Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-11-13, 21:02   

Iwona napisa³/a:

jak kocha to zrozumie:)


Popieram, choć i aj się niecierpliwiłem też kiedyś.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 13:38   

Cytat:

Poza tym, chcę obalić mit, iż 18letnie dziewice wyginęły^^


Jakież to szlachetne. Takie gadki to nie mity tylko niesmaczne anegdotki. Znam całkiem sporo dziewic po 18, 19 i nawet 20 się trafiają. Nihil novi.
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 17:49   

Einmana napisa³/a:

Znam całkiem sporo dziewic po 18, 19 i nawet 20 się trafiają. Nihil novi.

No wow. Ja również. Nawet znam taką, co z inicjacją poczekała do ślubu. '^^' miało oznaczać, iż nie jest to do końca serio.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 17:52   

ja miałam 19 lat jak zaczęłam uprawiać seks...a bylo to kilka dni temu. gdyby mnie wtedy po prostu nie poniosło to mysle ze jeszcze bym czekala z tym...glownie ze wzgledu na faceta, ale stalo sie, bylo milo i tyle;)
osobiscie znam wiele dziewic po 20 ;-)
 

Maciekkk  

Stały User



Do³±czy³: 12 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 17:57   

Heh, moja dziewczyna straciła dziewictwo w wieku 18 lat, a teraz ma 18 lat i... 10 dni :D


Ogólnie rzecz biorąc, fajnie jest wiedzieć, że nikt przed Tobą nie dobierał się do Twojej panny. Fajnie ;)
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 18:01   

Maciekkk napisa³/a:

Ogólnie rzecz biorąc, fajnie jest wiedzieć, że nikt przed Tobą nie dobierał się do Twojej panny. Fajnie



Kwestia osobista. Mnie to na przykład mało obchodzi, ale to pewnie dlatego, że sam już nie jestem święty... A z drugiej strony, średnio przepadam za dziewicami, ale to też kwestia gustu.
 

Maciekkk  

Stały User



Do³±czy³: 12 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 18:04   

Widzisz, ale ja nie skaczę na bok z pierwszą lepszą. Mam jedną, swoją, która jest zaufana i wiem, że nie złapię od niej nic, ponieważ sama się nigdzie nie "puszcza". Seks to nie zabawka. Nie należy go nadużywać.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 18:07   

Czy ktoś go nadużywa? Ano nie. Po prostu mam nie miłe wspomnienia z dziewicami, odwala im w kwestii intymności (bynajmniej jakimś 70%, to dużo, za dużo). I popadasz od razu w skrajność, jakoby interesowały mnie tylko puszczalskie, ale brawo - gratuluję dedukcji i szacunku dla kobiet. Już wiem, że każda, która nie jest dziewicą na pewno jest "pierwszą, lepszą". Congratulations, mr Holmes.

A co do Twojej dziewczyny - gratulację. Z pewnością partnerki nikt nigdy nie wyszedł źle, a i owszem, tak więc cieszę się z Twojego szczęścia.
 

Maciekkk  

Stały User



Do³±czy³: 12 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 18:26   

Widzę, że nie potrafisz zinterpretować mojego tekstu. Napisałem wyraźnie, że jeśli kobieta jest dziewicą, to jest wiadome, że jest się jej pierwszym partnerem. Jeśli nie, to skąd niby możesz wiedzieć, co robiła przed Tobą i z kim to robiła? Prosty rachunek.



Ale podobno o gustach siÄ™ nie dyskutuje...
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 19:23   

Cytat:

Ale dlaczego od razu zakładasz, że jeśli dziewczyna nie jest dziewicą, to pewnie się puszczała i jeszcze syfa złapała?



Bo tak wygodniej myśleć mając dziewczynę dziewicę ; ).

A Ty, drogi Kolego, byłeś "czysty" przed swoją partnerką?
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-11-14, 19:26   

Maciekkk napisa³/a:

Jeśli nie, to skąd niby możesz wiedzieć, co robiła przed Tobą i z kim to robiła?



Nie ale to znaczy, że robiła to z kim popadnie? Może miała zwykłego partnera i się rozstali? Nie ma to za dużo do rzeczy. Zresztą jeśli jest się samotnym i uprawia się z kimś seks to jest to puszczanie się? Nie mówię tu o robieniu tego z byle kim na każdej imprezie ale ogólnie np. po sytuacji gdzie się zauroczymy.

Wyjaśnijmy sobie jedno dziewica != święta, a nie-dziewica != puszczalska.
No chyba, że uważasz, że jest inaczej.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-14, 19:28   

Wiesz, z jego punktu widzenia tak to właśnie wygląda.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-14, 20:19   

Przecież to, że kobieta nie jest dziewicą nie znaczy, że jest panną lekkich obyczajów.

Nie ukrywam również, że lepiej jest być tym pierwszym, przynajmniej tak mi się "zdaje".

Nie mniej jednak, to, że kobieta nie jest dziewicą to nie przeszkoda do szczęścia.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-11-14, 20:39   

Mój pierwszy raz był ostry, zrobiłem to z odkurzaczem. Nie polecam, do dzisiaj mam bliznę i paraliż lewego jądra.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-14, 20:46   

Straho napisa³/a:


Mój pierwszy raz był ostry, zrobiłem to z odkurzaczem. Nie polecam, do dzisiaj mam bliznę i paraliż lewego jądra.



Odpuść sobie, to nie temat dla desperatów.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com