Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-12-29, 10:06   

O, geez... Nie no ok, ale nie przesadzajmy z tą mega, hiper otoczką, bo i tak w większości przypadków gówno z tego wychodzi.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 13:22   

Piracy, wszystko zależy od tego jak ktoś podejdzie do tematu samego stosunku czy tak jak Zagmadfany, czy zupełnie odwrotnie o ile dla większości facetów np. świece itp. "praktycznie niczego nie zmieniają" tak dla kobiet jest trochę inaczej.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-12-29, 14:25   

W sumie, to mogę się zgodzić. Zależy od ludzi, racja.
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-12-29, 14:26   

Cytat:

Co ty gadasz na pierwsze kilka minut (tyle trwa zazwyczaj stosunek poczatkujacych) swiece kolacja itp ?


Zależy co rozumiesz przez określenie "początkujący".

Poza tym, kobieta inaczej odbiera seks, a mężczyzna inaczej. Widać, że dla Ciebie to tylko akt fizyczności, ale dla większości kobiet (a nawet i sporej ilości facetów) ma to także wydźwięk duchowy. Czyli podkręcenie aury magii i miłości jak najbardziej jest dobrym pomysłem.
 

xXO.N.AXx  

User

:)



ImiÄ™: Anastazja

Wiek: 29

Do³±czy³a: 26 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-23, 15:12   

Mam takie pytanie do chłopaków.. Czy Wy odczuwacie podczas sexu tylko przyjemność fizyczną czy dzieje się coś w waszym sercu, duszy..? Domyślam się że u dziewczyn (przynajmniej przy pierwszym razie) ważniejsza jest ta sfera duchowa (oddanie części siebie) a co dzieje się z Wami? Mam na myśli każde współżycie, nie tylko pierwszy raz..:)
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-01-23, 17:31   

Mój pierwszy raz nie był ani wymarzony, ani planowany i zapewne dlatego świetnie go wspominam i nie żałuję. Nie rozumiem ludzi, którzy z czegoś co powinno być miłe, przyjemne i piękne robią sobie dodatkowy problem i niewiadomo jaki stres.
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-23, 19:00   

Cytat:

Nie rozumiem ludzi, którzy z czegoś co powinno być miłe, przyjemne i piękne robią sobie dodatkowy problem i niewiadomo jaki stres.


Ja też, zwłaszcza teraz kiedy wszyscy wszystkim się stresują.
 

Arturek  

User

Diabeł :*



ImiÄ™: Artur

Wiek: 32

Do³±czy³: 17 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-17, 18:40   

Mój pierwszy raz był na spontana czyli wszystko samo sie potoczyło
tyle dobre ze w sypialni na łóżeczku w czasie dobrego filmu heh romantycznego :D
i wcale nie planowałem ale samo wyszło.
Ktoś napisał ze niby kilka minut heh mój 1 raz trwał około 30-40 min tak ze wspominam go radośnie :D
Najlepiej jest nie stresowac się i nie myślec o tym co ma byc to będzie
jak będziesz planowac to nigdy ci nie wyjdzie to czego byś chciał
 

Amal  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-18, 20:37   

Powiem coż co może wydać się niektórym dziwne, zabawne, etc. Ale czekam z seksem do ślubu. ; )

Bo wolę mieć pierwszego i jedynego. Po co mi kilku?
_________________
Egipcie! o matko wszystkich krain!
Moja nadziejo i ambicjo!
Na wszystkich ludzi,
Twój Nil zesłał łaski niezliczone!
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-02-18, 20:46   

Amal napisa³/a:

Powiem coż co może wydać się niektórym dziwne, zabawne, etc. Ale czekam z seksem do ślubu. ; )

Bo wolę mieć pierwszego i jedynego. Po co mi kilku?



Wielu tak mówiło, ale wychodzi inaczej. :-P
 

Amal  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-19, 11:29   

Cytat:

Wielu tak mówiło, ale wychodzi inaczej. :-P



Chyba, że ma sie pierścień czystości.
Poza tym, jak ja coÅ› postanowiÄ™, dopnÄ™ swego.

Wiem, wiem, że... Nawet moja mama mówi : "nie mów hop" ale nie chcę tracić cnoty przed ślubem i nawet mój chłopak o tym wie.

Po pierwsze, religia. Po drugie, jego religia. Po trzecie, dziewictwo to fundament mojego życia. :P
Po czwarte, chce być kiedyś dumna z siebie. ; )
_________________
Egipcie! o matko wszystkich krain!
Moja nadziejo i ambicjo!
Na wszystkich ludzi,
Twój Nil zesłał łaski niezliczone!
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-02-19, 12:40   

Amal napisa³/a:


Chyba, że ma sie pierścień czystości.
Poza tym, jak ja coÅ› postanowiÄ™, dopnÄ™ swego.

Wiem, wiem, że... Nawet moja mama mówi : "nie mów hop" ale nie chcę tracić cnoty przed ślubem i nawet mój chłopak o tym wie.

Po pierwsze, religia. Po drugie, jego religia. Po trzecie, dziewictwo to fundament mojego życia. :P
Po czwarte, chce być kiedyś dumna z siebie. ; )



O Boże o Boże. Też tak mówiłem że z seksem do ślubu, ale to tylko postanowienia były i zapierałem się na wszystkie światy że się ruchał wcześniej nie będę. Co Ci da duma że zrobisz to po ślubie? Jeśli się kochacie z miłości przed ślubem to co w tym złego?
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-02-19, 12:49   

jest to wbrew zasadom ich wiary? Czy to nie wystarczy? Nie wiem dlaczego ludzie mają ciśnienie by odwodzić ludzi od życia w czystości.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

yessna

User


Wiek: 40

Do³±czy³: 13 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-19, 13:27   

Już w innym wątku wypowiadałam się na ten temat, ale nie zgodzę się z Tobą. Uważam, że jeśli planujesz z kimś ślub, to byłoby wręcz wskazane rozpocząć współżycie przed nim. Znam kilka przypadków, a czytałam o całej masie takich przypadków (i seksuologia również to potwierdza), że często okazywało się, że ludzie się kochali duchowo, ale w łóżku nie było im dobrze i małżeństwa się rozpadały, bo nie oszukujmy się, ale ta sfera jest również ważna. Na początku każdy żyje ideologią, ale później życie sprowadza go na ziemię i nie w każdej kwestii da się żyć ideałami..no chyba, że ktoś ma tak silne duchowe powołanie w sobie, że nic nie zburzy mu jego przekonania. Każdy robi, co chce.
 

WilQ95  

User



ImiÄ™: Karol

Wiek: 28

Do³±czy³: 25 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-26, 18:22   

Ja nie przejmuję się pierwszym razem, nawet go nie wyczekuję. Nie wyobrażam go sobie. Na pewno wiem z kim to zrobię - z osobą, którą będę kochał. Na razie takiej nie ma przy mnie, więc poczekam. Zresztą nie spieszy mi się. Młody jestem.

Ponadto seks nie jest dla mnie czymś bardzo ważnym, oczywiście, że jest to niezbędny element w dojrzałym związku, który pozwala odkrywać wzajemnie swoją cielesność i wyrażanie swoich uczuć. Ale czy to jest do tego tak potrzebne? Pocałunki, wyznania, nawet patrzenie sobie w oczy jest swoistym wyrażaniem uczuć i cielesności. A spełnienie seksualne swoją drogą. ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com