Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 13:57   Pierwszy raz

Witam jak wiecie jestem samcem :P no i my chlopcy troche inne mamy spojrzenie na kobiety ;) Chcialbym porozmawiac z wami czy macie jakiej zastrzezenia do sexu z kobieta ;) ja np na swoj pierwszy raz czekam z niecierpliwoscia chce aby on byl wyjatkowy a nie jakiej sex na sianie za dyskoteka czy stodola i najlepiej z kobieta z ktora bede do konca zycia jakie jest wasze zdanie na ten temat szukacie tylko dziupli by wsadzic tam ptaszka? boicie sie ze nie wyjdzie ?
_________________
Co sie patrzysz ?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 14:10   

"Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę."

Co kto lubi, jedne lubi seks przygodny byle rozładować napięcie seksualne - normalne to akurat choć można to robić w inny sposób - mniej inwazyjny.
Nigdy nie masz pewności, że z kobietą będzie do końca życia.
Ptaszka trzymam w klatce, leży na biurku - chyba, że chodzi Ci o penisa. Ale o to nie spytałeś się.
Niby się twierdzi, że to kobieta się boi pierwszego razu, facet też się stresuje, że coś pójdzie nie tak, że będzie za szybko, że nie da partnerce przyjemności płynącej z uprawiania seksu.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

meritum  

User

brudne myśli



ImiÄ™: Meritum

Wiek: 34

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2009

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2009-10-24, 14:48   

pierwszy raz zazwyczaj nie wychodzi tak jak jest planowany, więc nie ma się co na to zdawać. zalezy to od organizmu człowieka
_________________
wtedy pierwszy raz poczuł jakby uciekł z trumny
tytuł brzmiał: sześć ofiar, on miał być siódmy
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-10-24, 15:00   

meritum napisa³/a:

. zalezy to od organizmu człowieka

chyba wytrysk, a nie to kiedy to zrobi.
Pierwszy raz jest spontaniczny, nie wiesz przecież czy partner będzie z tobą i jaki będzie za 20 lat. Ale przede wszystkim powinno być zaufanie, że to robicie robicie że chcecie i zostaje to między wami.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-24, 15:07   

Mimo, iż o mężczyznach gada się to i owo na temat seksu. To jednak mam nadzieję i wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o ten pierwszy raz potrafią być sentymentalni i nie traktują swojego (tak, to nie była literówka) ciała jako towar.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-10-24, 15:10   

Justencja napisa³/a:

To jednak mam nadzieję i wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o ten pierwszy raz potrafią być sentymentalni i nie traktują swojego (tak, to nie była literówka) ciała jako towar.

potrafią, mój "kolega" przez dłuższy czas nie chciał się kochać z żadną dziewczyną tylko z tą co miał pierwszy raz. gdzieś po roku mu przeszło, niektórzy może podchodzą do tego tak tylko żeby się zaspokoić. A inni całkiem inaczej.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Zdarta.Cena  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 15:23   

Ostatnio ksiądz na religii nam powiedział, że śmiać mu się chce jak ktoś mu mówi "Uprawiałam/wprawiałem seks... ". Przecież seks to nie rzemiosło, aby je uprawiać!! I powiedział jeszcze (bardzo mi się to spodobało), że seks to ma być poezja, seks jest poezją... I tak należy na to patrzeć.
_________________
"niekiedy mężczyźni to świnie, ale też ich przeciwieństwo. Co jest przeciwieństwem świni?"

http://www.photoblog.pl/zdartacena
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-10-24, 16:04   

meritum napisa³/a:

pierwszy raz zazwyczaj nie wychodzi tak jak jest planowany, więc nie ma się co na to zdawać. zalezy to od organizmu człowieka


Akurat nieprawda.

Pierwszy raz może być wspaniałym doświadczeniem, mile wspominanym przez partnerów. Wystarczy tylko nie traktować tego, jako wepchnąć i wyjąć. Jeśli będzie wynikał z miłości, zaufania i dojrzałości obojga, to będzie taki, jak sobie wymarzyli.;)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-24, 18:34   

Mizantrop napisa³/a:

"Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę."



Teoretycznie żarcik na rozluźnienie dyskusji

a zaraz potem

Mizantrop napisa³/a:

Ptaszka trzymam w klatce, leży na biurku - chyba, że chodzi Ci o penisa. Ale o to nie spytałeś się.



czyli powrót do czepialstwa, trochę dziwne :-P

jr_ napisa³/a:

Pierwszy raz jest spontaniczny



Niestety taki bywa, ale nie jest to nic fajnego. Lepiej uczynić z tego niezapomiane przeżycie, coś do wspominania po latach ;)
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

dam94  

Stały User



ImiÄ™: Damian

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-10-25, 22:00   

No cóż. Mój pierwszy raz?
Mam nadzieję że będzie to coś wyjątkowego. Nie spieszę się.
Ale jednocześnie nie mogę się doczekać. I nie mam nadziei na jakiś wyuzdany seks. Chce coś spokojnego.
Ale to tylko marzenia...jak będzie w praktyce? Zobaczymy...
_________________
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-26, 17:08   

Zagmadfany napisa³/a:

szukacie tylko dziupli by wsadzic tam ptaszka?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

heh..... mało znam przypadków, że ten wymarzony pierwszy raz był tym wymarzonym... Najczesciej zawsze poszlo cos nie tak. Ale chyba mimo wszystko i u facetow i u kobiet ten pierwszy partner zostaje w pamieci do konca zycia...
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

greffxd  

Stały User



ImiÄ™: Marta

Wiek: 32

Do³±czy³a: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-26, 22:50   

ja czekam z tym aż się zakocham , tylko osobie którą kocham mogłabym podarować siebie samą :)
_________________
zrezygnowałam z życia dla toksycznych marzeń...
 

micro  

Wymiatacz



Wiek: 35

Do³±czy³a: 24 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 00:49   

na pewno warto :) warto się trochę przygotować np. poczytać , moim zadaniem nie warto planować i wyobrażać sobie za dużo bo przyjdzie rozczarowanie że nie było jak sobie to wyobrażaliśmy...
_________________
Moja strona: Gierkolandia - gry online
Polecam: hotfix i forum
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-25, 21:40   

Mój pierwszy raz miał być spontaniczny ale jakoś udało mi się zaplanować, choć do końca nie wiedziałem czy mi się uda, bo miałem w ostatniej chwili zrezygnować i zostać przy samej kolacji ale to zaraz, w końcu tak udało się poczuliśmy emocje, i stało się to było najwspanialsze przeżycie tym bardziej ze to było z dziewczyną którą naprawdę kocham, mój pierwszy raz był cudownie świetny, jeżeli chodzi o to czy powinno to być w domu czy gdzieś spontanicznie to pierwszy powinien jednak być w domu u niej bądź u chłopaka, powinien być wyjątkowy a jeśli chodzi o to w jaki sposób, to pary same wiedzą czego chcą mogę tylko powiedzieć jak wyglądał mój, hmm.... no więc tak wprowadziłem ja z zakrytymi oczami do mnie do pokoju, gdy weszliśmy już tam, to po odkryciu jej oczu ujrzała pokój cały w świeczkach tych małych podgrzewaczach i tylko z nich biło światło, na środku stał mały stolik, dwie świece, i coś ugotowanego a może usmażonego prze ze mnie,i w tle leciała muzyka, jedliśmy zaczęliśmy tańczyć powoli potem rozmawiać, zakończyliśmy kolacje, i akurat tej nocy położyliśmy się do łózka i godzinę później już leżeliśmy w nagich objęciach oplatając swoje ciała, wie to możne zbyt przerysowany sposób ale cóż było świetnie, a wiecie dobrze jest tez czasem spontanicznie, leżąc koło siebie dać ponieść się emocjom, u mnie to było pół na pół, tylko pamiętajcie aby to była właściwa :-) osoba
_________________
Dziik
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-25, 22:08   

greffxd napisa³/a:

tylko osobie którą kocham mogłabym podarować siebie samą :)



mam podobnie
_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com