Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-12-04, 17:01   

sznurek napisa³/a:

Ja pieprze,co tak się usrałeś,tego,że każdy dres ,narodowiec i tęczowiec, będzie latał z bronią.
Jak ty mnie irytujesz człowieku.


Pewnie chciałbyś mnie zastrzelić, co? :-)

sznurek napisa³/a:

Chciałbym mieć broń bo mogę(chociaż nie mogę) Te ... z rządku ryj sobie wycierają demokracją, a tu jest gorzej niż na Białorusi.


No, a w Sierra Leone to dopiero za*ebiście mają, tam nawet 8-latek ma AK-47. :-D

sznurek napisa³/a:

¯yje w takim posranym kraju,że mi mózg rozsadza. A gdy słucham polityka, który w jednym zdaniu używa 30282625 słowa demokracja, to mam chęć go pociąć.!!!




sznurek napisa³/a:

A zresztą, czytałem o broni wyprodukowanej dzięki drukarce 3D..myślisz,że dresy już zbierają pieniądze na drukarki??


Wątpię, bo ta drukarka nie jest dostępna dla tłuszczy amerykańskiej, ale federalnie zalegalizowana dla specyficznej firmy w konkretnym celu.

sznurek napisa³/a:

Dlaczego nie chcesz kastrować mężczyzn, skoro każdy z nas posiada narzędzie gwałtu i taki Janusz tylko czeka, by się schlać, włożyć dres i gwałcić, gwałcić ahh i jeszcze raz gwałcić.


Ahhh Korwinizm... :-)
No cóż, możemy również pozwolić wszystkim na kupno kilograma cyjanku w imię wolności, na zasadzie "nie moja sprawa co masz w domu".
To tez złota myśl "krula" - ja jednak nie chciałbym, żeby Janusze mogły mieć cyjanek w domu.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-12-04, 17:29   

$karbówka napisa³/a:

Pewnie chciałbyś mnie zastrzelić, co?


Nigdy w życiu, nie chciałbym siedzieć za ciebie. Nie zgadzamy się i tyle.
A o drukarce to miałem na myśli naszych rodzimych dresików.
_________________
You know who i am
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-12-04, 17:44   

sznurek napisa³/a:

Nigdy w życiu, nie chciałbym siedzieć za ciebie


Czyli wynika to tylko ze strachu przed pierdlem, a nie psychicznej dojrzałości i niechęci do zabijania? :-D

sznurek napisa³/a:

Nie zgadzamy siÄ™ i tyle.


Dlatego, że ja nie widzę sensu, posiadania broni dla posiadania, gdzie prawo nie gwarantuje mi możliwości obrony, a przeciętnego bandytę chroni przed moją reakcją obronną.
Samo wówczas posiadanie broni w domu, już jest dla prokuratury ( która w Polsce stawia sobie za cel wsadzenie do pierdla każdego, a domniemanie niewinności istnieje tylko dla grup u władzy ), aż nadto "dowodem" mojej winy.

Już teraz nie możesz się obronić jak cię napadnie przeciętny Janusz czy dres, bo jak coś zrobisz, to obrywasz paragrafem z art. 25. - jak pewien student z Kołobrzegu broniący swojej rodziny przed nożownikiem. ( dostał 10 lat )
To nie jest kraj do posiadania broni.

sznurek napisa³/a:

A o drukarce to miałem na myśli naszych rodzimych dresików.


Jak w USA jej nie kupią to i polskie dresiarstwo też nie kupi.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-12-04, 21:24   

łopatologicznie muszę widzę. Nie zabiłbym cię z powodu takiej błahostki :hyhy:
I w ogóle daleki jestem od takich praktyk,no chyba,że w css.
Więc spokojnie.
_________________
You know who i am
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-12-05, 18:03   

samo zdobycie broni nie jest takim problemem, gorzej jak cie z nia zlapia podczas np rutynowego macanka,za nielegalne posiadanie jest chyba z miejsca 10 lat. A co do kraju nie do broni palnej, zacznijmy od tego że to nie jest kraj do jakiejkolwiek samoobrony. Czy sie bronisz klamka, czy nozem, mlotkiem itp nie ma specjalnego znaczenia oprócz tego, że za pistolet dochodzą dodatkowe latka za posiadanie. Co ciekawe w myśl polskiego prawa młotek też powinien byc nielegalny. Po prostu prawo o broni i samoobronie jest mocno niedopracowane juz od dluzszego czasu.

Poza tym bron palna powinna byc legalna, nawet jakby jakis janusz wszedl w jej posiadanie, skad wniosek ze od razu by kogos za*ebal? Z kosy mozna to zrobic rownie latwo.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-06, 00:50   

Dopóki ustawodawcy to banda niedouczonych i nielogicznych stołkogrzejków, dopóty będzie złe prawo. Na wybór ustawodawców mają wpływ media (które są coraz gorsze) oraz obywatele (edukowani przez ustawodawców i media). Koło się zamyka. Aby ocenić jakość szeroko rozumianej władzy w obecnym systemie, nie trzeba nawet jakiegoś skomplikowanego probierza. Wystarczy spojrzeć na plakaty wyborcze i na to, co na nich jest, a czego nie ma.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-12-07, 21:22   

philosophus napisa³/a:

Dopóki ustawodawcy to banda niedouczonych i nielogicznych stołkogrzejków, dopóty będzie złe prawo


I dopóki sądownictwo pochodzi z rodzinnych klanów, gdzie idiota załatwia pracę idiocie.
Pewna pani sędzina 3 lata temu, zrozumiała jak beznadziejna jest polityka penitencjarna i sądownictwo w Polsce, dopiero gdy przypadkowo dostała za przeproszeniem wp**rdol od faceta, którego sama skazała na 5 lat. ( gdzie za gwałt powinien dostać o wiele więcej ) :-D
Cóż, w tym wypadku sprawiedliwości stało się zadość, no ale w mieście tej wielkości jak Gostynin, takie "spotkanie" było możliwe.
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-12-09, 18:15   

$karbówka napisa³/a:

I dopóki sądownictwo pochodzi z rodzinnych klanów, gdzie polak załatwia pracę polakowi.



Parafrazując słowa Bismarcka: Dajcie Polakom się sądzić, a sami się wykończą.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-12-09, 18:42   

¯uczku, ja ci nie pozwoliłem zmieniać moich wypowiedzi i prezentować swoich szowinistycznych opinii jako mojej.
Jako, że w tym momencie granice mojej cierpliwości do twojego prostactwa i chamstwa, zostały przekroczone trzy uwagi na koniec:

1) Pozostaje mi podziękować, za ten post ponieważ upewnił mnie on, iż jesteś jeszcze gówniarzem, a w główce masz krótko mówiąc nasrane, i szukasz tylko zaczepki - teraz wiem, że odpisywanie na twoje dłubaniny nie ma sensu. ( tak, oburzaj się, po raz kolejny pisz mi na privie jak to strasznie cię potraktowałem - i tak tego nie przeczytam :-D )

2) Serio, jeśli myślisz, że obrażając Polaków, Niemców, ¯ydów czy kogokolwiek jesteś jakąś gwiazdą to niestety, ale sam się oszukujesz, takich głupków są miliony - na www.axishistory.com masz w tym konkurencję międzynarodową.
Każdego można obrazić narodowościowo, ciebie też - więc jakbyś był naprawdę taki heros, to byś wygłaszał takie poglądy w prawdziwym świecie, a nie chowasz się po anonimowych forach, jak ten włoski cykor - no, ale wiadomo, w necie, nikt was na naleje. :oczami:

3) ProszÄ™ moderatora o zrobienie z nim porzÄ…dku raz, a dobrze.

[ Dodano: 2014-12-09, 21:54 ]
BTW. za pewien post w innym temacie w którym łamie art. 256 i 257 Kodeksu karnego może odpowiadać karnie, bo napisał tam coś za co można go zgłosić do prokuratury - a takie przypadki "polski internet" już zna.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2014-12-10, 13:41   

krul umiłowany- mamy dobre prawo, tylko problem z orzecznictwem jak coś, a to już nie jest kwestia zmiany prawa tylko edukacji.

Jak w tym kraju dostęp do broni stanie się powszechny, to wyprowadzam się.
 

Gregorios  

User



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-10, 17:24   

Tak jak mówi @¦piący problem nie leży w prawie, tylko w wydawaniu pozwoleń.

Sam ma znajomego który chciał wyrobić pozwolenie na broń(bodajże do obronny), załatwił wszystkie testy, dostał zaświadczenie od psychiatry/psychologa(człowiek w pełni zdrowy fizycznie/psychicznie) i nie dostał zezwolenia bo pan komendant powiedział "bo nie" serio !
Cała decyzja zależy od "widzimisię" jednego człowieka.

Więc prawo nie stanowi tu problemu(nie przesadzajmy nie jest A¯ tak trudno zdobyć pozwolenie) tylko osoby które to prawo egzekwują.


Pozdrawiam :)
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-12-10, 17:44   

Gregorios napisa³/a:

Tak jak mówi @¦piący problem nie leży w prawie, tylko w wydawaniu pozwoleń.


To tez nie jest do końca uniwersalne stwierdzenie, to, że policja w Polsce stosuje uznaniowość w egzekwowaniu prawa ( co jest widoczne w wielu instytucjach w Polsce, nie tylko w policji ) - nie oznacza automatycznie, że prawo jest bez zgrzytów.
Był przypadek, ze Policja odmawiała pozwolenia na broń funkcjonariuszowi CB¦ napadniętemu kilkakrotnie przez bandytów, ewidentnie zagrożonemu, a Naczelny Sad Administracyjny rozpatrywał sprawę 4 lata!

Poza tym problem odmowy wydania pozwolenia na bron ludziom spełniającym kryterium, to co innego niż dostępność dla każdego Janusza.
Nie mieszajmy problematyki.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2014-12-11, 11:00   

Miałem na myśli orzeczenia w sprawach o przekroczenie obrony koniecznej. £atwo komuś udowodnić, że zadziałał za ostro, ale kiedy się bronimy ciężko nam analizować jakiego przedmiotu użyć do obrony, a ona przede wszystkim ma być skuteczna.

W ogóle nie jestem za tym, żeby ludzie mieli broń przy sobie. Wystarczy, że myśliwi mają, a już mamy masę przypadków z zastrzelonymi psami "przez przypadek".
 

MGXP  

User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 25

Do³±czy³: 23 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-31, 16:12   

Ja sam do końca nie wiem. Z jednej strony wiadomo - spadnie liczba napadów itd, bo przestępcy będą się bali, że dostaną kulę w łeb. Oprócz tego w razie wojny mielibyśmy kilkudziesięciomilionową armię. Ale z drugiej strony - ogromna liczba przemocy w Polsce mogłaby doprowadzić do wielu tragedii.

Sam chętnie zakupiłbym sobie dobry paralizator (na te z wysoką mocą też trzeba mieć zezwolenie) i czułbym się dość bezpiecznie.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2015-01-02, 09:54   

Tia, ;) a ostatnio jeszcze widziałem demota, że każdy mężczyzna powinien posiadać broń, ale kobietom nie wolno jej dawać. Póki co jedyne "za" wypowiadane za bronią (pomijając tą dyskusje w mniejszym lub większym stopniu) wypowiadają kretyni.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com