnie odejść.
Przepraszam, plany na dorosłe życie stoją wyżej niż głupia przyjemność. Dopiero była tutaj sytuacja z 18 letnią dziewczyną, której 15latek zrobił dziecko...
Więc pytam się tych wszystkich młodych ludzi, którzy uważali seks jako wstąpienie do dorosłości ?
I co dalej ?
Podnieta z tego pierwszego razu, tak jak to wyżej czyjaś koleżanka robi ?
Rozsławienie po całej szkole, że uprawiałem już seks ?
Bezsens.

Współżycie to sprawa intymna i tylko dwojga ufających sobie ludzi powinny o tym wiedzieć.
 

Ostatnio zmieniony przez dzilu96 2010-11-12, 09:08, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-12, 09:05   

Oboje po ostrzeżeniu.
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-12, 14:08   

Cytat:

Ale on ma lat 14 a Ty 17 i to dużo zmienia, poza tym czepiasz się i wyolbrzymiasz, poza tym, co Cię to jaką ja drogą poszedłem? Jesteś moją matką?


Tak się zastanawiam... przecież pisał, że mu się nie spieszy to po co się czepiasz? I w ogóle... dziwne: ktoś zwraca Ci uwagę to się oburzasz, a jak Ty się czepiasz kogoś o coś.. to jest okej? A Ty jesteś jego matką, że możesz oceniać czy robi dobrze, czy nie?

Dzisiaj seks jest modny, a jeszcze bardziej modne jest nie uprawianie go. Myślę, też że dla jednych jest ważny dla drugich już mniej. Sądzę jednak, że dla mnie będzie on ważny, będzie ważną częścią związku. I nie jest mi z tą myślą jakoś... głupio. Każdy ma inne potrzeby, ale ważne jest kochać się z kimś... kiedy się naprawdę chce i jest się gotowym. A nie dlatego, że tak moda każe. Fizyczność bardzo zbliża ludzi, dlatego nie widzę problemu w tym aby para nie czekała z tym długo, o ile oboje są pewni, że tak chcą. Dla każdego co innego. Ja jeszcze czekam. ;-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com